MUDr. Ludmila Eleková o chrípke a očkovaní v Českej televízii a ďalšie videá

12.10.2012 18:46

Ing. Marián Fillo

 

       Verejnoprávna Česká televízia pri príležitosti začínajúcej debilizačnej kampane za očkovanie proti chrípke dala priestor aj menšinovým názorom, konkrétne MUDr. Ludmile Elekovej. V cca 5-minútovom videu zaznievajú názory, ktoré musia nejedného vakcinacistu zdvihnúť zo stoličky. :-)

       Dr. Eleková napísala po odvysielaní tohto rozhovoru článok, v ktorom prezentuje svoje názory na chrípku a jej prevenciu v nezostrihanej podobe:

 

       Keďže z YouTube.com bola pred časom zmazaná relácia Paľba z 16.VI.2008, ktorá bola venovaná očkovaniu, dali sme ju tam opäť. Aj keď ide už o takmer historický kúsok, stojí za opätovné pozretie:

 

       V pondelok 8.X.2012 bol v médiách doslova očkovací blázinec. Okrem zdesenia okolo stiahnutia potenciálne kontaminovanej vakcíny Infanrix Hexa bola na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky (ÚVZ SR) tlačovka, počas ktorej vakcinacisti tlačili novinárom do hlavy, aké je povinné očkovanie úžasné, a že inak to na Slovensku ani nemôže byť (S povinným očkovaním na večné časy a nikdy inak!). Pri tejto príležitosti dala TV JOJ priestor predsedníčke Iniciatívy pre uvedomenie si rizík očkovania - Ing. Ive Vranskej Rojkovej - a TV Markíza pre zmenu mne:

 

       Ďalšie videá o očkovaní nájdete na stránke:

 


Napísanie a zverejnenie tohto článku zabralo autorovi približne 30 minút čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.