pandas

Viera | 14.04.2016

Citala som tento clànok a je naozaj velmi zaujimavy.Prave robim vyhladavanie v tomto smere nakolko moj syn trpi uz roky na OCD.Jeho liecby antidepresivamy nepomahaju a tak nakolko zijeme vonku poznàame aj Pandas,Jeho ocd sa objavilo po infekcii streptoccocovej.Nakolko pandas je este choroba vzacna alebo neviem ako sa to povie sa nediagnostikuje a malo lekarov ju poznà,preto este okrem antibiotik na dlhu dobu a corticoidy neexistuje ina kùra.Ano este su immunoglobuline ktorè nemozno dostat pretoze pandas este neexistuje ako takà.Velmi by ste mi bola na pomoci pani doktorka s Vasimi radami,aj my sme prisli na to ze liecby ktore robime nic nestoja,iba dalsie a dalsie intoxikacie organismu s nulovym vysledkom.Prichùdzame aj na to ze strava,intolerancie alimentare,flora bakterica poskodenà a vsetko to co citam su veci ktore studujeme a som rada ze som nasla takyto clànok aj u nas v cechach kde sa niekto zaobera tymito vecami ktore su velmi dolezite hlavne pre tychto pacientov.Ako budem rada ked mi odpisete,bola by som velmi rada keby sa nas dlhy kriz mohol vyliecit tymito dietami a nie liecbou antodepresiv ktore este nikomu nikdy nepomohli.Dakujem pekne.

Pridať nový príspevok