Re:Re:Re:Re:DANA

Eva Juhárová | 09.01.2014

Čo je tragické na pozitívnom tehotenskom teste?

V prevažnej väčšine prípadov, nemyslím teraz na život ohrozujúce komplikácie, potenciálne, pre matku?

Toto je ale nešťastie dnešnej doby, že radšej vedome riskujeme zdravie ženy v dôsledku umelých hormónov ako by sme prijali prirodzený možný následok pohlavného styku. Lebo tento je redukovaný iba na potešenie a uľavenie si od pudenia pudu. Nejaké tie ohľady, že hormónmi chránené potešenie môže moju manželku/partnerku zabiť, milého pána chlapa nebude rušiť.

Najlepší recept na akúkoľvek antikoncepciu je v prvom rade vzájomná láska, nesebeckosť a úcta: k životu, zdraviu, osobnosti. Toto všetko HAK u ženy môže ohroziť.

Záverečná otázka: ak vás , pán chlap, tak veľmi obmedzuje potencionálna plodnosť, odpovedzte sám sebe, či by ste boli ochotný vy osobne užívať HAK, ktorá by bola stavaná pre mužov. Možnosti a výskumy tu sú, len akosi nie je ochota medzi príslušníkmi silnejšieho pohlavia k tomu. A ešte predsa je tu možnosť chirurgického ukončenia plodnosti, ako u žien, tak aj u mužov. No skúste byť gavalier a odpovedzte si sám, čo je pre vás dôležité, či vaša plodnosť, či plodnosť partnerky, čo je ľahšie v záujme sexu obetovať...ak je tehotenstvo a nový život takou smiech berúcou traumou.

Pridať nový príspevok