Re:haha

Dana | 31.01.2019

Opravdu článek o ničem, zřejmě autorka doma nikdy nejedlíka neměla, jinak by toto nenapsala. S nejedlíkem bojuji 15 měsíců a kdybych se řídila článkem, umře mi hlady. Opravdový nejedlík vám totiž nesní ani tu sušenku (maximálně si dán 1 za den) ani tu blbou kapsičku. A zabavování u jídla nám schválili i v nemocnici s tím, že někteří to tak prostě mají a přejde je to tak kolem 3 roku. Zkoušeli jsme jíst bez zabavování a v jídelní židličce, výsledek byl z každého jídla 2-3 lžičky a to po dobu 3 týdnů!!!! Dcera zhubla a málem jsme skončili v nemocnici. Výsledky krve ukázali málo železa a vitamínu. Tak jsem se vrátili k zabavování u jídla, lítání za ní se lžičkou, a jídla co má ráda (moc jich není, ale jsou to rýže, těstoviny, knedlíky - to co by dle článku neměla, ovoce moc nechce a zeleninu také ne). Ono to chce najít kompromis, proč mu cpát podle článku vnitřnosti nebo zeleninu když to nejím ani já? A nechat dítě vyhladovět? Ha ha, nechat vyhladovět nejedlíka je jako nechat o hladu anorektičku, asi tak... Paní opravdu doma nejedlíka nemá. A né každé dítě, co je vybíravé a upřednostnuje určité jídlo je autista... to by snad každý druhý nejedlík byl autista...

Pridať nový príspevok