Reportáž z Demonštrácie za slobodu v očkovaní v Košiciach 5.VI.2013

07.06.2013 01:12

Beáta Jelinková

 

       V stredu 5.VI.2013 o 16:30 sa pri OD Tesco v Košiciach na Hlavnej ul. uskutočnila avízovaná Demonštrácia za slobodu v očkovaní.

       Zhromaždilo sa asi 100 ľudí, deti nepočítajúc. Ďalší ľudia sedeli na vonkajších terasách reštaurácií a počúvali, keďže sme mali megafón. Veľa z nich potom prišlo podpísať petíciu. Odhadom sa pri nás zastavilo asi ďalších 100 náhodných okoloidúcich. Všetkých zaujímalo čo sme prezentovali, čítali si náš info-plagát, pýtali si letáčiky, so záujmom s nami diskutovali...

info-panel

       Bola som milo prekvapená, že aj ľudia vo veku okolo 60 už mali info o rizikách očkovania a rovno prišli s tým, ze chcú podpísať, že si o téme všeličo naštudovali. Veľakrát sme si vypočuli aj príbehy poškodení zdravia po očkovaní v rodinách týchto ľudí.

pochod demonštrantov, v pozadí dóm sv. Alžbety       Jedine jeden pán - celý v bielom kostýme (skoro ako lekár :o)) - nervózne vykrikoval, keď mala jedna demonštrantka výborný prejav, že: "Tá je asi neočkovaná, lebo je besná!!!". Tak sme sa pobavili. Ešte registrujem jednu pani, vek určite okolo 75 a viac, ktorá len skonštatovala, že dovtedy budeme proti očkovaniu, kým sa všetky choroby nevrátia.

       Nádherne svietilo slniečko, popred prednášajúcim Mariánom Fillom sa deti čľapkali v potôčku čo tečie Košicami. Účastníci, ktorých vek sa pohyboval okolo 30 rokov držali nad hlavami asi 7-8 transparentov.

       Na protest prišli aj ľudia z Prešova, Spišskej Novej Vsi, Popradu, Žiliny či Dolného Kubína.

       Po asi hodinke oboznamovania ľudí so situáciou okolo neslobody v očkovaní v našom parlamente sa sprievod prešiel od OD Tesco po Dóm sv. Alžbety a po druhej strane ulice naspäť. Počas pochodu demonštranti kričali heslá ako: "Nechceme lekárov-udavačov" či "Nie sme ovce! Chceme mať na výber - chceme slobodu v očkovaní!".

       Dve sme ostali pri stolíkoch s podpisovými hárkami Petície za slobodnú voľbu v očkovaní. Tam sme zatiaľ rozdávali okoloidúcim, ktorí o náš protest prejavili záujem, letáčiky - dva druhy letákov o očkovaní (posledné zásoby nášho prvého letáka z roku 2010, ako aj obsiahlejší, aktuálnejší, zatiaľ však len čierno-bielo a bez obrázkov nakopírovaný nový leták), tretí bol na vysielanie rádia Slobodný vysielač, kde sa pretriasajú témy, o ktorých v iných rádiách debatovať nechcú... alebo nesmú.

       Kým ostatní obišli mesto, vkuse sa pri nás niekto pristavoval a pýtal sa, informoval, podpisoval petíciu. Mám z toho dobrý pocit. Vidno, že ľudia nie sú ovce, snažia sa pátrať po informáciách z jednej aj druhej strany.

       Obďaleč (naprostred cesty, pred Ústavným súdom Slovenskej republiky) nás strážilo jedno policajné auto :o))), na rohu ďalší dvaja policajti. Všetko prebehlo v pohode, nevyskytol sa žiaden provokatér.

polícia pred Ústavným súdom

       Televízia sa neodvážila prísť žiadna, i keď reportáží na tému rizík očkovania v nich našťastie pribúda. Bolo zopár fotografov. Po oficiálnom rozpustení demonštrácie sa pri nás pristavili náhodne okoloidúci fotograf a redaktorka internetového spravodajstva www.KosickeSpravy.sk. Sľúbili nám, že napíšu o nás správu, čo aj promptne splnili:

       Okrem toho teraz prebieha na www.KosickeSpravy.cz aj anketa o slobodnej voľbe v očkovaní. Zapojte sa, prosím, do nej a vyjadrite tak svoj názor na túto tému.

       Debata na stanovišti pokračovala po ukončení protestu ešte minimálne ďalšiu pol hodinu, lebo sa pri nás stále pristavovali ďalší ľudia s otázkami, napr. aj jedna všeobecná lekárka pre dospelých zo Spišskej Novej Vsi, ktorá plne súhlasila s našimi požiadavkami.

pochod Hlavnou ulicou v Košiciach

       Zaujímavé bolo, že ešte doobedu to vyzeralo na silný dážď na celý deň, ale asi dve hodiny pred demonštráciou sa začalo vyjasnievať, až nakoniec krásne svietilo slnko.
Znova sa spustil lejak po mojom príchode domov, okolo 2030.

       Mám z tejto akcie dobrý pocit, že má zmysel ľudí informovať o rizkách očkovania.

 pochod hlavnou ulicou v Košiciach
 

       Fotogalériu z demonštrácie nájdete na stránke:

       Ak ste sa demonštrácie zúčastnili a máte ďalšie fotografie, prípadne aj videá, pošlite nám ich, prosím, e-mailom na protest.kosice.2013@gmail.com. Ak toho je viac a e-mailom to neprejde, vytvorte z nich, prosím, ZIP archív a nahrajte ho na www.LeteckaPosta.cz (max 160 MB, rýchle sťahovanie) či www.uloz.to (viac MB, bezplatné sťahovanie pomerne pomalé) a pošlite nám na uvedený e-mail len odkaz na stiahnutie. Vopred srdečne ďakujeme za všetky zaslané fotky, prípadne videá.
 


Zverejnenie tohto článku (pravopisná, typografická a štylistická úprava + spracovanie fotografií) zabralo šéfredaktorovi www.slobodaVockovani.sk približne 2 hodiny čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, budeme radi, ak našu činnosť podporíte.

 

Diskusia: Reportáž z Demonštrácie za slobodu v očkovaní v Košiciach 5.VI.2013

Senior

Helena | 15.06.2013

https://www.nwoo.org/view.php?nazevclanku=bilderberg-a-pavouci-sit-david-icke-ve-studiu-s-alexem-jonesem-7-6-2013-ve-watfordu&cisloclanku=2013060061
Je tu veľmi zaujímavé video (kto vie angl. - oplatí sa vypočuť). Veľakrát spomenutý vakcinačný biznis, depopulácia pomocou očkovania, farmaceut. priemyslu...

Senior

Helena | 15.06.2013

Je mi ľúto že na mojom webe o chemtralsi je článok o tom ako je v Belgicku pred podpisom zákon, že deti sa majú rozhodnúť o eutanázii, napr. ktoré majú autizmus z vakcín, gmo, biopesticídov...Ide o deti poškodené biotechnologickým priemyslom.
https://aircrap.org/euthanasia-for-children-nears-approval-by-belgian-parliament-doctors-to-mass-euthanize-children-and-alzheimers-patients/337512/
+ ľudí trpiachich Alzheimerovou chorobou (bohužiaľ vieme, že to robí hlavne hliník z vakcín, hliník z Chemtrailsu...
Takto sa štát pekne, elegantne zbaví chorých ľudí. Ale môže to pokračovať aj ďalej napr. ak dostaneme rakovinu?...

Senior

Helena | 13.06.2013

https://aircrap.org/purpose-geoengineering-chemtrails-death/337504/
Toto sa oplatí prečítať. Dobručký chemtrails, dobručké vakcíny, dobručký Bill Gates, dobručká depopulácia, dobručká smrť.

Re:Senior

Magda | 14.06.2013

Pani, Helenka, prosim vas, prestante sem davat tie odkazy na chemtrails a Billa Gatesa a podobne veci. Je to uz vyslovene otravne. O to iste by som chcela poprosit aj ostatnych "diskutujucich" - prestante sem davat odkazy na ine stranky. Nepatri to sem, toto je stranka o slobode v ockovani. Navyse, nie je ani iste, ci su tie vase clanky pravdive.

Re:Re:Senior

mama | 14.06.2013

Pani Marga, hovorím za seba. Všetko súvisí so všetkým, vakcíny, gmo, chematrails, aj Bill Gates. Keď nám p. Fillo zakáže dávať sem odkazy na iné stránky, tak to urobím.

Re:Re:Re:Senior

Helena | 14.06.2013

Bohužiaľ články čo čítam, kde sa píše o očkovacom biznise, veľakrát je tam spomenutý chemtrails, ako sa robí modifikácia počasia, gmo. Bohužiaľ všetko so všetkým asi súvisí. Pred chvíľkou na www.naturalnews.com som napríklad prečítala, že sa pripravuje zákon o eutanázii detí čo dostanú autizmus z očkovania + ďalších "týchto dobrôt". Nemôžem za to, že tieto veci spolu veľmi súvisia. A to isté na www.aircrap.org tieto 3 veci sú spolu uvedené vo videach. Kiež by to tak nebolo.

Re:Re:Re:Re:Senior

Magda | 15.06.2013

Pani Helenka, ak vas tieto veci tak velmi zaujimaju, tak si ich citajte sama a neotravujte s tym ostatnych. Mna to skutocne nezaujima. Moj manzel je vedec a povedal mi, ze nic take ako chemtrails neexistuje. Neviem, ci je to pravda alebo nie, ale myslim si, ze je to vec viery a dovery tym, ktori taketo veci na web vesaju. Ja som mala rada tuto stranku az donedavna, kym serioznu diskusiu nevystriedali tieto hlupe linky od ludi, ktori asi nemaju nic ine na praci, len citat anglicke a ine (pochybne) weby. Uvedomte si, pani Helenka, ze je na svete vela ludi, ktori sa nudia a bavia sa tym, ze strasia ludi (aj takych ako ste vy) tym, ze vesaju na web nepravdive poplasne spravy. Overte si veci, kym im uverite. S pozdravom, Magda.

Re:Re:Re:Re:Re:Senior

Jao | 16.06.2013

Magda,
Já jsem vašu p..u taky neviděl a vím že existuje - je výrok z jedného známeho filmu s Polívkom. Presne tak je to aj s chemtrailsom. Váš manžel je vedec a tak chemtrails neexistuje ? Vy ste nikdy nezdvihla oči k oblohe a neurobila ste si vlastný názor ? Skúste to.
Takisto Vás nikto nenúti čítať príspevky s linkami. Neupierajte niekomu niečo, čo sa nepáči Vám. Ja si vždy rád prečítam príspevky od Helenky a prezriem linky.
Iba vtedy môžem zhodnotiť pravdivosť, alebo či sú to hlúpe linky od strašiacich ľudí. Nabádate nás, aby sme si overovali veci, ale najprv by ste to mali urobiť Vy a potom môžte moralizovať. Takže ak sa Vám nepáčia príspevky od Helenky, tak ich nečítajte. Ale nediktujte nám ostatným, čo máme robiť my. Či ?

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Senior

Helena | 17.06.2013

Ďakujem za psychickú podporu. Viem že už nesmiem spomínať chemtrails lebo toto je ozaj web stránka o očkovaní. Aj to viem, že neviem "stráviť", že kamarátka schytala Morgellonovu chorobu z postreku chemtrailsom. Asi je zlé, že viem angl. a ako dôchodkyňa mám trochu viac času. Len aj ja som sa neskoro zobudila - som obeť očkovania, alergik z očkovania. Aj to viem že všetko so všetkým súvisí, stále viac a viac gmo sa schvaľuje (a gmo je vo vakcínach, v liekoch). Teraz v USA schálili gmo papaju...Teraz som si kúpila nový odšťavovač a boli tam priložené knihy od Dr. Norman W. Walker (ktoré boli vydané v r. 1949) a už on je proti očkovaniu. V mojom okolí vidím ako sa robí depopulácia dôchodcov. Čo čítam na mojich angl. weboch vidím že to aj tak je v realite.
Ale najvyššie platy sú bioinžinierstve (gmo) a v geoinžinierstve (chemtrails). Ja som si už svoje odžila, len mi je veľmi ľúto nevinných detí.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Senior

ferko | 18.06.2013

pani Helenka, ako som Vám už raz písal, veĺmi mi pripomínate moju babičku, ona vedela, aj ja si rád čítam Vaše príspevky. Vďaka

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok