Re:Re:Re:Re:Nekompletný vinš

filip | 07.01.2014

To je obrovský omyl,že všetci uznávajú to isté svetlo,len ho ináč volajú.Podsunuli to slobodomurári,cez takzvaný ekumenizmus.
Keby šlo len o iný názov a plnili by rovnaké príkazy a riadili sa rovnakými nariadeniami,ktoré dal Boh skrze jediného Syna a ktoré jediné vedú k večnému životu, potom by to bolo len o mene,ktoré sa v rôznych jazykoch,rôzne vyslovuje.
Nemohol predsa ten istý Boh jedným dať Spasiteľa a povedať,že kto neuverí v Neho,nebude mať život večný,ale večné zatratenie a o zhruba 600 rokov vzbudiť iného proroka Mohameda a jemu povedať choď a hlásaj,že Kristus nie je Syn Boží,že nikdy nebol ukrižovaný,že je to len výmysel "pohanov". To by bol Boh schizofrenik a to NIE JE .
To len dnes je už tak stádo zblbnuté. Je to ovocie Asissi a tých prekrásnych synkretistických gest,ako keď Wojtyla pobozkal Korán,v ktorom sa jasne píše: Boh nemá Syna,neverte tomu,Kristus nebol ukrižovaný.Ako môže Kristov nástupca na zemi urobiť niečo také,to už ďalšia téma.
Každý má iné "Svetlo",pán Fillo.Kresťania iné a tí,čo ostávajú v zajatí démonských učení iné.Každé vedie po smrti inam.
Keby to niekomu nešlo do palice,tak nech to skúsi ísť zvestovať do nejakej islamskej krajiny.Nech im to skúsi povedať a živý sa nevráti,ani keby pápež pobozkal každú stranu Koránu osobitne a na streche Sixtínskej kaplnky.
Tento guláš zo svetiel má dnes väčšina tých,čo sa stále považujú za kresťanov.
Je to preto,že slobodomurári vám cez Vatikán zamenili:

Teologiu za zjavenie.
Intelektuálne vzdelanie nad charakter.
Psychologiu za rozlišovanie.
Program nad vedenie Duchom Božím.
Výrečnosť nad nadprirodzenú moc.
Logické uvažovanie nad chodenie vo viere.
Zákony nad lásku.

Pridať nový príspevok