Re:Re:Tucna´s blog

Marcelo | 09.01.2014

Pán Vlašánek. Som rád , že som Vás rozosmial, lebo smiech lieči. Aspoň trochu si tým hádam vyžehlím fakt, že ste sa zase raz museli vyjadriť k off-topic téme.Vskutku sa mi nechce rozoberať všetky perly Vašich spolublogerov. Za všetky hádam len jedna "kvalitná a podložená" odpoveď. Pán Rakovský tvrdí, že formaldehyd nemôže v žiadnom prípade v IM aplikovaných vakcínach škodiť, kedže sa okrem iného prirodzene tvorí v tele človeka ako metabolický medziprodukt. Treba k tomuto záveru niečo dodávať? Ak áno, tak asi len toľko, že samozrejme ani keď si do žily vpichnete iba trošku vzduchu nič sa Vám nestane, veď ho predsa dýchate celý deň.
Ale vlastne je to jedno. Vy určite máte karentované a peer-reviewed štúdie aj na to, že :
- decembrové paradajky z Tesca sú plné lykopénu
- US GMO kukurica je to najlepšie jedlo pre nás, aj pre dobytok a E-coli sa v ich trakte určite nepremnoží kvôli tejto lahôdke
- že homeopatia je len skvelý business pre anti-alopatov a neochvejne tu funguje výhradne placebo efekt
- že......atď. atď.
Je to jednoducho o videní sveta ako takého.
A čo sa týka poznámky o katedrách. Mal som tým na mysli to, že pokiaľ niekto neustále funguje a dennodenne sa stretáva s určitými rokmi zažitými dogmami a neotrasiteľnými závermi z historie, oveľa-oveľa ťažšie si pripustí iný uhoľ pohľadu.
Pekný deň.

Pridať nový príspevok