Nové videá o očkovaní: beseda RC Macko, BA-Dúbravka, 6.II.2014; beseda v SND, BA, 19.I.2014; beseda v Břeclavi, 8.VI.2013

08.02.2014 15:48

Ing. Marián Fillo

 

       Vo štvrtok 6. februára (ľutňa/února) 2014 sa v kultúrnom centre Fontána v Bratislave-Dúbravke uskutočnila beseda o povinnom očkovaní, usporiadaná miestnym rodinným centrom Macko, na ktorej sa ako hostia zúčastnili:

       Video-záznam z besedy si môžete pozrieť tu:

       Kultúru a (ne)vecnosť prejavu prof. Glasu ponechávam bez komentára. Pozrite si video a utvorte si vlastný názor. Každopádne však prof. Glasa aspoň „mal gule“ prísť na debatu, kde hosťami boli aj odporcovia povinného očkovania. To sa nedá povedať o drvivej väčšine slovenských lekárov, ktorí sa prinajmenšom tvária, že povinné očkovanie podporujú. V tomto ohľade teda klobúk dolu, pán Glasa!

       Hneď po skončení V. slovenského vakcinologického kongresu, z ktorého si zvukový záznam najzaujímavejších častí (vrátane vystúpenia prof. Glasu) môžete stiahnuť odtiaľto:

sa prof. Glasa v nedeľu 19.I.2014 vydal šíriť vakci-evanjelium do Slovenského národného divadla, kde sa zišlo možno tak 7 poslucháčov. Niet divu, keď bolo (prinajmenšom mne) podujatie oznámené len pár dní vopred. Z jednostranného debatného večera (žiadni odporcovia povinného očkovania neboli — pokiaľ viem — pozvaní ako hostia) bol na YouTube.com zverejnený aj videozáznam, ale — neviem prečo — prístup k nemu bol následne zablokovaný. V túto chvíľu však opäť funguje aj pre širokú verejnosť:

       Dlho očakávaný video-záznam z besedy o očkovaní v Břeclavi v sobotu 8.VI.2013, na ktorej boli hosťami

  • MUDr. Ludmila Eleková — lekárka proti očkovaniu
  • prof. MUDr. Roman Prymula, CSc. PhD. — lekár za očkovanie
  • Mgr. Zuzana Candigliota — právnička

bol konečne sprístupnený širokej verejnosti: