Lekárka nám jednostranne vypovedala dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti

15.05.2013 04:00

Martina z Banskej Bystrice

 

       Náš syn mal byť na najbližšej poradni zaočkovaný. Naša detská lekárka MUDr. Ľubica Budajová nás privítala s veselosťou, vyzlečte malého, spravíme poradňu a ideme očkovať. Odpovedali sme jej, že sa chceme o tom porozprávať. V tom momente nemala na nás čas a dala nám nový termín, kde všetko preberieme a poslala nás von - neurobila ani poradňu.

       Keď sme prišli na dohodnutý termín, bola Dr. Budajová ako med. Nezabudla dodať aký sme veľkí a zdraví - napriek tomu že nás čaká vyšetrenie na detskej neurológii. Vypísala nám doporučenku na neurológiu - sono hlavičky, lebo sa malému rýchlo uzatvára fontanela. Po starostlivej kontrole prišla reč na očkovanie. Nebránili sme sa úplne očkovaniu, ale chceli sme ho aspoň oddialiť, kým neabsolvujeme vyšetrenia. Dr. Budajová to nebola ochotná akceptovať a vyšla na nás s teóriou, či si vieme predstaviť, aké by to bolo nebezpečné pre imunitu nášho syna - očkovať ho neskôr, a navyše vakcínu by sme si už museli zaplatiť. Spýtali sme sa jej na nežiaduce účinky vakcíny. Argumentovala tým, že aj inzulín má vedľajšie účinky, tak že prečo si to pichám? Som totiž diabetička, a to je jeden z dôvodov, prečo sa očkovania obávame. Inzulín môže spôsobiť príliš veľký pokles hladiny cukru v krvi a môže sa objaviť opuch alebo začervenanie v mieste vpichu, čo nie je priama reakcia na inzulín, ale na ihlu. Inak žiadne iné nežiaduce účinky!

       A potom nás Dr. Budajová dorazila, keď povedala, že ja som nezodpovedná, lebo som otehotnela a ako diabetička som priviedla na svet dieťa. Vyslovila sa, že očkovanie je úplne bezpečné. Keď videla, že si stojíme za svojim rozhodnutím, roztrhala výmenné lístky k špecialistom, vyradila nás z evidencie a zadržala nám zdravotný záznam. Povedala, že ho pošle novej doktorke, ktorá si ho vyžiada, a nezabudla dodať, že s takýmto prístupom k očkovaniu nám nikde otvárať dvere nebudú.

       Mali sme v ten týždeň absolvovať sono nožičiek aj neurológiu, čo sme pre jej ľahkovážnosť museli preobjednať, keďže nám zadržala zdravotný záznam. A to má Dr. Budajová na ordinačných hodinách pred titulom uvedené "rodinný lekár"!

 


Zverejnenie tohto článku zabralo šéfredaktorovi www.slobodaVockovani.sk približne 30 minút čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, budeme radi, keď našu činnosť podporíte.

 

Diskusia: Lekárka nám jednostranne vypovedala dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti

Suplementácia chrómu

Lukina27 | 09.10.2013

Odborníci z Health and Medical Research Foundation v San Antonio skúmali vplyv chrómu na organizmoch 154 ľudí. Vzorky boli vyberané náhodne a niektorí ľudia dostávali len placebo. Ľudia, ktorí boli súčasťou výskumu, dostávali dávky 200 a 400 mcg chrómu denne počas 72 dní...
https://tabletky-na-chudnutie.com/berte-prvky-z-periodickej-tabulky.php

pacientka

ELENA | 25.08.2013

Neverte,že lekári všetko vedia,pracovala som s nimi. maju pochopenie len pre toho,kto im dobre mastí vrecka .

No Vidis.

Mirka | 20.08.2013

Tak To je vyborne! ;-)
Chodila k nej cela moja rodina okrem mna. Som bola leniva ist k nej sa prihlasit. Po Skvelych skusenostiach zutekali. Zoberte si zdravotne zaznamy cela rodina a utekajteeee. Vraj je tam v tom stredisku este jedna vseobecna, ale neviem ci je aj pediatricka. Neviem ako sa vola. Brat aj s manzelkou su uz pri nej. Doktorka im povedala ze MUDR. Kolarova ju uz zabije, co chodia sa vsetci prehlasovat k nej. :-)

zopár odborných názorov

ferko | 29.05.2013

na posilňovanie imunity voľne predajnými liekmi a preparátmi

"Nie je absolútne vhodné, aby sa zdravému dieťaťu denne podávali prípravky na posilnenie imunity. Imunitný systém zdravého dieťaťa sa s bežnými infekciami vyrovná sám, netreba ho stimulovať. Ak je totiž "prestimulovaný", dosiahne sa presný opak, na vyššiu záťaž v prípade potreby, t.j. vážnejšej infekcie, už nebude stačiť".

viac na https://www.rodinka.sk/zdravie/zdravie/lieky-na-podporu-imunity-ano-ci-nie

Ono tí odborníci nie sú až takí nevedomí, ako by si človek myslel,...noo ak príde na otázku ako je to so stimuláciou IS vakcínami, zaprú vám nos medzi očami...

Orwell

des a hrôza | 29.05.2013

Každému dítěti ve Skotsku má být od narození přidělen „státní strážce“: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2185-kazdemu-diteti-ve-skotsku-ma-byt-od-narozeni-pridelen-statni-strazce

GM potraviny sú zamorené klobásovým jedom ktorý zabíja

soso | 25.05.2013

https://orgo-net.blogspot.sk/2013/05/gm-bavlna-od-monsanta-ma-na-svedomi.html

Re:GM potraviny sú zamorené klobásovým jedom ktorý zabíja

soso | 26.05.2013

V stredoveku hromadné trávenie ľudí zastavili až "morové" povstania. Aj dnes musí byť vojna aby toto svinstvo prestalo.

Senior

Helena | 23.05.2013

https://tv.naturalnews.com/v.asp?v=367A9D4DA802B11A0EDA4521D325FA15
Veľmi dobré video ako zomrela zdravotná starostlivosť a stal sa z nej biznis.
Ak sa sami o seba nepostaráme, o svoj životný štýl, zdravotníctvo nám istotne nepomôže...

Re: Pravda o Chemtrails a Monsanto, aktuálna téma k 25.5.2013

stara mama | 23.05.2013

https://probuzeni.blogspot.cz/2011/02/chemtrails-stara-pisnicka-nove-poznatky.html

Re:Re: Pravda o Chemtrails a Monsanto, aktuálna téma k 25.5.2013

Helena | 24.05.2013

Ja obeť očkovania, nenormálny alergik, teraz už asi mesiac ma to strašne trápi sa pýtam dokedy toto všetko my ľudia vydržíme: násilné očkovania (aby sme boli chorí), každodenný postrek Chemtrailsom nad Bratislavou, 10 druhov chémii, radioaktívne látky, morgellony, choroby vyrobené v laboratóriach - dobre pozrieť hodinové video v angl. "Prečo nás postrekujú" je to aj preložené do češtiny, kto na tom miliardy zarába, prečo sa to robí, prečo sa robí modifikácia počasia, monohí sa ešte naivne čudujú, že je taký náhly pokles teploty...Teraz od februára EÚ otvorila trh s USA - dováža sa mäso do Európy, to mäso je doslovne jed. Kto sa zapletie s MMF ako aj my skončí ako žobrák. Včera si Slovensko požičalo ďalšiu miliardu eur. 2. pilier - všade sa rozkradol - u nás zaviedol...
Ja zaostalá dôchodkyňa sa len pýtam dokedy toto ľudia vydržia, dokedy toto všetko táto zemeguľa vydrží + gmo (vyvoláva rakovinu, zničí ekológiu...)
Ale buďme happy (šťastní) + pozitívny

Bordel vo farmaceutickej firme riesi FDA uz 5 rokov!

Anna-Maria | 23.05.2013

Tato firma okrem lieciv vyraba aj vakciny pre zvierata....
V ich prevadzke sa nasli tablety s cudzorodymi casticami, dazdova voda, zateceby strom ale aj nadoba s mocom...

https://www.expertbriefings.com/news/major-shake-up-at-boehringer-after-warning-letter-disaster/

Senior

Helena | 23.05.2013

https://naturalsociety.com/flashback-over-100-studies-highlight-vaccine-dangers/
Vyše 100 štúdií zdôrazňuje nebezpečenstvá očkovania.

Senior

Helena | 23.05.2013

https://naturalsociety.com/jama-vaccination-study-report-vaccine-risks/
Ďalší zaujímavý článok o očkovaní. Aké "dobručké" choroby vytvorí očkovanie (ochrnutie, autizmus, náhle úmrtie dieťaťa, neurologické choroby, Guillan Barrého Syndrom...)
Mnohé chronické choroby, ktoré sa vytvoria v dospelosti sú zavinené očkovaním v dectve...
Očkovanie zničí imunitu...

Senior

Helena | 23.05.2013

https://nezdravi.parlamentnilisty.cz/Articles/315-mate-chut-na-gmo-ryzi-s-lidskymi-jatry-.aspx
Čo nás čaká, aj povinné vakcíny...

Nedůvěra

B. | 21.05.2013

Dobrý večer,

příběh je to velice smutný, ovšem sama mám jednu podobnou zkušenost - lékařka mých dětí mi udělala "jakousi službu" výměnou za změnu lékaře v důsledku stěhování (neuměla rozchodit změnu mého chování ze stavu "očkovací fanatik" na "odpůrce").
Tvrdě jsem ovšem narazila, když jsem si naivně myslela, že mé děti jsou zaočkované dostatečně na to, abych jim lidského pediatra zajistila až v době, kdy budu mít dostatečné informace z nového působiště.
Nějakou souhrou náhod jsem se dostala k pediatřičce, kterou vůbec nezajímaly logopedické problémy první dcery (tenkrát7), hubenost druhé dcery (tenkrát 5,5) a opožděný vývoj nejmladšího syna (tenkrát 2,5), ale u vstupní prohlídky řešila, že synovo očkování je neplatné a že je nutné jej buďto zaočkovat ihned dnes, jinak bude muset volat sociálku a celé očkování od začátku zopakovat - grrrr Z jejího chování bylo zřejmé, že by ho byla schopna za asistence iniciativní sestry v nestřeženém okamžiku odtáhnout do koutku, bodnout mu "zdraví" a se slovy: "... vidíte, ani to nebolelo ..." by mu razítkovala očkovací průkaz odznova! Přestěhovali jsme se o cca 70 km, pediatru jsme měli 75metrů od paneláku. A tak teď máme pediatra 163km daleko, ale dobrého :)

Senior

Helena | 21.05.2013

https://tv.naturalnews.com/v.asp?v=18714CFC4260F5B89EBA53E19394C10F
Zaujímavé video - farmaceutická firma Novartis minula 65 miliónov dolárov na úplatkoch pre lekárov, lekárnikov. Ako sú uplácaní onkológovia...
Najlepšie je vyhnúť sa liekom.

Re:Senior

mama | 22.05.2013

U nás v meste stojí veľký bilboard s nápisom:
Potešte aj vy deti na onkológii.
V pravom rohu je nápis Dobrý anjel a v ľavom rohu nápis
Novartis.
Na zaplakanie!

Re:Re:Senior

Helena | 22.05.2013

Bohužiaľ aj ja som sa zobudila veľmi neskoro. Teraz som "topiaci sa chytá slamky".

Senior

Helena | 21.05.2013

Pred chvíľkou som si vypočula video na www.infowars.com - majte radi očkovania, majte radi chemtrails, majte radi gmo (gen. mod. plodiny) - Alex Jones si z tejto depopulácie urobil trochu humor.

Re:Senior

oihjohoih | 22.05.2013

Prečo depopulácia? A čo tak obyčajná invázia?

Senior

Helena | 20.05.2013

https://dolezite.sk/John_Virapen_Acylpyrin_vas_moze_zabit_skor_ako_sa_dosta_222.html
Píše sa tu aj o očkovacom biznise.

Senior

Helena | 20.05.2013

https://news.e-republika.cz/article1811-Sou-asna-koncepce-transatlantickeho-trhu-nas-m-e-jednou-zabit&comzone=show#threadId204

Senior

Helena | 20.05.2013

https://www.freepub.cz/2013/demonstracia-za-pravo-slobodnej-volby-v-ockovani/

vyřazení z péče

MUDr.Ludmila Eleková | 20.05.2013

vaše lékařka postupovala zcela nezákonně a je třeba si na ni stěžovat. Na pojištovne, na lékařské komoře, u zřizovatele jejího zdravotnického zařízení (v případě soukromé praxe u příslušného odboru místního úřadu obce, je-li zaměstnanec, pak u jejího šéfa).
Velmi pochybuji, že slovenské zákony umožňují něco takvoého. U nás teprve s novým zákonem o zdravotních službách, který začal platit v roce 2012, co té doby platil zákon o zdraví lidu z roku 1966, teprve tento zákon umožňuje lékaři, aby se zbavil pacienta. Ale - ne popisovaným způsobem "táhněte pryč, už vás nechci vidět!- Lékař musí prokázat, že pacient nedodržoval léčebný postup, a hlavně ho nemůže odmítnout léčit. Může se ho zbavit pouze tak, že ho s jeho souhlasem předá nějakému kolegovi, kterého musí sám zajistit! Takže pisatelce doporučuji, aby si zjistila právní stav a své dr. pěkně zatopila. Samozřejmě, že u ní nezůstane, ale mezitím je třeba podniknout nějaké kroky.
Prolétla jsem celou diskuzi a zaujala mě debata o cukrovce: vážení, vzpamatujte se. Cukrovku prvního typu lze vyléčit, pokud se to chytí včas, pokud je šance na záchranu části pankreatu. Pokud má pisatelka cukrovku od dětství, tj. nějakých 10-20 let, velmi pravděpodobně bude slinivka z větší části zničena, tudíž bude doživotně potřebovat inzulín. Jistě, správnou stravou (hodně tuků živočišných a vůbec přirozených, ne umělých olejů, dostatek bílkovin a omezeně sacharidů, hlavně ze zeleniny a luštěnin) lze držet glykémii v rozumných mezích a omezit dávky inzulínu.
Pro zjištění aktivity slinivky a šance na omezení inzulínu lze zjistit vyšetřením C-peptidu, což je vedlejší produkt produkce inzulínu slinivkou a ukazuje, kolik se ho tvoří. Teprve podle tohoto vyšetření lze říci, jaká je výchozí situace a jaké jsou šance na uzdravení.

Re:vyřazení z péče

Lekno | 22.05.2013

Problem je prave s tim, ze neumite lecit pricinu, jenom tzv nasledek. Jedine co by mnela alopatie resit je chirurgie, tak prosim vas nezabijejte lidi ci uz vedome nebo nevedome.

Re:Re:vyřazení z péče

Helena | 23.05.2013

Jedna dvojtitulová lekárka mi povedala: "K lekárovi choďte len ak sa dolámete".

Re:Re:vyřazení z péče

MUDr.Ludmila Eleková | 25.05.2013

Kdybyste četl(a) jiné moje články, věděl(a) byste, že se snažím léčit příčinu, když to jde. někdy to nejde a pak je třeba dostat ze situace to nejlepší. Navrhuji vyšetření C peptidu, aby pacientka věděla, jaká je její momentální situace, kolik inzulínu je její slinivka momentálně schopna vyrobit. Rozdíl potřebného množství prostě musí doplňovat zevním inzulínem.
Samozřejmě mezitím se může pokusit svou cukrovku vyléčit.
Adekvátně zlepšení bude inzulín snižovat.
Co to má co společného se zabíjením? Zabilo by ji naopak neuvážené vysazení nebo omezení inzulínu v situaci, kdy její slinivka není schopna inzulín produkovat.
Inzulín neřeší příčinu, ale zachránil mnoho životů. Mladých životů.
Když si zlomíte nohu, necháte si dát sádru, aby se zhojila, souběžně můžete řešit, proč byly vaše kosti tak slabé, že nevydržely. Nevylučuje se to, naopak obojí je nutné.

Re:vyřazení z péče

Milan | 03.06.2013

"Cukrovku prvního typu lze vyléčit, pokud se to chytí včas, pokud je šance na záchranu části pankreatu"
O tomto by som chcel vedieť viac. Existujú k tomuto tvrdeniu nejaké podklady, štúdie, čokoľvek oficiálne i neoficiálne? Zatiaľ jediní krorí oficiálne tvrdia že sa z toho dá dostať sú páni Gabriel Cousens a Robert O. Young autori kníh "There is a cure for diabetes" and "PH miracle" a vitarinska rodina Butenko. Dcéra, mimochodom neočkovaná a kojená do dvoch rokov, je v tzv. "honeymoon phase" bez inzulínu a snažíme sa stravou drzat jej cukor v norme. Prosím o knotnakt na faithm@centrum.sk ak máte akékoľvek poznatky. Ďakujem, Milan.

Senior

Helena | 20.05.2013

https://www.naturalnews.com/040402_vaccines_cover-up_medical_myths.html

Senior

Helena | 19.05.2013

https://www.infowars.com/cdc-1-in-5-us-children-may-have-mental-disorder/
Jedno z piatich detí v USA môže mať duševnú poruchu. Ja dodávam, prispieva k tomu očkovanie, geneticky modif. plodiny, hliník z Chemtrailsu, fast food (rýchle občerstvenie) - samá chémia, biznis detskej psychiatrie (pred pár dňami už aj na www.pravda.sk bol "promotion" na detskú psychiatriu.

video TV JOJ 17.5.2013 - Adrianka

mama | 19.05.2013

https://www.youtube.com/watch?v=wH7J5GiMq7k

Re:video TV JOJ 17.5.2013 - Adrianka

Helena | 19.05.2013

Hrozné, hrozné. Ja som alergik z očkovania a poznám viac ľudí čo ochoreli alebo zomreli z očkovania.
Moju alergiu z očkovania mi potvrdila alergologička ale obvodný lekár mi povedal: " Z očkovania ešte nikto neochorel". Tak už len veriť obv. lekárom. Teraz ide "hon" na statiny (mnohomiliónový špinavý biznis). Aj preto sa robia preventívky. Rad radom sa pýtam dôchodcov či berú liek na vysoký cholesterol - mnohých už "chytili". Včera na www.naturalnews.tv som si vypočula video - aký mnoho bilionový biznis bude rakovina prsníka, ako to pripravila farmácia s herečkou Angelina Jolie...

Re:Re:video TV JOJ 17.5.2013 - Adrianka

stara mama | 19.05.2013

tá musela skásnuť riadne peniaze za toto, neverím, že to robila LEN TAK...pre svoje zdravie, vždy sa používajú celebrity na oblbovanie národa..a vždy je za tým riadny bizmis !

Re:Re:Re:video TV JOJ 17.5.2013 - Adrianka

Helena | 23.05.2013

Už je aj vlastníčkou akcií tej firmy čo bude prevádzať to vyšetrenie. Bolo o tom video ak sa nemýlim na www.naturalnews.tv

Občané EU brání právo na vodu

mama | 18.05.2013

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2136-obcane-eu-brani-pravo-na-vodu

Re:Občané EU brání právo na vodu

stara mama | 18.05.2013

ďakujeme za stránku, konečne som ju našla vďaka Vám, podpísané.

Hranice nie sú korzo???

vraj otrok | 18.05.2013

https://www.aktuality.sk/clanok/228915/slovensko-stat-lacnych-otrokov/

ďalšie poškodené dieťa po očkovaní- Josífek

stara mama | 17.05.2013

https://bydleni.idnes.cz/detsky-pokojicek-0eo-/rekonstrukce.aspx?c=A130509_123223_rekonstrukce_web

Offit - hyena v ľudskej koži

mama | 17.05.2013

https://dolezite.sk/OBHAJCE_OCKOVANI_TVRDI_ZE_DETEM_LZE_APLIKOVAT_NARAZ_AZ__103.html

The Vaccine Hoax is Over. Documents from UK reveal 30 Years of Coverup

Lekno | 17.05.2013

https://truth11.com/2013/05/13/the-vaccine-hoax-is-over-documents-from-uk-reveal-30-years-of-coverup/

Freedom of Information Act in the UK filed by a doctor there has revealed 30 years of secret official documents showing that government experts have

1. Known the vaccines don’t work
2. Known they cause the diseases they are supposed to prevent
3. Known they are a hazard to children
4. Colluded to lie to the public
5. Worked to prevent safety studies

Those are the same vaccines that are mandated to children in the US.

Námet na článok od p. Michala z diskusie Topky.sk

stara mama | 16.05.2013

Nam tiez 5 rocny syn dostal mesiac po ockovani diabetes1. Peritom pri ockovani bol uplne zdravy. Tyzden po ockovani zacal strasne vela pit. Teraz sa uz 5 mesiac trapime. Vsade nas len odbiju ze z ockovania to nie je. Nikde to ani neeviduju. V rodine nik diabetes nema.ked sme to skusali nahlasit na Sukl tak nas odbili z tvrdenim ze z vakciny to nie je. Rad poskytnem clanok mail:zuzka@orava.sk tel 0907870400

https://www.topky.sk/cl/10/1349611/Dalsi-skandal-s-ockovanim--Adrianka--1-5--po-vakcine-dostala-cukrovku

Re:Námet na článok od p. Michala z diskusie Topky.sk

Sisi | 16.05.2013

diabetes moze byt z ockovania, ved je to dokazane... a by som sa necudovala keby farmac.firma, ktora vyraba ockovacie vakciny pre deti, vyrabala zaroven inzulin... alebo si jokerov farmac.firmy podavaju medzi sebou! je to hnus!

Re:Re:Námet na článok od p. Michala z diskusie Topky.sk

Helena | 19.05.2013

Veď keď začali dializačné centrá, začali sa zámerne vyrábať lieky, ktoré sa postarali o to, že odídu obličky. Lepšie nečítať moje angl. weby natur. medicíny.
www.naturalnews.com
www.naturalnews.tv
www.mercola.com
www.doctorsaputo.com
Prednedávnom bolo video s pánom MUDr. Saputom, kde vysvetľoval aké je to finančne výhodné pre americké nemocnice keď zbabrú operáciu. No comment

Senior

Helena | 16.05.2013

https://www.freepub.cz/2013/panika-rizena-ziskem-svetem-se-siri-novy-virus-podobny-sars/

iné

mama | 16.05.2013

https://orgo-net.blogspot.sk/2013/05/celosvetovy-pochod-proti-monsantu-25-5.html

...ďalší prípad v TN JOJ a Topkách - dieťa po očkovaní dostalo cukrovku

stara mama | 16.05.2013

https://www.topky.sk/cl/10/1349611/Dalsi-skandal-s-ockovanim--Adrianka--1-5--po-vakcine-dostala-cukrovku

Zrusenie povinneho cipovania psov

mama | 16.05.2013

https://www.petice24.com/zrusenie_povinneho_cipovania_psov

Re:Zrusenie povinneho cipovania psov

stara mama | 16.05.2013

petícia podpísaná :-)

pediatri

Jana | 15.05.2013

Problemom nie je sa urazit a zdrhnut od doktorky. Problemom je najst nejaku pediatricku, ktora by bola normalna a nezopakovala by tento isty postup, ale v ruzovom. Nas nasa pediatricka nabonzovala, ze sme neockovali. Deti mam uplne zdrave, ale chcela som im dat urobit po 1,5 roku zivota krvne testy, kedze ako malicki mali anemiu. Odmietla, ze ona to nebude platit...Potom mali deti hnacky, ale odmietla sa s nami bavit a po mojej mame odkazala, ze ju otravujeme tolkymi vysetreniami, hoci sme zdravi. Tiez hladam inu pediatricku, ale nemam kam ist... chapete??? Tiez mi lezu na nervy tito hlupaci papagajujuci o bezrizikovosti ockovania, len mi nie je jasne, kde im tak dokonale vymyvaju mozgy, alebo ci su skutocne zavisli na farmabiznise.

Re:pediatri

jano | 16.05.2013

Ockovanie nie je bez rizika, to asi nikto netvrdi. Nic nie je bez rizika. Ale pozitiva prevazuju. Sam som pracoval v ambulancii, (nastastie na inej urovni ako 99,9% lekarov a bol som aj inak plateny). Bezny lekar nema sancu, aby sa venoval plnohodnotne kazdemu pacientovi a pri kazdej prilezitosti. (mozno ockovanie berie ako vec, ktora sa da vybavit za par minut a nechcela sa prilis zdrziavat). Neobhajujem spominanu lekarku, lebo to asi nebol spravny postup. Na druhej strane, kolko ludi by suhlasilo platit mesacne 100-200€ naviac oproti zdravotnemu poisteniu, (bez ohladu ci ochoriete, alebo nie) za starostlivost na urovni. Aby lekar na obvode sa staral iba o cca 100 rodin, v nemocnici by ste boli v ociach personalu tym najdolezitejsim clovekom a pod. Zaver: zdravatnu starostlivost mame taku aku si mozme dovolit, ale to neznamena, ze sa neda zlepsit a je tu plno firiem a inych subjektov, ktory sa na nej celkom pekne prizivuju.

Re:pediatri

Sisi | 16.05.2013

su zavisli na farmabiznise si to vystihla presne! rovnaku skusenost s pediatrickou mame aj my!

Elektronický koncentrák - video

mama | 15.05.2013

https://dolezite.sk/Elektronicky_koncentrak_84.html

Re: Elektronický koncentrák - video

Veľký Brat | 15.05.2013

Petícia proti povinného čipovaniu psa, relácia: https://www.slobodavockovani.sk/news/lekarka-nam-jednostranne-vypovedala-dohodu-o-zdravotnej-starostlivosti/

Dáte očipovať svoje deti a seba? Čipovanie psov je skúška či sa ľuďia podvolia.

Re: Elektronický koncentrák - video

evcercver | 15.05.2013

oprava: https://www.youtube.com/embed/KVB5n0SfQQU

Diabetes 1 Typu

jara | 15.05.2013

Nič lepšie ste nemohla pre svoje dieťa ako diabetička urobiť, treba eliminovať všetky faktory prostredia, ktoré by mohli autoimunitné ochorenie spustiť aj u vášho dieťaťa ak na ňu má predispozíciu. Bohužiaľ sa na Slovensku veselo očkujú deti a aj súrodenci diabetikov 1 Typu a aj iných autoimunitných ochorení. Pani doktorka excelentne predviedla svoju neznalosť v tejto oblasti. Určite si nájdete inú, "normálnejšiu" doktorku. Držím Vám palce!!!

lekárka konala protizákonne

J.N. | 15.05.2013

odporúčam podať podnet na ÚDZS. Nenastali nijaké dôvody ktoré by lekárku oprávňovali vypovedať Vám zmluvu.

rodinný lekár

Bralenka | 15.05.2013

Rodinný lekár pre ňu znamená, že robí lekára len svojej rodine predsa. Ostatných už vyhodila. :-)

diskusia

A. | 15.05.2013

Ješitný, neprofesionálny prístup zo strany doktorky.

citát

mama | 15.05.2013

Lékařský výzkum dosáhl takových pokroků, že koneckonců už na světě není zdravého člověka.

Aldous Huxley

Re:citát

bralenka | 15.05.2013

Krutá pravda. Kedy to zistia všetci ľudia? čiže pacienti?

Re:citát

Ing. Marián FILLO | 15.05.2013

Ja som zase počul/čítal taký výrok, že bez lekárskej pomoci dnes nemožno už ani zomrieť. :-)

Nájdite 10 rozdielou:

cierna chripka | 15.05.2013

a) Doktori žijú z peňazí zdravotnej poisťovne, nie sú užitoční, škodia a vraždia. Mesačne im každý pracujúci posiela 10-ky eur.
b) Neprispôsobiví žijú z peňazí sociálnej poisťovne, nie sú užitoční, škodia a vraždia. Mesačne im každý pracujúci posiela 10-ky eur.

Re:Nájdite 10 rozdielou:

bralenka | 15.05.2013

jeden rozdiel tu je, neprispôsobiví sa nehrajú na boha a nevyžadujú si úctu len preto, že sú neprispôsobiví. lekári áno. lekár ešte nič po štúdiu nedokáže a už si myslí že je boh. ako farári.

Re:Nájdite 10 rozdielou:

jano | 16.05.2013

Vyborne. Plne suhlasim. Vzdate sa kazdeho osetrenia u lekara odteraz az do konca zivota? (ved predsa.lekari skodia a vrazdia) a mozte presvedcit aj vsetkych svojich blizkych. (vase dieta bude samozrejme do 18r osetrene). Ak odpoviete, ze ano pravdepodobne klamete seba aj nas. A este by ste sa.mohli pozerat ako aj pri mensej autonehode vase dieta zomrie (bude iba potrebovat chirurgicke osetrenie krvacania, prip ine co vieme urobit). Tak nevykrikujte, ze lekari su skodlivy (cim netvrdim, ze neurobia chybu a niektori su ako.ludia horsi ako zver).

Re:Re:Nájdite 10 rozdielou:

cierna chripka | 17.05.2013

U akého lekára? Myslíte u doktora? Kľudne. :-) Poznám lekárov, ale tí nemajú titul doktor.

pediatri

Stefan | 15.05.2013

Niektori pediatri maju uplne vymyte mozgy. Vakcinu chapu ako vzduch.
ich vzorec je:
ockovanie = prezitie
neockovanie = smrt

Re:pediatri

jano | 16.05.2013

V krajinach tretieho sveta sa bez ockpvania umiera. A napriklad tetanus (ktory je na tomto webe oznacovany za zbytocnost, teda ockovanie proti nemu) zabija hlavne novprodencov a male deti. Mozgy nemaju vymyte, svoj nazor, za ktorym stoja vysledky ano. Inak lekarka nepostupovala podla zakona, podla mna, ale ja nie som pravnik.

Re:Re:pediatri

pch | 17.05.2013

Najmenší živý organizmus je bunka. Škodlivé vírusy neexistujú. Existujú iba parazity. Stop parazitom! www.naseslovensko.sk

Re:Re:Re:pediatri

pch | 17.05.2013

https://www.naseslovensko.org/

Re:Re:pediatri

andrea | 17.05.2013

skôr sa tam zomiera na očkovanie...
https://www.jajsem.com/vakciny-proti-hpv-a-tetanu-zpusobuji-autoimunni-onemocneni-zname-jako-antifosfolipidovy-syndrom/

https://www.jajsem.com/detska-obrna-vymycena-poklesem-pouzivani-ddt-a-jinych-pesticidu/

Re:Re:pediatri

MUDr.Ludmila Eleková | 21.05.2013

V rozvojových zemích se po očkování umírá. Okčované děti tam mají 2-3x vyšší úmrtnost než neočkované, viz např. Aaby, P.; Jensen, H.; Gomes, J.; Fernandes, M.; Lisse, I.M. The introduction of diphtheria-tetanus-pertussis vaccine and child mortality in rural Guinea-Bissau: an observational study. Int J Epidemiol, 2004, 33 (2), 374-80, nebo Aaby P et al, Early diphtheria-tetanus-pertussis vaccination associated with higher female mortality and no difference in male mortality in a cohort of low birthweight children: an observational study within a randomised trial, Arch Dis Child doi:10.1136/archdischild-2011-300646. Dr Aaby není žádný protiočkovací fanatik, on ty děti očkoval ve víře, že jim pomůže. Taky v závěru ta čísla obrací seč může, aby zakryl tragický výsledek.
Když chcete snížit dětskou úmrtnost v chudých zemích, musíte je hlavně nakrmit (podvýživa výrazně snižuje imunitu, až jako AIDS) a zavést hygienu - viz Luby SP et al, Effect of Handwasching on Child Health: A Randomised Controlled Trial, The Lancet 366, No.9481, July 16, 2005, 225-233 - pouhé mytí rukou snížilo výskyt (tedy i úmrtnost) na zápaly plic a průjmy o 50%!
To je skutečná věda, to jsou výsledky očkování.
A novorozenecký tetanus: můžete mi vysvětlit, jak může očkování provedené v 2-3 měsíci života zachránit novorozence před nemocí, která ho zabije během několika dní? Novorozencký tetanus nemáme z jediného důvodu - při porodech se používají sterilní nástroje. Když byste rodila v africké chýši, pomáhala vám nevědomá bába, která by dopustila, aby se pupečník vašeho dítěte dostal do kontaktu se zemí potřísněnou zvířecím trusem, pak by i vaše dítě umřelo na tetanus a bylo by vám houby platné i to, kdybyste se vy před těhotentstvím očkovala.
Názory lékařů na očkování získané oficiálním studiem jsou bludy. Na medicíně nám toto, co jsem napsala výše, neřekli. Říkali nám obvyklé mýty, které prostě neplatí. Vakcíny z principu svého složení a mechanismu účinku nemohou zlepšovat imunitu, a už se o tom píše i v oficiálních médiích, viz zde https://zdravi.e15.cz/clanek/mlada-fronta-zdravotnicke-noviny-zdn/vakcinace-snizovani-nezadoucich-ucinku-465031, dovolím si citovat jeden odstavec, který stojí za to. Autorem není žádný alternativec, ale profesor medicíny:
Jedna vakcína zeslabuje imunitní odpověď zprostředkovanou Th1 lymfocyty o 50 %, dvě vakcíny dokonce o 70 %. Vakcíny snižují počet bílých krvinek, schopnost fagocytózy polymorfonukleárů, vitalitu lymfocytů a segmentaci neutrofilů. Při převaze Th2 imunitní reakce by vakcinace vedla k další nerovnováze směrem k Th2 odpovědi, což by organismus predisponovalo k rozvoji astmatu, ekzému, jarních alergií či potravinové intolerance (Icao, 1997). Vakcinace povzbuzuje humorální imunitu a oslabuje imunitu buněčnou. Pokud k tomu dojde v době, kdy je dítěti několik měsíců a jeho buněčná imunita se teprve formuje, nastane výrazné oslabení jeho přirozených obranných mechanismů a roste náchylnost vůči infekčním chorobám obecně.
Moc ráda bych slyšela vysvětlení, jak může úmrtnost na infekční nemoci snížit prostředek, který takto výrazně oslabuje imunitu.
Všichni víme, na co umřou lidi s AIDS - právě na tohle, na oslabení buněčné imunity!! Umřou na banální infekci!

niekedy ich potrebujeme

nia | 15.05.2013

ked ma zrazi auto, vtedy sa obratim na lekarov. chapem vase obavy, sono a kontrola u neurologa je dolezita, ak je nieco akutne, bylinky vam nepomozu. ale inak suhlasim s mixerom.

Re:niekedy ich potrebujeme

MudrPichľavý | 15.05.2013

Ak v bezvedomí nedáš úplatok, budeš dlho čakať na operáciu s otvorenou zlomeninou, zle ti spoja kosti, v narkóze budeš 3 minúty bez vzduchu, zošijú ťa hrubou niťou a budeš mať jazvu ako prasa. A aj keď zaplatíš, vložený kov do kosti ti otrávi kosť a spôsobí zdravotné problémy, a ten kov ti odmietnu vybrať. Samozrejme ťa zaočkujú a nalejú do teba antibiotiká, takže na tom budeš ako dieťa po kompletnom očkovaní. Ešte stále si myslíš že doktori sú nenahraditeľní?

Re:Re:niekedy ich potrebujeme

bralenka | 15.05.2013

asi si začnem dávať pozor, ked budem prechádzať cez cestu. si ma vystrašil :-D

Re:Re:niekedy ich potrebujeme

jano | 16.05.2013

:-) Tu jeaz skoda sa vyjadrovat. Nepoznam situaciu v kazdej nemocnici. V kosiciach na rastislavke sa vam to nestane. Skoda reagovat. Ale viete posudit co je hruba nit.. nie a viete preco ju pouzili.... nie. V anesteze celkom urcite nebudete bez kyslika, nie je to mozne (anesteziolog stroj vam zmes bez kyslika nepusti, kontinualne to sleduje) ked ste v bezvedomi nemusite davat ziaden uplatok (ani ked ste pri vedomi, aj ked je dost hovad co si o uplatok poziadaju, ale je aj dost takych co vas osetria). Ako osteosynteticky material sa pouzivaju uslachtile kovy (jedna skrutka 3-4€). Ppkial je to mozne a vhodne tak sa.odstrani, ale inokedy je to zbytocne, niekedy sa ano neda odstranit. Je plno studii, ktore zistili, ze to nerobi problem. Ad antibiotika, nemusite ich dostat, mozte ich odmietnut. Ked schytate zapal.kosti (osteomyelitidu) tak bez komplexnej liecby, kde antibiotika hraju dolezitu ulohu pridete o koncatinu. A to amputacia bude este to lepsie riesenie. V minulosti bol najcastejsi vysledok infekcii (aj po amputacii) sepsa a smrt (antibiotika neexistovali, takze nemozte zvalit ani vinu na ich skodlivy ucinok).

Re:Re:niekedy ich potrebujeme

Lila | 16.05.2013

Ste nesmrtelny?

mixér do zadku

Očkovací úchyl | 15.05.2013

Vyradenie z evidencie berte ako dar:
1) Nebude na vás mať kto bonzovať.
2) Z cukrovky sa vyliečte sama, napríklad pomocou jedla (zelenina, bylinky).
3) Pochopíte že úplne na nič nepotrebujte doktorov a že sú to paraziti.

asi by mala Mudr-a teta problém

Marcelo | 15.05.2013

No ja som veľmi mierumilovný človek, ale po takomto výstupe by som ju zavesil v tom jej bielom pláštiku na najbližší vešiak, a visela by tam až kým by ten výmenný lístok znovu nenapísala...a po ceste z ordinácie by som zobral per pazuch aj zdravotný záznam..a skúsila by ešte niečo zašomrať...z duše neznášam takýto povýšenecký prístup a ak sa dotyčná nie je schopná a ochotná chovať k nám s patričnou úctou, nebudem sa tak chovať ani ja...čo si do frasa o sebe myslí ??!! Howgh

Re:asi by mala Mudr-a teta problém

Helena | 15.05.2013

Ale táto páni doktorka zdarma vyštudovala z našich daní. Výplatu má z toho čo jej mi odvádzame, peniažky od poisťovne za každé očkovanie (a asi aj provízie, možno aj farmavýlety, dovolenky od farmafiriem, zariadenie ambulancie od farmafiriem, notebooky...)

Re:asi by mala Mudr-a teta problém

stara mama | 17.05.2013

mate pravdu, je to jedna arogantná osoba, pretože lekárkou by som ju nenazvala, lebo lekár má liečiť a nie vyhadzovať pacientov, teda klientov z ordinácie, keby sa správali všetci vo svojich profesiách takto, tak koniec...,predstavte si, že by Vás vyhodila predavačka z obchodu, že ste si nekúpili pomaranče, ktoré Vám ona ponúkala, ale že ste chceli citróny.... toto sú hnusné praktiky nadradencov a preto, kto do mňa kameňom, ja doňho chlebom /8.týždňovým/

Re:mixér do zadku

jano | 16.05.2013

Prosim prezradte ako sa da vyliecit cukrovka. Budeme obaja najbohatsi ludia na svete. Ad skodlivost lekarov som uz pisal. Aj vy sa kludne vzdajte akehokolvek osetrenia, uvidite ako dlho vydrzite. P.s. aj zuby si nechajte vytiahnut u kovaca, ved ma pekne klieste.

Re:Re:mixér do zadku

eferferfrefre | 17.05.2013

Cukrovka sa dá vyliečiť tak ako každá iná choroba, od soplíka po rakovinu:
1) odstránenie príťiny (otrava, mechanické poškodenie, nedostaok výživy...)
2) náprava škôd (detoxikácia, fixácia...)

Re:Re:Re:mixér do zadku

jano | 17.05.2013

Tak to prezradte. A dolozte to faktami, ktore sa daju overit a zopakovat. A terazto nemyslim ironicky, lebo som videl viac ako dost (a to nie som onkolog) a je mi obcas do placu, lebo clovek by aj chcel pomoct, ale nevie. Ako vedlajsi efekt skoncime ako neskutocne bohati. Dolozte meno pacienta, spristupnite mi jeho zaznam atd a nie anonymne tvrdit nieco co neviete dokazat. Vo vyskume (nerobim si iluzie, firmy ho robia pre zisk) su radi za zlepsenie radovo percenta a vy chcete uplne vyliecit vsetky ochorenia. Zaverom v zdravotnictve je vela zleho, ale aj vela dobrych ludi, ktory vam chcu pomoct. P.s. zelam pekny den.

Re:Re:Re:Re:mixér do zadku

andrea | 17.05.2013

https://www.nutraceutica.sk/sk/nutraceutika_pri_ochoreniach/cukrovka.aspx
čítajte Janko...

Re:Re:Re:Re:mixér do zadku

xasvdfvdfvdsfv | 18.05.2013

jano: Čo mám prezradiť? Vy to nechápete?

Choroby popisované diagnózami neexistujú. Sú prejavom/dôsledkom niečoho iného. Napríklad jeden jed môže u rôznych ľudí poškodiť rôzne orgány a doktori to popíšu ako rôzne choroby, podľa toho aký orgán je zasiahnutý. Cukrovka (žľazy na tvorbu inzulínu), autizmus (mozog), hemoroidy (cievy v konečníku)... Okrem toho existujú reakcie tela - soplík, kašeľ, hnis, cisty, rakovina... Ale rôzne jedy môžu poškodiť aj ten istý orgán. Takže vašu cukrovku môžu spôsobiť rôzne jedy, mechanické poškodenie, dedičná choroba... Ja neviem čo to spôsobilo. Treba na to prísť. A až potom môýete začať liečbu, a to tak že:
1) odstránite príčinu, napríklad zdroj jedu
2) napravíte škody (vyčistíte telo od uloženého jedu, dáte dokopy potrhané tkanivo, budete jesť zdravé jedlo)

Chcete niekoho bezdtrestne zabiť? Pomaly ho otrávte. Dejiny ľudstva sú plné jedov, oficiálne sú prezentované ako choroby. Napríklad morová nákaza bol jed sypaný ľuďom do studní ako "prevencia" pred "morom". Všetky choroby ktoré sú očkované sú ten istý podvod, otrava vydávaná za chorobu. Hroby ľudí za posledných 200 rokov sú plné ortuti. Ortuť a iné ťažké kovy sú asi najzákernejší a najpoužívanejší jed - amalgámy v zuboch, očkovanie, chemtrails (hlavne keď prší), priemysel, poľnohospodárstvo...

Ak budete vedieť viac ako ostatní, určite nebudete bohatý, ale môžete byť mŕtvy, ako napríklad Anna Petek. Informácie naopak treba zverejniť aby sa ľudia spojili a už to nebude možno ututlať zabitím niekoho kto vie viac. Liečenie je jednoduchá vec. Vyliečiť sa dajú iba všetky choroby naraz, nedá sa vyliečiť iba jedna choroba. Berte všetko alebo nič. Živý organizmus je zložitý stroj stvorený bohom. Je veľa spôsobov ako ho možno pokaziť, ale je iba jeden spôsob ako môže dokonale pracovať.

Re:Re:Re:Re:mixér do zadku

egergfergfwergf | 18.05.2013

jano: Žiadne dôkazy sem nebudem dávať, pretože liečenie ludí bez povolenia štátu je trestný čin. Normálne niekomu zachránite život a za to vás šupnú do basy. Okrem doktorov-podvodníkov existuje aj kopa podvodníkov-alternatívnych liečiteľov, ktorí v skutočnosti neliečia a preto im nič nespravia. Vyliečiť sa musí vedieť každý sám. Neexistuje zázračná tabletka alebo zázračný liečiteľ/lekár.

Re:Re:Re:Re:mixér do zadku

mama | 18.05.2013

Janko, pozrite si napr. aj stránku bádateľ.sk .Je na nej kniha na vytlačenie o vitamíne C - zabudnutý poklad. Vyskúšala som sama na sebe, že pri chorobe vyššie dávky vitamínu C pomáhajú. Mne osobne pomohli vyššie dávky pri sennej nádche, ktorú mávam každý rok na jar a vôbec som nemusela užívať lieky od alergologičky. Užívala som každú hod. 500 mg vit. C, za celý deň som užila asi 6000 - 7000. A zvládla som alergiu v pohode, čo som veľmi rada. V tejto knihe je spomínaný aj diabetes.

Re:Re:Re:Re:Re:mixér do zadku

ewdwedfewd | 19.05.2013

Typické. Janko nemal ani čas poďakovať. Bude to ďalší provokatér. Radiť do verejných fór je strata času.

Re:Re:mixér do zadku

stara mama | 17.05.2013

Aj k tomu príde Jano, poznám takých, čo si sami vytrhli zuby a žijú a dobre !
A potom, nie všetci si môžu dovoliť taký luxus platiť lekárov a verte mi, že čím ďalej, tým viac ľudí radšej nejde, lebo nemá peniaze a musia žiť a niektorí žijú aj dlhšie ako tí, ktorých liečili lekári.

Re:Re:Re:mixér do zadku

erfgergtfwergfwergerg | 17.05.2013

1) Zuby s 1 koreňom sa uvoľnia pokrútením a potom sa vytiahnu kliešťami. Zuby s viac koreňmni sa nadvihnú úáčidlom a potom sa vytiahnú kliešťami. https://www.anatomium.com/nteeeth.jpg
2) Zuby sa nemajú dôvod samé kaziť. Ak sa z nejakého dôvodu poškodia, majú sa liečiť, napríklad bylinkami, nie vŕtať alebo trhať. Trhať treba iba zuby príšerne zničené zubármi.
3) Na trhanie zubov, ako na akékoľvek liečenie ľudí, treba povolenie od štátu, inak je to trestný čin a ide sa do basy. Na trhanie zubov treba drogy, a na tie majú monopol zas len doktori.
4) Okrem podvodníkov-doktorov existuje kopa podvodníkov- alternatívnych liečiteľov. Tým za nepovolené liečenie nič nespravia, lebo v skutočnosti neliečia.

Re:Re:Re:mixér do zadku

erfgergtfwergfwergerg | 17.05.2013

1) Zuby s 1 koreňom sa uvoľnia pokrútením a potom sa vytiahnu kliešťami. Zuby s viac koreňmni sa nadvihnú úáčidlom a potom sa vytiahnú kliešťami. https://www.anatomium.com/nteeeth.jpg
2) Zuby sa nemajú dôvod samé kaziť. Ak sa z nejakého dôvodu poškodia, majú sa liečiť, napríklad bylinkami, nie vŕtať alebo trhať. Trhať treba iba zuby príšerne zničené zubármi.
3) Na trhanie zubov, ako na akékoľvek liečenie ľudí, treba povolenie od štátu, inak je to trestný čin a ide sa do basy. Na trhanie zubov treba drogy, a na tie majú monopol zas len doktori.
4) Okrem podvodníkov-doktorov existuje kopa podvodníkov- alternatívnych liečiteľov. Tým za nepovolené liečenie nič nespravia, lebo v skutočnosti neliečia.

Záznamy: 1 - 91 zo 91

Pridať nový príspevok