Re:DôRAZNÉ VAROVANIE

Ing. Marián FILLO | 16.01.2014

Pán Ing. Anonym Nezodpovedný,

iba tu ukazujete svoju právnickú negramotnosť. To, čo je na spodku stránky je tzv. disclaimer, obdoba toho, čo má na svojej stránke najväčší (takmer výhradný) výrobca a dodávateľ vakcín pre povinné očkovanie na Slovensku - firma GlaxoSmithKline (GSK):

"Táto webová stránka neslúži ako základ pre akékoľvek rozhodovanie ohľadne výberu liekov alebo liečby. Je dôležité, aby ste sa spoliehali iba na rady lekárov, ktorí Vám poradia najlepší postup pre Vašu konkrétnu situáciu.
Spoločnosť GlaxoSmithKline nenesie žiadnu zodpovednosť za presnosť alebo úplnosť alebo použitie informácií obsiahnutých na tejto webovej stránke, resp. za ich aktualizáciu."v
https://ockovanie.sk/vseobecne-vyhlasenia.htm

GSK ste už napísal, že sú nezodpovední?

Mimochodom: zvolil ste si veľmi výstižnú prezývku, pretože ste až tak brutálne nezodpovedný, že sa nedokážete ani len podpísať svojim skutočným menom a priezviskom (o titule ani nehovoriac), obdobne ako Vaši nezodpovední kamaráti spomedzi Neveriacich šarlatánov (Bezpečné očkovania alias Neverím mýtom o škodlivosti očkovania a Lovci šarlatánov). :-)

P.S.: Ak sú lekári zodpovední za každé slovo, ktoré povedia, ukážte mi jedného jediného, ktorý šiel sedieť za to, že niekomu niečo zle poradil!

Pridať nový príspevok