Podporte, prosím, Slobodný vysielač

27.02.2013 21:21

Magdaléna Dobrava

 

       Prihováram sa vám všetkým, ktorí by ste radi počúvali relácie na Slobodnom vysielači, témy v bežných médiach skresľované, tabuizované, nepravdivé, s malým priestorom na vysvetlenie, nezverejňované…

logo Slobodný vysielač       Podporte, prosím, Slobodný vysielač, ak chcete, aby toto rádio žilo: https://slobodnyvysielac.sk/podporte-nas/m2/p4.

       Osobne ďakujem všetkým ľuďom, ktorí sa podieľajú na založení a fungovaní tohto rádia.

mandala Slobodný vysielač       Vidím na FaceBooku (FB) na stránke Slobodného vysielača https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac veľa klikov na "Like" ("Páči sa mi to"), preto ak by sme každý/každá posielali Slobodnému vysielaču každý mesiac čo len po 1 €, určite to veľmi pomôže.

       Je na nás ľuďoch, či podporíme takéto veci a budeme chcieť počúvať a hľadať pravdu aj prostredníctvom Slobodného vysielača, alebo ostaneme ako stádo a budeme prijímať a podporovať to, čo nám tlačia do hláv ostatné média. Môžeme si povedať, že ich nepozeráme, nečítame a nepočúvame, ale v spoločnosti sú a veľa ľudí ich sleduje. Možno nevedome aj my samy sa necháme namotávať ich medovými lžami.

       Máme sa naučiť rozlišovať pravdu od klamstva. Preto treba mediálny priestor, cez ktorý pravdu môžeme šíriť. A Slobodný vysielač k tomu dáva priestor.

       Tvorcom rádia prajem veľa duševných síl na prácu a odvahu hovoriť pravdu.