Kniha „Varovné signály očkování“ je v tlači. Ďalšie knihy na obzore...

15.06.2012 00:39

Ing. Marián Fillo

 

predná strana obálky knihy „Varovné signály očkování“       Ako som sa včera dozvedel, dlho očakávaná kniha Varovné signály očkování od prof. RNDr. Anny Struneckej, DrSc. je už v tlači. V priebehu budúceho týždňa (začínajúceho 18.VI.2012) by už mala byť hotová a na Slovensko sa snáď dostane ešte pred začiatkom letných prázdnin.

       Okrem tejto knihy a už vyšlej knihy Doba jedová 2 od prof. Struneckej a prof. RNDr. Jiřího Patočku, DrSc. očakávame tento rok aj slovenský a český preklad knihy Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей“ („Očkovanie v otázkach a odpovediach pre premýšľajúcich rodičov“) ruského autora Dr. Alexandra Kotoka. Okrem troch ruských vydaní vyšla táto kniha aj v bulharčine („Ваксините - Въпроси и отговори за мислещи родители“) a poľštine („Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach dla myślących rodziców“). Slovenský preklad knihy predstaví vydavateľstvo Slovart-Print na knižnom veľtrhu Bibliotéka, ktorý sa uskutoční 8.-11.XI.2012 v bratislavskej Inchebe.

       Začiatkom roku 2013 by mala vyjsť kniha MUDr. Ludmily Elekovej s predbežným pracovným názvom „Pravda o očkování“. Dr. Eleková je autorkou najúspešnejšieho (najčítanejšieho) článku (vlastne 8-dielneho seriálu článkov) na našej stránke www.slobodaVockovani.skOčkování, poruchy vývoje a imunity u dětí.

       O vydaní vyššie uvedených kníh vás ešte budeme informovať.

 


Napísanie a zverejnenie tejto správy zabralo autorovi približne 45 minút čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.