Americký úrad verejného zdravotníctva zrádza dôveru verejnosti

20.11.2011 00:10

NaturalNews.com - 17.XI.2011 - Dr. Mark Sircus

 

       Pôvodný článok "The CDC betrays the public trust"
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

 

       Človek by si pomyslel, že predstavitelia verejného zdravotníctva budú čestní a v rámci svojej ohromujúcej zodpovednosti budú pohotovo chrániť verejnosť. Keď si prečítate tento článok o tom, čo niektorí verejní činitelia urobili, asi budete zúriť. Poriadne zúriť!

       Som v zásade proti trestu smrti, ako som aj proti akémukoľvek zabíjaniu. Keďže Biblia trestá za vraždy a zabíjanie, je jasné, že je proti ničeniu nevinných životov. Mohli by sme sa celý deň hádať o tom, čo si niektorí ľudia rozhodne zaslúžia, a mohli by sme sa hádať aj o legitímnosti mnohých vecí zo Starého Zákona alebo iného spisu, v ktorých tieto svetové elity majú svoje poškvrnené prsty.

       Moje posolstvo bude pre všetkých, čo sú za trest smrti, jasné. Volám po odsúdení a najtvrdšom možnom treste, aký zákony pripúšťajú, pre určitých ľudí pri moci, ktorí účinkujú na poli zdravotníctva. Zdá sa, že niet žiadnych hraníc v tom, čo naša súčasná spoločnosť prijme. Dovoľujeme bankárom a gaunerom na Wall Street zničiť západnú civilizáciu, za čo ich odmieňame najtučnejšími výplatami na svete. A dovoľujeme lekárom v bielych plášťoch vpichovať jedovaté ťažké kovy do tiel bábätiek a dobre ich za to platíme.

       Hovorí sa, že každú minútu sa narodí jedno bábo, ale myslím si, že veci sa nám už vymkli z rúk. Skôr, než pristúpime k podrobnostiam, ktoré sú mnohým z nás jasné už dlhé roky, chcem poukázať na obludu, ktorá pácha masové vraždy a mučenie detí a ich rodičov. Ide o skupinu ľudí, čo si zaslúžia byť zlynčovaní, ktorá pracuje pre federálnu vládu USA v CDC (Centers for Disease Control and Prevention = Stredisko pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA; obdoba slovenského Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ SR) - pozn. prekl.).

       Väčšina ľudí by nijak neprotestovala proti postaveniu masových mučiteľov detí čelom k stene, alebo aspoň proti ich doživotnému väzneniu na samotke. Rozhodne to vyzerá tak, že tu máme solídne dôkazy o ľuďoch, ktorí sa spikli, aby zavádzali lekárov k pichaniu prudko jedovatých chemikálií do tiel detí.

"Môžem vás ubezpečiť, že smrť, spôsobená očkovaním, nie je ani rýchla, ani bezbolestná. Bezradne som sa prizerala, ako moja dcéra neznesiteľne pomaly zomierala, kričiac a prehýbajúc chrbát v bolesti, zatiaľčo vakcína - ako aj bolo zamýšľané - napadla jej nezrelý imunitný systém. Jedy, použité ako konzervanty, prešpikovali jej malé telíčko, omráčili jej životne dôležité orgány jeden po druhom, až kým úplne neskolabovala. Je to obraz, ktorý ma bude navždy prenasledovať a dúfam, že žiaden iný rodič už nebude musieť byť svedkom toho, čoho som bola svedkom ja. Trest smrti, ktorý sa považuje za príliš neľudský pre najnásilnejších zločincov tejto krajiny, stihol moju nádhernú, nevinnú, malú dcérku - trest smrti jedovatou injekciou."

Christine Colebeck, ktorej dcérka zomrela 24 hodín po očkovaní
proti záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu (DTP) a detskej obrne (OPV)

       25.X.2011 zverejnila CoMeD (Coalition for Mercury-free Drugs = Koalícia za medikamenty bez ortuti - pozn. prekl.) komunikáciu medzi zamestnancami CDC a výskumníkmi očkovacích látok, z ktorej vyplýva, že úradníci v USA sa spolčili, aby ututlali pokles výskytu autizmu po odstránení ortuti z vakcín.

