95% amerických rodičov obetuje svoje malé deti očkovaciemu priemyslu

13.09.2012 14:11

NaturalNews.com - 6.IX.2012 - Ethan A. Huff

 

       Pôvodný článok "95 percent of American parents sacrifice their young children to the vaccine industry"
       z angličtiny preložila Mgr. Anna Bilčíková a jazykovo upravil Ing. Marián Fillo.

 

ilustračný obrázok - očkovanie chlapca       Hoci všetkých 50 amerických štátov uznáva prirodzené ľudské právo odmietnuť (inak povinné) očkovanie na základe náboženských, filozofických alebo zdravotných dôvodov, pričom niektoré štáty pripúšťajú všetky tri druh - 95% amerických rodičov stále dodržiava federálnou vládou odporučený očkovací kalendár pre ich deti bez nejakých otázok.

       Podľa novej správy, ktorú vydalo CDC (Centers for Disease Control and Prevention = Stredisko pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA; obdoba slovenského Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ SR) - pozn. red.), 93,2% všetkých novo nastupujúcich škôlkarov v školskom roku 2011/2012 bolo očkovaných dvomi odporúčanými dávkami vakcíny proti ovčím kiahňam, zatiaľčo vyše 95% bolo očkovaných proti záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu, detskej obrne, nákazlivej žltačke (= infekčnej hepatitíde = vírusovému zápalu pečene) typu B a trojkombináciou proti osýpkam, príušniciam a ružienke (MMR), ktorá má preukázateľný podiel na vzniku autizmu.

       Štát Mississippi, ktorý nepovoľuje výnimku z očkovania ani z náboženských ani z filozofických, ale len zo zdravotných dôvodov, mal v školskom roku 2011/2012 celoštátne len 16 škôlkarov s výnimkou v očkovaní, čo predstavuje takmer 100%-nú zaočkovanosť. Na druhej strane štát Washington, ktorý pripúšťa výnimky zo zdravotných, náboženských a filozofických dôvodov, mal 6,2%-nú mieru uplatňovania výnimiek z očkovania, najvyššiu spomedzi 50 štátov USA.

       Medzi školskými rokmi 2009/2010 a 2011/2012 zažil Arkansas najdramatickejší nárast výnimok z očkovania u škôlkárov - celkovo o 650%. Na druhej strane Nebraska bola svedkom vyše 50%-ného poklesu výnimiek z očkovania medzi ročníkmi 2009/2010 a 2011/2012.

       Kompletnú analýzu počtu výnimiek z očkovania medzi škôlkarmi pre všetky štáty USA môžete vidieť na stránke: https://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm6133a2.htm

       Viac o tom, ktoré dôvody na výnimku pripúšťajú vo vašom štáte sa môžete dozvedieť, tak isto ako aj získať informácie o tom, ako oslobodiť svoje vlastné dieťa od povinného očkovacieho kalendára, na stránke: https://www.nvic.org/Vaccine-Laws/state-vaccine-requirements.aspx

 

Politici, zdravotnícki pracovníci sa snažia eliminovať výnimky v očkovaní poskytované naprieč krajinou

       Čoraz viac rodičov si je vedomých skutočnosti, že mnohé odporúčané vakcíny sú extrémne nebezpečné a môžu spôsobiť trvalé poškodenie zdravia ich detí. Očkovací priemysel sa preto pomocou jeho politických a zdravotníckych poskokov zúfalo snaží obmedziť alebo zrušiť poskytovanie výnimiek z očkovania v rôznych štátoch USA.

       Napr. predstavitelia verejného zdravotníctva v Novom Mexicu nedávno formulár na výnimky z očkovania, aby zabránili rodičom citovať filozofické dôvody na odmietnutie očkovania svojich detí (https://www.wjtv.com/news/2012/aug/31/new-mexico-alters-child-vaccination-waiver-form-ar-4449571/). A poslanci v Kalifornii nedávno schválili návrh zákona, ktorý nariaďuje rodičom, čo sa rozhodnú chrániť svoje deti pred očkovaním, najskôr sa stretnúť s poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, takže môžu byť indoktrínovaní s pro-očkovacou dogmatikou (https://blogs.kqed.org/stateofhealth/2012/08/23/new-requirement-for-vaccine-exemption-passed-by-senate/).

       Ako sa dá predpokladať, väčšina amerických rodičov si dokonca ani nie je vedomá, že môžu svoje deti oslobodiť od očkovania, pretože školskí úradníci, zdravotnícke úrady a iní im stále klamú a tvrdia, že očkovanie je povinné. Ak by viac rodičov vedelo, že majú neodškriepiteľné právo odmietnuť otravovanie svojich detí živými vírusmi, toxickými adjuvantmi (posilňovačmi imunitnej odpovede) alebo ťažkými kovmi, tak by pravdepodobne 95%-ná zaočkovanosť v USA významnejšie poklesla.

       Ak chcete vedieť viac o tom, ako oslobodiť dieťa od očkovania v tom-ktorom štáte USA, navštívte https://www.nvic.org/Vaccine-Laws/state-vaccine-requirements.aspx.

 


Zverejnenie tohto článku (grafická úprava + kontrola odkazov) zabrali šéfredaktorovi www.slobodaVockovani.sk približne 1 hodinu čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.

 

Diskusia: 95% amerických rodičov obetuje svoje malé deti očkovaciemu priemyslu

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok