Re:nezmisli

Aneta | 13.01.2014

Chápem Váš postoj, lebo aj ja som bola kedysi k tomu skepticka, ale na základe osobných skúseností som ho prehodnotila, pretože to jednoducho funguje. Za 6 rokov som mala dost prilezizosti vyskúšať, ze mi homeopatika vždy urýchlili vyliečenie. Napr.nachlsdnutie s bolesťou hrdla bez homeopatík u mna trvalo 3-4 dni, s nasadením homeopatík som bola za 1-2 dni ok. Sú rôzne vedecké tímy, ktoré skúmajú vodu a ako sa mení jej štruktúra na základe rôznych vonk.podnetov-dokonca aj emócií, čiže rôzni vedci dospeli k záveru, ze voda ma schopnosť zachytávať informácie,niekto to vola, ze ma pamäť a dokáže meniť svoju štruktúru, i ked zloženie ostáva rovnaké, nevedia ešte prečo sa tak deje , ale dôkazy, ze sa tak deje majú. Aj doc.Prousek spomínal v niekt.clanku v Dieťati nejaku novú štúdiu na tuto tému, ze homeopati vedia na základe empirickych skúsenosti, ze to funguje, ale len teraz veda zisťuje,ako to funguje. Ja nie som odborník na homeopatiu, ale určite dr.Elekova alebo Dr.Petroci by vedeli viac k tomu povedať. Pripadne doc. Prousek k tej novej štúdii...

Pridať nový príspevok