       Dokumenty, získané vďaka zákonu o slobodnom prístupe k informáciám, ukazujú, že predstavitelia CDC si boli vedomí, že údaje z Dánska potvrdzujú spojitosť medzi odstránením thimerosalu (v ktorom 49,55% tvorí ortuť) z vakcín a poklesom výskytu autizmu. Napriek tomuto poznaniu títo predstavitelia dovolili zverejniť v roku 2003 v časopise Pediatrics článok, ktorý prekrútil pokles na prírastok a viedol k pomýlenému záveru, že thimerosal vo vakcínach nespôsobuje autizmus.

"Deti, ktoré dostali 100 mikrogramov thimerosalu, sa stali autistickými s 10x vyššou pravdepodobnosťou oproti deťom, ktoré nedostali žiadnu vakcínu s obsahom ortuti."

Dr. Mark Geier

       Takže už asi rozumiete, prečo si myslím, že by títo ľudia mali byť postavení čelom k stene. V skutočnosti však niet takého trestu, ktorý by dokázal odčiniť utrpenie v podobe očkovaním spôsobených prípadov autizmu a úmrtí. Je tu pomerne veľká skupina vedcov a rodičov, ktorí sa snažili odhovoriť vládu od používania nervového jedu, ako je thimerosal, ale vláda si ich buď nevypočula, alebo jej to bolo jedno.

       V Dánsku bol thimerosal (problematická zlúčenina ortuti, používaná ako konzervant v niektorých vakcínach) odstránený zo všetkých vakcín v roku 1992 (na Slovensku až v roku 2007 u detských vakcín, ale vakcína proti prasacej chrípke 2009/2010 ho obsahovala a okrem nej ešte niektoré vakcíny, pre dospelých, ktoré sa už však k dnešnému dňu prakticky vôbec nepoužívajú - pozn. prekl.). Dobre známa tzv. Dánska štúdia, zverejnená v roku 2003 v časopise Pediatrics, tvrdila, že vraj výskyt autizmu po vyradení thimerosalu z vakcín stúpol. Táto štúdia sa následne stala základným kameňom pre tvrdenie, že ortuť nespôsobuje autizmus. Avšak jeden z dokumentov, získaných od CDC, jasne dokazuje, že táto štúdia nezahŕňala veľké množstvo údajov, ktoré naopak ukazujú, že výskyt autizmu v Dánsku v skutočnosti prudko klesol po tom, čo bola z dánskych vakcín ortuť odstránená.

       Jeden zo spoluautorov tejto štúdie, zamestnanec Aarhuskej univerzity v Dánsku, si bol vedomý vynechania týchto údajov a upovedomil o tom predstaviteľov CDC v roku 2002 e-mailom, v ktorom napísal:

"V prílohe vám posielam krátku a dlhú verziu rukopisu o thimerosale a autizme v Dánsku... Musím vám však povedať, že tieto čísla nezahŕňajú najnovšie údaje z roku 2001... pričom výskyt a rozšírenie autizmu v roku 2001 stále klesali."

       Vieme o tom, že hlavný autor článku si bol vedomý chýbajúcich údajov, pretože v odpovedi na tento e-mail napísal:

"Nie som teraz na univerzite, ale spojím sa s Vami zajtra, aby sme dospeli k spoločnému postoju."

       Tak-či-onak, v konečnej verzii, odoslanej na zverejnenie v časopise Pediatrics, neboli vôbec zmienené údaje z roku 2001, dokazujúce pokles autizmu. Ignorujúc chýbajúce údaje, CDC podporilo zverejnenie tohto článku odporúčacím listom z 10.XII.2002 redaktorovi časopisu Pediatrics, v ktorom ho vyzvalo k urýchlenému zhodnoteniu a zverejneniu článku. Zavádzajúca Dánska štúdia bola zverejnená v časopise Pediatrics v roku 2003.

       Dr. Poul Thorsen, jeden zo spoluautorov a "vedec na stáži" v CDC v rokoch 2000 až 2002, dostal neskôr od Aarhuskej univerzity výpoveď a bol obvinený v Atlante zo sprenevery 11-milión-dolárového grantu od CDC.

       CoMeD požadovala, aby CDC okamžite spustilo vyšetrovanie úradníkov CDC, namočených do vedeckého podvodu. CoMeD sa tiež dožaduje úplného stiahnutia zavádzajúceho článku, ktorý bol zverejnený v časopise Pediatrics. Lisa Sykes, predsedníčka CoMeD, povedala:

"Tento druh trestného činu by nemal byť tolerovaný tými, ktorým je zverené do opatery zdravie a blaho našich detí."

       Najnovšia štúdia Brazílskej univerzity (University of Brazil) o thimerosale varuje, že zatiaľčo očkovanie je nevyhnutné pre blaho detí po celom svete (čo, samozrejme, vôbec nie je pravda), použitie thimerosalu by malo byť zakázané. Autor štúdie, Dr. Jose Dorea, zhodnotil doposiaľ zverejnený výskum thimerosalu, ktorý dokazuje, že vystavenie malých detí takému množstvu thimerosalu, aké je vo vakcínach, je pre ľudské mozgové bunky jedovaté.

       Množstvo nedávno zverejnených štúdií ďalej tvrdí, že ortuť, používaná denno-denne v lekárskych výrobkoch, ako sú vakcíny proti chrípke a amalgám ("strieborné" zubné plomby), prispieva k vzniku širokej palety chorôb, vrátane autizmu a iných vývojových porúch u detí a Azheimerovej choroby u dospelých.

       Vera Hassner Sharav píše:

"Predstavitelia verejného zdravotníctva na oboch stranách Atlantiku stratili dôveru verejnosti, pretože sa spolčili s výrobcami vakcín, aby svorne popierali existenciu problémov s ich bezpečnosťou. Ak by vakcíny nepredstavovali žiadne riziko, prečo potom Očkovací súd USA prisúdil odškodnenia v celkovej výške vyše 2 miliardy dolárov za približne 2.500 trvalých poškodení zdravia, spôsobených očkovaním?"

       Krátko po očkovaní proti chrípke bolo hlásených mnoho spontánnych potratov, ale tlak na očkovanie proti prasacej chrípke bol tak veľký, že každej tehotnej žene ponúkali očkovanie úplne zadarmo, hoci tieto vakcíny boli nabité ortuťou!

       Dr. Richard Halvorsen, autor knihy "The Truth About Vaccines" ("Pravda o očkovaní"), povedal:

"Thimerosal je prudko jedovatá látka a známy nervový jed, poškodzujúci mozog. Máme dostatok presvedčivých dôkazov, spájajúcich thimerosal s vývojovými poruchami a problémami učenia u jednotlivých detí, aby sme sa dožadovali jeho odstránenia z úplne všetkých detských vakcín."

       Firma Eli Lilly (tá, pre ktorú pracoval Dr. John Virapen, autor knihy "Nežiaduci účinok: SMRŤ" - pozn. prekl.) vyvinula thimerosal a podporovala jeho používanie po mnoho desaťročí, aj keď vedela už od samého počiatku, že je nebezpečný. Totiž v prvej lekárskej štúdii thimerosalu všetci účastníci štúdie zomreli. Ortuť, ťažký kov a silný nervový jed, môže ochromiť zdravie každého - dospelého i dieťaťa.

"Moja dcéra Lyla Rose Belkin zomrela 16.IX.1998 vo veku 5 týždňov, približne 15 hodín po očkovaní druhou dávkou vakcíny proti nákazlivej žltačke typu B. Lyla bola živé, čulé 5-týždňové bábätko, keď som ju posledný krát držal v náručí. Keď mi uprene hľadela do očí so všetkou tou nevinnosťou a zvedavosťou novorodeniatka, vôbec mi nenapadlo, že tej noci zomrie."

       Čo by teda mala spoločnosť urobiť pre potrestanie lekárov a vedcov, ktorí úmyselne nastavili podmienky pre bábätká tak, aby tieto buď zomreli, alebo žili život v strašnom strese s autizmom či inými neurologickými poruchami? Ak z týchto lekárov urobíme hviezdy spoločnosti a budeme im prinášať krvavé obete ako pohanskí kňazi, odsúdime k záhube sami seba, naše deti i celú našu civilizáciu. Niekto možno povie, že máme, čo si zaslúžime. Ale sme snáď až takí zlí, že si zaslúžime zneužívanie zo strany skupiny šialencov, ktorí bez akéhokoľvek pocitu viny pichajú do tiel našich detí jedy a ešte si dávajú za to zaplatiť?

       Pozrime sa problému zoči voči: väčšine ľudí je jedno, kto je poškodený, pokým to nie sú oni sami alebo ich milovaní. Čo iné by ešte mohlo vysvetliť, že sme bez veľkého reptania také niečo dopustili?

       Na tomto poli je niekoľko mužov a žien, ktorí si zaslúžia byť spomenutí, keďže plnou váhou svojej osobnosti klamú verejnosti o očkovaní a ešte sa na tom poriadne nabalia. Nechcem sem písať konkrétne mená a naozaj nechcem byť nahnevaný, ale horí vo mne oheň a keď som videl najnovšie správy v kauze thimerosalu, vyšľahol poriadne vysoko.

       Hovorí sa, že duchovenstvo Cirkvi počas inkvizície skutočne verilo, že koná dobro, keď mučilo nevinných mužov, ženy a deti, a niet pochýb o tom, že väčšina detských lekárov skutočne verí v dobrodenie očkovania - bez ohľadu na to, koľko detí ním poškodí. Ako skupina majú naďalej klapky na očiach a poslušne robia všetko, čo im ich lekárska vrchnosť nakáže. Táto vrchnosť je skorumpovaná až do špiku kostí, takže niet divu, že vykonávať lekárske povolanie dnes už nie je to, čo kedysi bývalo. Neviem presne, ako to mám nazvať, ale isté je, že toto povolanie je preplnené krivoprísažníkmi, ktorí spôsobujú veľké škody, hoci prisahali, že v prvom rade nebudú škodiť.

 


Preklad a korektúra tohto článku zabrali prekladateľovi približne 3,5 hodiny čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.

 

Diskusia: Americký úrad verejného zdravotníctva zrádza dôveru verejnosti

výborný článok

Julo | 26.11.2011

Tento článok by som zavesil do ambulancií pediatrov, na každý Úrad verejného zdravotníctva do každej miestnosti, na ŠÚKL, Ministerstvo zdravotníctva, Úrad vlády, Parlamentu aj kancelárie prezidenta.

Poklona doktorovi Markovi Sircusovi.

Re:výborný článok

Ing. Marián Fillo | 28.11.2011

No veru, je to dosť tvrdé, ale zase aj celkom trefné. Preto som to preložil.

Re:Re:výborný článok

Julo | 28.11.2011

Je to tvrdé to je fakt, najmä pre poškodené deti a ich rodičov. Posolstvo je jasné.

Mne sa páči napr. aj toto posolstvo.

"Pozrime sa problému zoči voči: väčšine ľudí je jedno, kto je poškodený, pokým to nie sú oni sami alebo ich milovaní. Čo iné by ešte mohlo vysvetliť, že sme bez veľkého reptania také niečo dopustili?"...Smutné.

Re:Re:Re:výborný článok

Ing. Marián Fillo | 02.12.2011

Áno, tá ľahostajnosť voči osudu svojich blížnych je naozaj smutná.

Pridať nový príspevok