Vypočujte si záznam včerajšej (8.III.2013) rozhlasovej relácie o pripravovaných zmenách v očkovacej legislatíve

09.03.2013 11:56

Ing. Marián Fillo

 

       Na Slobodnom vysielači bola včera (piatok 8.III.2013) večer od 2100 do cca 2230 v rámci relácie "Informačná vojna" reč o pripravovaných zmenách v Zákone č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia, ktorý okrem iného pojednáva aj o povinnom očkovaní. Diskusie s redaktorom Slobodného vysielača Norbertom Lichtnerom a poslucháčmi sa okrem mňa zúčastnila aj Ing. Iva Vranská Rojková, predsedníčka Iniciatívy pre uvedomenie si rizík očkovania a autorka knihy "VAKCÍNA alebo Nedovoľ, aby mi ublížili!".

       Úplný zvukový záznam z tejto relácie si môžete stiahnuť do počítača/mobilu (126,8 MB) alebo priamo vypočuť ako stream z archívu Slobodného vysielača, keďže však relácia bola venovaná aj inej téme a obsahovala aj niekoľko pesničiek, pripravili sme pre vás zostrih (66,5 MB; 69 min.), v ktorom je len tá časť, čo sa venovala očkovaniu, a pesničky sú z neho vystrihnuté. Zostrih si môžete stiahnuť z jednej z nasludujúcich adries (na všetkých troch je to isté):

       Ak by ste sa chceli zúčastniť protestu proti navrhovanej právnej úprave, ktorý sa uskutoční pravdepodobne v máji 2013 pred budovou Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) v Bratislave, nahláste, prosím, svoju plánovanú účasť e-mailom na vakcina.ivr@gmail.com.

       Ak sa chcete zúčastniť obdobného protestu v Košiciach pred budovou Ústavného súdu Slovenskej republiky (ÚS SR), nahláste, prosím, svoju plánovanú účasť e-mailom na protest.kosice.2013@gmail.com a ak máte účet na FaceBooku, môžete sa pridať k vytvorenej udalosti:

       Termíny oboch protestov závisia od doposiaľ nie celkom presne známeho programu schôdze NR SR. Tým záujemcom, čo sa prihlásia na uvedených e-mailových adresách, bude termín včas oznámený e-mailom.

 


Napísanie tohto článku a spracovanie zvukového záznamu zabralo autorovi približne 3 hodiny čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, budeme radi, ak našu činnosť podporíte.

 

Diskusia: Vypočujte si záznam včerajšej (8.III.2013) rozhlasovej relácie o pripravovaných zmenách v očkovacej legislatíve

slobodny vysielac

Aša | 09.04.2013

Pane Bože, to nam budu za neockovanie odoberat deti??!!!! to v akej krajine zijeme??? volakedy prenasledovali ludi za vieru, teraz to budu vakciny, kam sa mame odstahovat?

Re:slobodny vysielac

Zuzita | 26.04.2013

Presne nad týmto sa aj my s rodinou zamyslame že kam sa mame odstahovat.. Ved tu už sa ozaj nedá žiť!!! Nestaci ze mame europske ceny a zobracke platy, este nam aj chcu nariadovat vyhrazkami povinne ockovania!!! Ale samozrejme nasledky, ktore na detoch mozu zanechat tie ich ,,bezpecne" vakciny, nikoho nezaujimaju.. Totálna totalita!!! Najlepšie by to bolo dat na Európsky sud.. Ved toto je úplný vysmech demokracii!!!

Očkovať, alebo neočkovať

Jana J. | 17.03.2013

Bill Gates, známy miliardár a počítačový magnát vystúpil dňa 18.2.2010 v kalifornskom Long Beach s prednáškou s názvom "Inovacemi k nule" Vakcíny a ultrazvuk - čo majú spoločné? (Úryvok z knihy "Co nesmíte vědet" od Michaela Morrise) Po niekoľkých minutach prešiel rovno k veci: " Ako prvé, je tu preľudnenie ľudstva. Dnes žije na tomto svete 6,8 mil. ľudí. Za pár rokov bude na svete 9.miliárad ľudí. S pomocou nových očkovacích látok, zdravotnej starostlivosti a reprodukčnej medicíny, odvedieme skvelú prácu, môžeme toto číslo znížiť o takých 10 až 15 %. B.Gates s milou a priateľskou tvárou verejne oznámil, že cez svoju nádáciu Billa a Melindy Gatesových strká za účelom zníženia počtu obyvateľstva zeme milióny dolárov do vývoja špeciálneho očkovania. Tieto výroky B.Gatesa sú na zamyslenie, keď si uvedomíme že táto nadácia úzko spolupracuje so svetovou bankou, OSN, svetovým potravinovým programom, detským fondom (UNICEF), nadáciou Rockefellerových. Gates a Rockefeller už niekoľko rokov investujú do výskumu sterilizácie, stále otvorene vyhlasujú že časť obyvateľstva musí zmiznúť. Takže ako prinútiť ľudí aby sa konečne zamysleli a neprijímali očkovacie látky? Kliknite na internete "Bill Gates, Vakcíny a ultrazvuk" - čo majú spoločné? a rozmýšlajte...

Re:Očkovať, alebo neočkovať

stara mama | 21.03.2013

Ten had, to má riadne premyslené...,

Re:Re:Očkovať, alebo neočkovať

stara mama | 21.03.2013

ďakujeme za upozornenie na túto skutočnosť.

gates

petenka | 26.03.2013

On to myslel tak, ze ak ma dieta vacsiu sancu na prezitie, tak ich clovek nemusi mat tak vela.

Očkovať, alebo neočkovať

Jana J. | 17.03.2013

Bývam blízko jednej panej, ktorá má vnučku, tá sa narodila ako úplne zdravé dieťa a vo dvoch rokoch veku bola zaočkovaná a nechcite vedieť aké otrasné následky to očkovanie zanechalo na tom dieťati. Dostávala epileptické záchvaty, odpadávala, prestala rozprávať. Rodičia boli zúfalí takisto aj starí rodičia, Liečili ju odborníci v nemocnici, ako aj ľudoví liečitelia, aj na diaľku, nič nepomáhalo. Dnes má dievča šesť rokov a následky z očkovania bude niesť po celý život! Takže "ja" som zásadne proti očkovaniu a je to na všetkých rodičoch či dajú svoje deti zaočkovať. Žijeme predsa v slobodnej krajine. Či nie?

Senior

Helena | 12.03.2013

Pred chvíľou som počúvala Rádio Slovensko kde prof. Krčméry okrem iného povedal, že treba zabrániť proti vakcinačným kampaniam... Bolo to vysielanie od 18,30 neviem ako sa volá táto relácia - ale bolo to o tom, že už neúčinkujú antibiotiká a okrem iného povedal, že treba viac očkovať...
Plačem, lebo mne očkovanie zobralo pol života, strašne veľa peňazí...

Re:Senior

Prarodic | 14.03.2013

ale ved ako citam prof.Krcmery je rektorom univerzity kde je Dluholucky dekan.....

proste jedna ruka, jedna banda..

neplac....... nie je nad cim..... teda jedine ze ti bolo ublizene ale nad tymito ludmi tazko...... oni budu hovorit co im povedia a za co im zaplatia...

Re:Senior

emili | 14.03.2013

......že treba zabrániť protivakcinačným kampaniam?! .....Kde to žijeme? V akej krajine? Sloboda slova im nič nehovorí?
Antibiotiká neúčinkujú preto, lebo ich lekári predpisujú ako cukríky .....!

Senior

Helena | 10.03.2013

https://www.naturalnews.com/039422_flu_vaccines_elderly_failure.html
Vakcíny proti chrípke je len jeden podvod, neúčinkujú, hlavne zle pre nás seniorov - môžeme z nich veľmi ochorieť...

Re:Senior

Lulik | 14.03.2013

Veru tak, a poznam aj mladych ktori si to nechali dobrovolne naockovat, a potom to olutovali. :)

Senior

Helena | 09.03.2013

Dnes na www.dolezite.sk sa objavil tento článok o očkovaní:
https://dolezite.sk/Rizika_ockovani_a_aplikace_vakcin_casto_zbyva_jen_uprim_176.html

Záznamy: 1 - 13 zo 13

Pridať nový príspevok