Re:Re:Tucna´s blog

Ing. Marián FILLO | 08.01.2014

Pán Vlašánek,

vo FB diskusii k tomu Vášmu brutálne nelogickému prehmatu (keďže na prof. Struneckú ste vraj nezohnali kontakt a Mgr. Slimáková Vám neposkytla žiadne odkazy na štúdie proti očkovaniu, tak z toho (podľa Vás) vyplýva, že žiadne také štúdie nejestvujú) ste na celej čiare pohorel, takže ma nesmierne prekvapuje, že napriek úplnému debaklu si stále stojíte za tou svojou karikatúrou či paródiou na vedecký prístup.

Napr. mňa ste sa na štúdie k nežiaducim účinkom očkovania neopýtal, rovnako tak ste sa neopýtal prof. Struneckej, na ktorú naozaj nie je problém nájsť e-mail, pokiaľ viete čo je to PubMed (asi neviete, ale potom ma dosť prekvapuje, že vôbec píšete rádoby-vedecký článok na ľubovoľnú medicínsku tému), neopýtal ste sa prof. Patočku, ani Dr. Blaylocka, ani Dr. Shoenfelda, ani Dr. Mercolu, ani Dr. Kotoka, Dr. Humphries, Dr. Mercolu, Dr. Hirteho, Dr. Loibnera, Dr. Tenpenny, Dr. Sircusa, ani desiatok ďalších mediálne známych odporcov očkovania spomedzi lekárov, ani Martiny Suchánkovej či Petra Sedláčka z RoZaLIO, ani Petra Tuhárskeho či Ivy Vranskej z IURO, ani Petra Bezemka (ockovanie.org)...

Ale aj keby Vám nikto z vyššie menovaných neodpísal, stále to (logicky) nie je dôkazom neexistencie príslušných štúdií. Človeče, dnes tu máme PubMed i Google Scholar (asi ďalší nový pojem pre Vás, čo?) a inteligent s aspoň akou-takou znalosťou angličtiny si štúdie vyhľadá sám, nepotrebuje na to žiadne autority. Lenže celý Váš článok sa v podstate točí okolo kultu osobnosti a osobných útokov (tzn. ad hominem). To je bravúrna ukážka, ako logické uvažovanie NEMÁ vyzerať.

A teraz tu verejne páchate rituálnu diskusnú samovraždu odkazom na ten Váš paškvil, v ktorom sa to len tak hemží samými "argumentami" ad hominem? :-))))))

Svojím článkom ste nedokázal absolútne nič, leda tak svoju vlastnú nebetyčnú hlúposť a fatálnu neschopnosť vedecky logicky uvažovať.

Ďakujem za krásnu ukážku toho, čoho sú schopní vaxeri vo svojej fanatickej snahe dokázať nedokázateľné, v snahe poprieť očividné, v snahe trvať na svojich dogmách navzdory faktom a navzdory logike.

Len tak ďalej, pán Vlašánek, takýmto štýlom to zachvíľu dotiahnete na PR agenta GSK. :-)))))))))))

Pridať nový príspevok