Očkovanie spôsobuje ochorenia krvi

25.08.2012 07:09

The Douglass Report10.II.2012Dr. William Campbell Douglass ml.

 

       Pôvodný článok "Vaccines linked to blood disease"
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo
.

 

       Toto je niečo, čo sa pro-očkovaciemu davu podáva ako dobrá správa: Iba NIEKTORÉ detské vakcíny môžu spôsobiť vážne ochorenie krvi.

       No nie je to upokojujúce?

       Tou chorobou je trombocytopenická purpura alebo skrátene ITP. Ak začne krv vystreľovať z nosa Vášho dieťaťa niekoľko dní až týždňov po očkovaní, je veľmi dobre možné, že má túto chorobu. Ale nos nie je jediným miestom, ktoré môže krvácať.

       Táto choroba vzniká tým, že imunitný systém sa obráti proti vlastnému telu a začne útočiť na krvné doštičky — a zabíjať ich. To zabráni zrážaniu krvi, a to tak účinne, že dieťa môže začať nekontrolovateľne krvácať pod pokožkou či dokonca v mozgu.

       Je to desivé a potenciálne smrteľné. Najnovšia štúdia potvrdzuje, že MMR vakcína (proti osýpkam, príušniciam (mumpsu) a ružienke — pozn. prekl.) môže vyvolať túto trýznivú chorobu u bábätiek a batoliat. Keďže deti sú touto vakcínou očkované dvakrát, sú to dva žreby v celosvetovo najhoršej lotérii.

       A stavím sa, že drvivá väčšina rodičov nikdy o tomto riziku nepočula.

       Toto ochorenie je zriedkavejše u starších detí, stále tu však je určité riziko. Výskumníci hovoria, že môže byť vyvolané očkovaním proti nákazlivej žltačke (infekčnej hepatitíde) typu A u 7- až 17-ročných, ako aj očkovaním proti ovčím kiahňam a očkovaním Tdap (tetanus, záškrt a acelulárna vakcína proti čiernemu kašľu) u detí 11- až 17-ročných.

       Minulý rok — v snahe vyvrátiť možnú súvislosť medzi očkovaním a autizmom — Výskumný ústav lekársky v USA (Institute of Medicine = IoM) v skutočnosti pripustil, že očkovanie môže spôsobiť skoro akúkoľvek chorobu a nežiaducu reakciu, aká Vám napadne.

       IoM povedal, že máme "presvedčivé dôkazy", že očkovanie spôsobuje kŕče, infekcie, zápal mozgu, zápal pľúc, zápal mozgových blán, žltačku (zápal pečene) a všeličo iné.

       Iróniou osoudu pripustil dokonca aj to, že očkovanie spôsobuje zápal mozgu — chorobu, o ktorej vieme, že sa silne viaže s autizmom. (viac tu)

       Stále máte pocit, že dáte svoje dieťa či vnúča napichať? Nemyslím si.

       P.S.: Čo urobíte, keď nejaký očkovanie presadzujúci maniak začne chrliť očkovaciu propagandu? Bráňte svoje pozície! Tu sa dočítate ako na to.

 

Komentár prekladateľa

       Pozoruhodné na zozname vakcín, ktoré spôsobujú autoimunitnú trombocytopenickú purpuru, je, že obsahuje všetky na Slovensku dostupné vakcíny, ktorých vakcinačné vírusy boli pestované na bunkách, pochádzajúcich z umelo potratených bábätiek:

  • ružienka (zložka MMR vakcíny)
  • nákazlivá žltačka typu A
  • ovčie kiahne
     

       Vyzerá to teda tak, že umelo-potratové vakcíny majú mimoriadnu schopnosť vyvolať autoimunitné ochorenia, čo má aj jasnú logiku. Obsahujú totiž zvyšky ľudských buniek, ktoré sa môžu stať nezamýšľanými antigénmi (tzn. zlúčeninami, proti ktorým si telo tvorí protilátky). Ak si proti nim začne imunitný systém tvoriť protilátky alebo inak na ne útočiť, bude potom útočiť aj na svoje vlastné bunky (a nielen na vpichnuté zvyšky buniek), ktoré obsahujú tie isté zlúčeniny a vznikne autoimunita.

       Ako vidno, ťažký hriech v podobe úkladnej vraždy nenarodených detí (čo na tom, že so "vznešenými" úmyslami?) má svoje vážne zdravotné dôsledky. Otázkou je, kedy (a či vôbec) to "zapne" kompetentným osobám.

 


Preklad tohto článku a napísanie komentára k nemu zabrali prekladateľovi vyše 1 hodinu čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.

 

Diskusia: Očkovanie spôsobuje ochorenia krvi

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok