Štúdia potvrdila súvislosť medzi očkovaním proti chrípke a spontánnymi potratmi

03.10.2012 01:57

The Healthy Home Economist - 1.X.2012 - Sarah Pope

 

       Pôvodný článok "Study Confirms Anecdotal Link Between Flu Vax and Miscarriage"
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

 

ilustračný obrázok - očkovanie proti chrípke       Keď som v roku 2009 začínala s týmto blogom (The Healthy Home Economist - pozn. prekl.), hystéria okolo prasacej chrípky začínala naberať na obrátkach. Mnoho z mojich vtedajších článkov sa dotýkalo prasacej chrípky a obzvlášť som varovala ľudí, aby sa nedali proti nej očkovať, pretože to bola zjavne mediálna bublina, úmyselne navrhnutá na to, aby vytrieskala miliardové zisky pre farmaceutický priemysel.

       Lekárski odborníci súhlasili s Dr. Wolfgangom Wodargom, vedúcim odboru zdravotníctva pri Rade Európy a popredným epidemiológom, ktorý nazval prasaciu chrípku "falošnou pandémiou za účelom predaja vakcín", ako aj "jedným z najväčších lekárskych škandálov storočia".

       V jednom z mojich vtedajších článkov som písala o silnej súvislosti medzi očkovaním proti prasacej chrípke a spontánnymi potratmi i pôrodmi mŕtvych detí. Internet bol vtedy plný rozruchu, ktorý vyvolali ženy, tvrdiace, že samovoľne potratili do niekoľkých hodín od očkovania. Tieto správy zaplavili diskusné fóra o tehotenstve a bábätkách po celom internete.

       Teraz veda potvrdila to, čo tieto ženy vedeli z vlastného pozorovania: očkovanie proti prasacej chrípke u tehotných žien je nebezpečné pre plod a v mnohých prípadoch spôsobilo samovoľný potrat (i keď slovo samovoľný tu nie je celkom namieste, pretože vlastne nebol samovoľný, ale umelo (aj keď neúmyselne) vyvolaný očkovaním - pozn. prekl.).

       Štúdia, zverejnená 27.IX.2012 časopisom Journal of Human and Experimental Toxicology, preskúmala tri chrípkové sezóny počnúc 2008/2009, aby zistila, či pridanie očkovania proti prasacej chrípke v sezóne 2009/2010 skutočne spôsobilo nárast úmrtí nenarodených bábätiek. Výskumníci hľadali v databáze VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System = Systém na hlásenie nežiaducich účinkov očkovania v USA - pozn. prekl.) hlásenia o samovoľných potratoch a mŕtvo narodených deťoch po očkovaní tehotných žien proti chrípke. Zistili obrovský nárast počtu samovoľných potratov a mŕtvo narodených detí počas prasaco-chrípkovej pandémie 2009/2010.

       Počas chrípkovej sezóny 2008/2009 neupravený výskyt samovoľných potratov a mŕtvo narodených detí bol 6,8 prípadu na milión tehotných žien, očkovaných proti sezónnej chrípke. Toto číslo raketovo vzrástlo na 77,8 prípadov na milión, keď bola pridaná vakcína proti prasacej chrípke k vakcíne proti sezónnej chrípke 2009/2010, čo predstavuje vyše 10-násobný nárast! Pamätajte tiež nato, že tisíce žien pravdepodobne nehlásili samovoľný potrat po očkovaní proti prasacej chrípke. Databáza VAERS obsahuje len zlomok skutočného počtu nežiaducich účinkov očkovania, keďže mnohí lekári neposielajú informácie do tejto databázy, keď im pacient nahlási problém po očkovaní, prípadne ani pacient nenahlási takýto problém lekárovi. Výsledkom je, že v skutočnosti sú tieto čísla pravdepodobne oveľa vyššie, než sa píše v tejto štúdii.

       Výskumníci naskutku dospeli k záveru, že pandemická vakcína proti prasacej chrípke spôsobila synergickú toxicitu (otravu) spoločne s vakcínou proti sezónnej chrípke:

"Preto synergická toxicita pre plod pravdepodobne nastala z dôvodu podania ako pandemickej, tak aj sezónnej vakcíny proti chrípke počas chrípkovej sezóny 2009/2010."

 

O čo ide?

       Takže o čo ide, keď spätne skúmame minulosť a upriamujeme pozornosť na túto štúdiu, ktorá zdôraňuje súvislosť medzi očkovaním proti prasacej chrípke a samovoľnými potratmi i mŕtvo narodenými deťmi?

       Ide o to, že je bláznovstvom čakať od "vedy", že potrvdí, čo ľudia už zistili sami vlastným pozorovaním. Takéto očividné dôkazy sú veľmi hodnotné v našom jedovatom svete a ak je rozruch okolo niečoho ako napr. že očkovanie proti prasacej chrípke spôsobuje samovoľné potraty, bolo by múdre brať na to ohľad!

       Ak chcete žiť zdravý žívot, mali by ste začať cvičiť svoju pozorovaciu schopnosť a starý dobrý sedliacky rozum. Prípadové dôkazy sú zásadné v našom modernom chemickom svete a čakanie na "vedu" je vskutku nebezpečným postojom!

 


Preklad a zverejnenie tohto článku zabrali prekladateľovi približne 1,5 hodiny čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.

 

Diskusia: Štúdia potvrdila súvislosť medzi očkovaním proti chrípke a spontánnymi potratmi

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok