Re:Re:Re:Senior

Helena | 09.01.2014

Sama sa hambím za svoje chovanie. Po prvé som obeť očkovania (voľakedy som nemala tieto vedomosti čo mám dnes). Som dôchodkyňa obklopená dôchodcami, ja viem mám šťastie, že viem anglicky (a ovládam strojopis - píšem veľmi rýchlo) ale aj medzi dôchodcami slúžim na posmech. Dôchodcovia sa dajú zaočkovať, veria čo povie lekár, neveria vo farmabiznis. A odkedy moja kamarátka trpí Morgellonovou chorobou z postreku Chemtrailsom neviem pochopiť, že takéto zverstvo existuje. Ale keby som dlhé roky nečítala napr. www.naturalnews.com ani ja by som nevedela. Mnohí ľudia dnes uznávajú iné ako ja. Starí ľudia nevedia aké veľké nebezpečie sú gmo a ako sa stále nové a nové gmo sa vymýšľa (pridáva sa aj do vakcín). Starí ľudia nevedia prečo sme každý deň postrekovaní chemtrailsom, neveria v biznis psychiatrických liekov...Ale nesmiem byť natoľko frustrovaná a aj sem prispievať menej.
Veľmi si vážim vedomosti pani MUDr. Elekovej (to isté čítam na svojich weboch a doma mám veľa kníh natur. med. hlavne v angl. napísané lekármi čo sa tým zaujímajú). Lenže aj aplikácia natur. med. je najlepšie lekárom ako napr. MUDr. Eleková lebo ja s ekon. vzdelaním len skáčem z jednej témy do druhej. A chvála Bohu, že je pán Ing. Fillo, ktorý nám tieto veci odhaľuje. Ja sama seba nazývam - neskoro zobudená (ale dodám aj že neskoro je lepšie ako nikdy).

Pridať nový príspevok