Toto je totálny úlet

Jano | 28.01.2014

V minulosti tu zabíjali choroby ako tuberkulóza, čierny kašeľ, kiahne a podobne. V súčasnosti už nie. Vymiznutie každej choroby nastalo v približne rovnakom čase, ako bolo objavené očkovanie na túto chorobu, takže prečo by to očkovanie nemalo fungovať? Po desaťročia to fungovalo a nikto sa s tým neznepokojoval, lebo si pamätali na hrozné choroby, ktoré sa stali minulosťou. Dnes je to už však zabudnutá minulosť, evidentne, čo táto stránka dokazuje. Tieto choroby stále existujú, v Afrike nespochybniteľne.

Ak má očkovanie nejaké vedľajšie účinky, tak pár vyrážok je lepšie dostať rubeolu, mumps, osýpky, ružičky a čo ja viem čo ešte, čo je bežné pre tých, čo niesu zaočkovaní. Pár ľudí čosi točilo a tom, že to spôsobuje autizmus, ale keďže očkovanie proti autizmu neexistuje a väčšina ľudí je zaočkovaná, je bežné, že sa nájdu zaočkované deti s autizmom (korelácia typu: zlomil som si ruku, lebo môj tatko šedivie; korelácia neimplikuje súvis).

Ak sa človek nenechá proti niečomu zaočkovať, môže sa nakaziť nejakou hroznou chorobou, a nakaziť aj iných, napríklad ľudí s oslabenou imunitou (nejaká normálna choroba, AIDS, imunodeficienčné lieky kvôli transplantácii) alebo iných nezaočkovaných. Nezaočkovať sa je nielenže hlúpe pílenie si konára pod zadkom, ale aj ohrozovanie iných. Ak to niekto robí svojim deťom, je to ako keby ich posielal na prázdniny k tete Oksane do Černobylu alebo na cesty za strýkom Harveym z Oklahomského motorkárskeho gangu. Akékoľvek zákony proti bezdôvodnému odmietaniu sa zaočkovať sú dobré pre všeobecné dobro, takže sú úplne na mieste - až na to, že pokuta za odmietnutie sa zaočkovať je od veci, zaočkovať za každú cenu hoci aj násilím je lepšie.

Ak niekto odpovie niečo na tému konšpirácia, tak sa tým sám diagnostikuje, pretože je naozaj pravdepodobnejšie, že žiadna s tých farmaceutických spoločností nevyrobí niečo, čo skutočne lieči a nie je očkovaním, a nezarobí si na tom hromadu peňazí. Že skupina spoločností, ktoré proti sebe vedú patentové vojny a snažia sa zlikvidovať protivníkov úplne šialenými spôsobmi dokáže spolu udržať nejaké tajomstvo. Aj keď sa to tajomstvo žiadnej z nich nevyplatí, pretože lieky na choroby stoja viac ako očkovanie, pretože očkovanie na bežné choroby existuje už roky a vyrábať ho za minimálnu cenu môže každá nízkonákladová firma.
Keď pár ľudí už fakt rozdráždia klamári, ktorí klamú ľudí za veľké peniaze (možno tomu sami veria, ale to akurát robí ich lži dôveryhodnejšími) a ešte majú tú drzosť z toho obviňovať práve tých, čo sa tvrdou prácou k pravde dostali, tak sa dá čakať, že skôr či neskôr vzniknú stránky odhaľujúce tieto plytké lži.

Okrem konšpirácií tento článok vrámci svojej pseudoargumentácie vzal na mušku aj celú modernú medicínu (samozrejme, bez najmenšej snahy spomenúť nejaké dôkazy), obhajujúc priekupníkov predraženého placeba (moja babka jednému zaplatila za 'vyšetrenie' 100€ a vôbec nič sa nezmenilo okrem stavu jej financií). Nespomína, že práve títo si zarábajú najviac (https://personal.tucna.net/medicina-a-alternativni-medicina-z-pohledu-financi/). Nespomína, že práve šmejdi sú totálne nejednotní, navzájom si do hĺbky spochybňujú svoje teórie a sľubujú hocičo (vrátane liekov na všetko, ktoré samozrejme zatiaľ neexistujú, lebo by si to farmaceutické spoločnosti dali patentovať a začali hromadne vyrábať, čo sa nedeje). Nespomína, že šarlatáni s ťažkou infekčnou chorobou chodia k normálnym lekárom (aj tí, ktorých oklamali a nedali zaočkovať svoje deti). Nespomína, že všetky účinné látky z rastlín, ktorých efekt sa podarilo dokázať sú už dávno používané v liekoch.

Tiež je dosť pochybné, že ľudia, čo prečítali príručku čitateľnú stredoškolákmi ako nejaké zjavenie z neba (reálny výskum, ktorý by to potvrdzoval samozrejme neexistuje) a nevedia ani, že sa píše takzvaní a nie tak-zvaní, majú pravdu, keď všetci, čo študovali niečo k veci celé roky si myslia niečo opačné (až na nejakých lekárov, ktorí sa zopsuli na podvodníkov).

Pridať nový príspevok