Smutná bodka za jedným priestupkovým konaním na RÚVZ Trnava

14.06.2012 00:38

Ing. Marián FILLO

 

       S dovolením dotknutej rodiny si dovolím opísať bez udania mien a presných zemepisných polôh, čo sa tento rok stalo v Trnave a okolí.

       Možno ste čítali články:

       alebo ste dokonca sami prispeli svojimi postrehmi v brain-stormingu (v tom prípade ešte raz ďakujeme):

       Tak o tejto rodine to teda je.

 

"Nájdi štyri odlišnosti"

       Dve sestry - jednovaječné dvojičky, teda s totožnou DNA - mali od detstva výrazne odlišné reakcie na očkovanie. Jedna (ktorú som zastupoval na RÚVZ TT) ako-tak znášala očkovanie, druhá po očkovaní odpadávala a následne sa u nej rozvinula nepríjemná autoimunitná choroba SLE (systémový erytematózny lupus). Autoimunita je, keď imunitný systém človeka tak zblbne, že začne útočiť proti telu vlastným zlúčeninám, bunkám, bunkovým tkanivám či orgánom, čiže sa začne správať samovražedne.

       Možno to poznáte: čokoľvek zlé sa po očkovaní stane, očkovania chtiví lekári to zvyčajne zvalia na náhodu (čo je vlastne to isté, ako keby povedali "ani len netušíme, koľká bije") alebo na genetiku. Lenže DNA majú obe sestry totožnú, takže genetikou to nebude. Výchovu majú tiež rovnakú, vyrastali spolu, takže ani vplyvom výchovy a prostredia to byť nemôže. Na nič z toho sa teda v tomto prípade vakcinacisti naozaj nemôžu vyhovoriť.

       Kde je teda rozdiel? Netrúfam si to s istotou tvrdiť, napíšem ale aspoň, kde by rozdiel mohol byť:

 1. nejestvujú dve totožné vakcíny. U biomedicínskych výrobkov, kde sa pri výrobe niečo živé pestuje, to prakticky nie je možné. Raz sa toho vypestuje viac, inokedy menej. Množstvá biologických súčastí vakcíny sú teda variabilné, aj keď by mali byť v rámci určitých hraníc.
 2. možno jedna z dvoch sestier dostala vakcínu z "normálnej" výrobnej dávky a druhá z inej - chybnej výrobnej dávky (angl. "hot lot"). Chybná výrobná dávka môže mať napr. privysoký obsah nejakej zložky, nejakú nebezpečnú kontamináciu apod., čo sa už v minulosti prihodilo aj firme GlaxoSmithKline, ktorá je dvorným dodávateľom všetkých plne hradených vakcín, povinných pre deti na Slovensku, viď článok "Deťom vo Veľkej Británii boli podané toxické vakcíny, pripúšťa Glaxo".
 3. možno jednej bola podaná vakcína predpísaným spôsobom a u druhej nebol dodržaný predpísaný postup (napr. vakcína pre intramuskulárne podanie nebola podaná do svalu (intramuskulárne) ale subkutánne (pod pokožku), alebo - hoci to je nepravdepodobné, nedá sa vylúčiť - mohla byť pri očkovaní napichnutá nejaká žilka a podstatná časť vakcíny sa tak dostala príliš rýchlo do krvného obehu, čo je prakticky v každom príbalovom letáku prísne zakázané.
 4. možno druhá (tá poškodená) sestra na rozdiel od prvej očividne nebola v čase očkovania celkom zdravá, alebo bola v inkubačnej dobe nejakej choroby, prípadne subklinicky (bez viditeľných príznakov) prekonávala nejakú infekciu.

       Každopádne, podľa vakcinacistickej teórie by očkovanie spoločne a rovnako vychovávaných jednovaječných dvojičiek malo dopadnúť v zásade rovnako, vidíme tu však drastické rozdiely v dopadoch očkovania. U jednej zo sestier nič významné, u druhej ako akútne (odpadnutie) tak chronické (autoimunitná choroba) nežiaduce účinky.

 

Ako dopadlo priestupkové konanie

       Tá zdravá sestra, ktorú som zastupoval na RÚVZ TT, mi s odstupom času po podaní (spoločnými silami zostaveného) odvolania sa proti pokute napísala, že jej odvolanie bolo zo strany ÚVZ SR zamietnuté, tak že či poznám nejakého schopného právnika. Bola pripravená zažalovať RÚVZ TT, lebo si pevne stála za svojím presvedčením, že neočkovaním svojich detí (vzhľadom k doterajším veľmi negatívnym skúsenostiam s očkovaním v jej rodine) chráni ich zdravie, resp. očkovanie je pre ne oveľa väčším rizikom než choroby, proti ktorým sa na Slovensku povinne očkuje.

       Na moje veľké prekvapenie mi s odstupom 11 dní napísala:

"... som sama zo seba sklamaná, že som to vzdala, ale za smutných okolností, ktoré sa za posledné týždne udiali v našej rodine, nemám silu pokračovať ďalej. :("

       Nedalo mi neopýtať sa, čo sa vlastne stalo.

 

Smutná bodka za priestupkovým konaním

       Odpoveď, ktorú som už tak-trochu tušil, ale bál som sa to povedať nahlas, bola:

"Sestra zomrela minulý piatok."

       Následne som vyzvedel, ako sa to vlastne zbehlo. Nebudem vás zaťažovať zbytočnými podrobnosťami, napíšem len stručné zhrnutie:

 1. Nešťastná sestra dostala po očkovaní (a s vysokou pravdepodobnosťou práve z očkovania, keďže je to známy a priznávaný nežiaduci účinok očkovania) autoimunitné ochorenie SLE (systémový erytematózny lupus).
 2. Pred otehotnením sa ešte ako-tak držala, ale v tehotenstve sa jej prejavy tejto nepríjemnej chronickej choroby radikálne zhoršili.
 3. V rámci "liečby" týchto problémov jej boli podávané imunosupresíva, tzn. medikamenty na potláčanie imunity, rozumej: niečo, čo zabíja imunitné bunky, zhoršuje imunitné odpovede na bežné nákazy apod.
 4. Súc takto oslabená, nakazila sa nejakým bakteriálnym ochorením, ktoré by - nebyť podávania imunosupresív - pravdepodobne bez následkov prežila.
 5. Na zvládnutie tejto bakteriálnej nákazy jej boli podané antibiotiká, ktoré v samotnej podstate svojho fungovania oslabujú imunitný systém tým, že ničia bakteriálnu mikroflóru v tele človeka. Totiž: človek bez správnych (užitočných) baktérií vlastne nemôže vôbec byť zdravý. Pre zdravie a zdravú imunitu (ktorá z cca 80% spočíva v tráviacej sústave) je správne bakteriálne osídlenie životnou nevyhnutnosťou. Lenže antibiotiká ho ničia. Síce zničia aj tie choroboplodné baktérie, ale rovnako tak tie užitočné. Antibiotiká po imunosupresívach sa teda ľahko môžu stať posledným klincom do rakvy.
 6. Postupne jej začali vypovedávať službu životne dôležité orgány (ťažko povedať či viac kvôli choroboplodným baktériám alebo kvôli jedom, zvaným "lieky", ktoré do nej stihli v nemocnici natlačiť), následkom čoho
 7. opustila tento svet, zanechajúc tu manžela s malým bábom.

       Je mi úplne jasné, že vakcinacisti budú ostro protestovať, ale nedá mi nepovedať, že celkom logicky (ak niekto dokáže pochopiť princíp tranzitivity, musí mu byť tá logika jasná, i keď logika je u mnohých slovenských epidemiológov zrejme neznámym pojmom, ako sme na týchto stránkach mali už mnohokrát možnosť presvedčiť sa) zosnulú sestru ZABILO OČKOVANIE. Nebyť očkovania, nemá autoimunitné ochorenie SLE, nebyť SLE, nedostane imunosupresíva, nebyť imunosupresív, nemá ťažký priebeh bakteriálneho ochorenia, nebyť toho, nedostane brutálne antibiotiká a bola by ešte stále nažive a zrejme aj pri plnom zdraví - tak, ako jej sestra-dvojička.

       Pre lekára s chrbtovou kosťou musí byť odpadnutie po očkovaní jasným signálom, že ide o vysoko rizikového pacienta a ak ho ešte vôbec niekedy v živote očkovať, tak extrémne mimoriadne opatrne. Nestalo sa tak.

       Očkovanie teda pripravilo malé bábo o matku, manžela o manželku, rodičov o dcéru a sestru o sestru.

       A vrcholom bezostyšnej drzosti, Boha-pustej nespravodlivosti a bezbrehého hyenizmu je, že tej zdravej a doteraz živej sestre naparil RÚVZ TT pokutu v takmer maximálnej možnej výške - pokutu za to, že odmietla akékoľvek ďalšie očkovanie svojich detí, pokutu za to, že odmietla to, čo zabilo jej sestru a vážne ublížilo jej staršiemu dieťaťu.

       Som nesmierne zvedavý, ako bude RÚVZ TT riešiť neočkovanie novopečenej polo-siroty a či - v rámci svojho hyenizmu, ktorým je už doslova povestný - predvolá na priestupkové konanie aj - "vďaka" očkovaniu predčasne zosnulú - matku dieťaťa.

 


Napísanie a zverejnenie tohto komentára zabralo autorovi približne 2 hodiny čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.

 

Diskusia: Smutná bodka za jedným priestupkovým konaním na RÚVZ Trnava

Populizmus nahrubsieho zrna

yehudi | 15.06.2012

Velmi tendencne a neodbrone napisany clanok. Mimo akukolvek odbornost su v nom vybrate a vykreslene konstrukcie pricina-nasledok az po generalne vyjadrenie "ockovanie sestru zabilo". Objektivnou je iba pitevna sprava a nezavisle zhodnotenie znalcom. Co na celu kauzu povedal Urad pre dohlad? Atd.....

Re:Populizmus nahrubsieho zrna

rodič | 16.06.2012

to yehudi:
Kto Vás za takéto výplody platí? Povedali by ste to do očí pozostalým?

Nemá cenu reagovať na tohto parazita, yehudi je len zbabelý troll - provokatér
https://www.inflow.cz/troll-internetovy

Re:Populizmus nahrubsieho zrna

Ing. Marián FILLO | 17.06.2012

Nijaká pitevná správa nie je objektívna, lebo ju písal subjekt - patológ, ktorý ani pri najväčšej snahe nemôže byť objektívny, keďže je nejak vyškolený, v nejakej paradigme, a podľa tej myslí a koná.

Keby sme chceli byť naozaj dôslední, tak dokonalú objektivitu môžeme vyhradiť jedine Pánu Bohu. Rozhodne však nie nejakému patológovi ani inému človeku - bez ohľadu na jeho odbornosť.

Navyše práve predvedený prístup je ukážkou úmyselného zatvárania si očí pred zjavnými súvislosťami a zarytým odmietaním (či dokonca nechápaním?) logického myslenia.

A to, čo je tu vážne na zamyslenie a okolo čoho sa vlastne stále motáme, je otázka: Je alopatická paradigma oprávnená? Nehovoria výsledky alopatov skôr v neprospech tejto paradigmy?

Re:Populizmus nahrubsieho zrna

Ing. Marián FILLO | 17.06.2012

Alebo ešte inými slovami:

Chcete povedať, že objektívne je to (len a len to a nič iné), čo vylezie z lekára (či už patológa, alebo pracujúceho pre ÚDZS)?

V takom prípade sa Vám podaril veľmi veľmi zlý vtip.
:-)

Re:Populizmus nahrubsieho zrna

Tatiana | 19.06.2012

...a velmi herodesovske je Vase vyjadrenie. a co je krute, je aj ubohe.

Duša diablovi

Jozef | 15.06.2012

Mnohí doktori /česť výnimkám,ktorá ovšem potvrdzuje pravidlo/upísali dušu diablovi za cenu osobného profitu,zostali z nich duševní mrzáci bez svedomia a chrbtovej kosti,stali sa z nich ne-ľudia,poslušné nástroje farma-priemyslu.Celý systém zdravotníctva u nás totálne zlyhal v základnej veci-liečiť ľudí a predovšetkým neškodiť,Hapokrates sa obracia v hrobe ako vrtuľa,ked to vidí.Každý jeden človek by mal prevziať zodpovednosť za svoje zdravie a podľa toho konať a nie slepo dôverovať lekárom.Ja som to už urobil ,hľadám alternatívy a varujem všetkých,kto ma počúva pred hyenami v bielych plášťoch

rodič | 15.06.2012

Aspoň niečo pre útechu ubolených duší...
Diana Sudakova - Song of Angels
https://www.youtube.com/watch?v=OMEAFlF34YY

Diana Sudakova - Canto Della Terra - rusky - Pieseň o Zemi
https://www.youtube.com/watch?v=K1UuAoi3TzQ

Re:♡

Ing. Marián FILLO | 17.06.2012

Veľmi pekné...

Uprimnu sustrast celej rodine

Tatiana | 15.06.2012

.....hrozne, len ked to clovek cita, nie ked to zazije na vlastnej kozi. som stastna, ze nie som lekar, pretoze keby som nim bola, vzdala by som sa akademickeho titulu skrz odmietania ockovania svojich pacientov, a isla by som radsej s cistym svedomim do tibetu na ocistenie svojej duse! nemohla by som pichnut vakcinu ani zvieratu, keby som vedela, co tam je a ake su mozne nasledky. najhorsie je, ze oni to vedia, a robia to. a tych rodicov, ktorych stretavam v ambulancii nasej pediatricky, ktori ani nevedia, preco prisli a co idu im detom pichnut, tych by som tam tiez nechala napichat prepocitanou davkou a nech si potom idu domov, nech znasaju v lepsom pripade tie bolesti, opuchy, a v tom horsom by hadam uverili, co to robi s ich detmi. naposledy jedna matka nevedela ani ci ho pichli do obidvoch noziciek, alebo do jednej, alebo do ruky, hlavy, chrbta. nevedia nic, a to ich u mna neospravedlnuje. tiez som zo zaciatku nevedela nic o rizikach, rozhodla som sa na poslednu chvilu, ked sme odchadzali z ambulancie s letacikom na rotarix a datumom na prvu hexu. vtedy mi to nedalo a zacala som hladat na internete informacie. tym som len chcela povedat, ze uz ma nikto nenuti ockovat, uz sa ma ani lekarka nepyta, a naposledy sa na mna pozrela pohladom, ako by zacala chapat...takze mozno sa zacina rodit v jej hlave otazka a odpoved mozno uz aj hladala.....ale ci nasla?

Úprimnú sústrasť celej rodine... :-(

anett | 15.06.2012

Zelam celej rodine hlboku uprimnu sustrast!
Tí hajzli z RUVZ TT sa snazia svojím konaním tak vydeptat rodicov a pozostalych, aby uz nikto z nich nemal silu dat to na sud! Chapem, ze na to silu po tomto uz nemaju :-(
Ale neskor, ked naberu zasa trosku síl, by bolo dobre tento pribeh medializovat vo velkom, nech sa o tomto smutnom pribehu dozvie co najviac ludí na Slovensku a nech uz neveria lekarom, ktorí ich budu chciet uchlacholit nasou oficialnou statistikou, v ktorej ako zazrakom chybaju akekolvek tazke poskodenia zdravia po ockovaní a o umrtiach uz ani nehovorím...realita je vsak uplne iná...staci iba malo - neignorovat svojich pacientov, pocuvat ich a verit vlastnym pozorovaniam,nielen zaslepene potlacat vlastne pozorovania, lebo vysledky štúdií, ktoré si zaplatil sam vyrobca spojitost nepotvrdili!!!

Za smrt, zase len smrt, zakon odveky

NeDlouholudsky | 14.06.2012

stat sa to mne, tak dotycni protagonisti uz neziju, aj keb ma to malo stat basu na dozivotie......

cize maju stastie ze zabili toho spravneho cloveka, ale dokedy budu mat taketo stastie?

Vraždiace očkovanie

BuG.ToM | 14.06.2012

Toto je práca bezduchých arogantných primitívov ako sú Dlouholucký, Lipták, Šimurka a spol.
Bodaj by ste sa v pekle v kotli za živa varili...

Re:Vraždiace očkovanie

Ing. Marián FILLO | 17.06.2012

Ako už raz poznamenal istý klasik:
vakcinacistov v pekle nechcú, lebo keby ich tam pustili, tak by zaviedli povinné očkovanie čertov, a to by bol definitívny koniec pekla: čerti samá astma, alergie, autizmus, cukrovka, poruchy sústredenia, chorobná spavosť - narkolepsia (pritom by malo platiť, že čert nespí!!!), demencia, Alzheimer, Parkinson, Asperger a ďalší páni... :-)

To už by nebolo peklo pre hriešnikov, ale peklo pre čertov. :-)

A keby sa sťažovali Luciferovi, ako ich doriadilo očkovanie, tak by im člen Pracovnej skupiny pre imunizáciu, pán profesor sociálnej práce, vysvetlil, že tisíce štúdií predsa úplne vyvrátilo akúkoľvek súvislosť očkovania s cukrovkou či autizmom, a že vážnejšie nežiaduce účinky nastávajú len u jedného z milióna očkovaných, takže tí, čo sa sťažujú sú jasní simulanti. :-)

Takže ani pri najväčšej snahe sa takýchto "expertov" nepodarí dostať ďalej než do Predpeklia. :-)

hrůza

Evis | 14.06.2012

jenže oni u toho pásu skončí tak jako tak, protože tímhle stylem velice klesne důvěra v "lékaře" (lékaři by měli léčit, což nedělají). Jsem moc ráda, že čím dál více lidí se o to zajímá, že informace prosakují na veřejnost a že určitě bude víc a víc lidí, co se budou zajímat a nejen slepě důvěřovat doktorovi. vždyť doktor není o nic víc než my, to, že má pár let studií navíc v nějakém oboru z něj nedělá někoho, kdo by mohl rozhodovat o našem zdraví. Je mi z toho zle, jak má většina vymyté mozky a je divné, že se nad tím nechtějí ani zamýšlet :-(( Je to smutný příběh a být sestrou, tak je zažaluju

Neuveriteľné

Magda | 14.06.2012

Toto je skutočne neuveriteľné. Nemám na to slov. :-(((

fakt hyenizmus

yoshi | 14.06.2012

Ako som tu už niekde písal, pokiaľ doktori nebudú trestnoprávne zodpovední za svoje konanie, budú bez problémov pchať do ľudí všetky tie svoje "liečivá". Ako môžu pokojne spávať s tým vedomím, že môžu niekomu ublížiť, a hlavne malému dieťaťu. Buď sú fakt takí tupí, že veria celému tomu očkovaniu a liekom alebo sú takí bezcharakterní a zapredaní, že na to kašlú. Neviem, ľudstvo odsudzuje, čo sa dialo počas vojny v koncentrákoch, aké pokusy robili na ľudoch, bolo to niečo strašné, ale to, čo sa deje v tejto dobe, a ešte k tomu v rámci "pomoci" ľudstvu, to podľa mňa nemá obdoby. Sú to možno tvrdé slová, ale si za nimi stojím. yoshi

300 hrmených...

rodič | 14.06.2012

Koľko ľudí musí ešte zbytočne umrieť? Čo sme pokusní králici?
Čo o pojme vražda hovorí wikipedie:
zdroj - https://cs.wikipedia.org/wiki/Vra%C5%BEda
Právní analýza vraždy:
V obecném (římském, kontinentálním) právu je vražda definována jako protizákonné zabití jiného člověka se stavem mysli známým jako "zlý úmysl".
První tři elementy jsou relativně přímočaré. Ovšem koncept "zlého úmyslu" je složitější, protože nemusí nutně znamenat předběžnou úvahu.
"...U stavu mysli (3), ..., musí zabití vzejít od takového jednání obviněného, které zahrnuje naprostou lhostejnost k lidskému životu a vědomou nedbalost ohledně bezdůvodného rizika smrti nebo vážného zranění. "
"...Jiným druhem vraha je nájemný vrah. Soudní psycholog Slavomír Hubálek, který vyšetřil cca 50 z nich, uvedl, že v Česku po roce 1989 fenomén nájemných vrahů jako (ilegální) nové „povolání“ z důsledku poptávky tržního prostředí. Dále vyvrací, že by jejich chování bylo motivováno nikoli nějakou psychologickou indispozicí, která by je ovládala, ale toliko penězi – svou práci mají brát jako podnikání, své oběti nazývají klienty, mají většinou vyšší IQ, nejsou neurotičtí, nemají kriminální anamnézu a nestrádají organickým postižením mozku."

Z toho jednoznačne vyplýva, že je možné označiť vakcinacistov za nájomných vrahov, pretože sa nechali NAJAŤ lobbystickými skupinami, ktoré prepracovanými metódami zastrašovania, podplácania a korupcie manipulujú politikov, lekárov, a chudáci rodičia a ich deti na tento celý zvrátený systém doplácajú...

Úprimnú sústrasť pozostalým ♡

Re:300 hrmených...

Ing. Marián FILLO | 14.06.2012

Problém je, že väčšina týchto de facto nájomných vrahov si nie je vôbec vedomá (prípadne: nechce si uvedomiť), že vlastne podpísali nájomnú zmluvu.

Re:Re:300 hrmených...

Bielik | 14.06.2012

Neznalosť zákona neospravedlňuje.

V zákone sa síce hovorí že pri vražde musí byť úmysel, ale na to aby to nebol úmysel musia byť výnimočné podienky. Nestačí povedať že o tom nevedel a vybavené. Trestný zákon je zverejnený už pol storočia. Zloženie vakcín uvádzajú samotní výrobcovia. Že je ortuť a hliník jedovatý vie aj malé decko, takže to musí vedieť aj údajne vzdelaný doktor. Doktori dostávajú provízie.

Kedze ide o organizovaný zločin, rozvetvená chobotnica, ani na súde ich nemusia odsúdiť. Treba si to vybaviť osobne. Nebolo by to prvý raz.

Hlúpi,či bezcharakterní?

Filip | 14.06.2012

Aj keď majú lekári dokonale vymyté hlavy tými "správnymi" štúdiami,zvyšky logiky by tam predsa len mali byť.
Preto si myslím,že ide o bezcharakternosť.
Nemôžu predsa priznať-áno,toto spôsobujeme my a pokojne v tom pokračovať.Musia klamať.Ich starostlivo vypestované egá im nedovolia pred verejnosťou priznať,že ich niekto vychoval a udržiava v omyle.
Po priznaní by už nemohli pokračovať v tejto genocíde,ak budú klamať môžu.Vyštudovali a teraz predsa nepôjdu niekam do Kie k pásu,navyše keď im systém poskytuje dokonalú ochranu.

Re:Hlúpi,či bezcharakterní?

Bielik | 14.06.2012

Doktori dobre vedia čo robia. Medicína je organizovaný zločin. Vakcíny nie sú jediné nájomné vraždy: https://www.auria.sk/blog/mozgova-smrt-novy-druh-smrti-zaziva . To že sa majú dobre a systém ich ochráni je pravda. Doktor je kat.

Re:Hlúpi,či bezcharakterní?

Ing. Marián FILLO | 17.06.2012

Zase by som nehádzal všetkých do jedného vreca. Sú aj takí, čo idú vyslovene proti Systému, napr. aj tým, že upozorňujú na riziká očkovania. Za všetkých menujme aspoň Dr. Ludmilu Elekovú, Dr. Martina Hirteho, Dr. Roberta S. Mendelsohna, Dr. Josepha Mercolu, Dr. Johanna Loibnera či Dr. Alexandra Kotoka.

Záznamy: 1 - 22 zo 22

Pridať nový príspevok