Re:depresia

Helena | 31.12.2013

Vážená pani Mária, je mi veľmi ľúto, že beriete antidepresíva. Ja si osobne myslím, že mnohí pacienti sú len na tieto lieky chytení a vôbec nie sú chorí. Ak viete angl. tak na www.naturalnews.com www.mercola.com www.naturalsociety.com do ich vyhľadávačov dajte slovo depression a prečítajte tie články. Ak neviete angl. poproste niekoho a zapíšte čo tam je uvedené. Treba mať v poriadku črevnú flóru, trávenie, odšťavovať bio zeleninu, klíčiť, fermentovať, piť dostatok vody (najlepšie prefiltrovanú). Každé jedlo treba veľmi dobre prežuť, dobre zmiešať so slinami. Mnohé veci je dostať v bio obchodoch a už bio zeleninu aj v obch. reťazcoch alebo od niekoho kto to pestuje v záhrade. Začnite a pomaly postupujte. Odšťavené veci treba piť pomaly, dobre premiešať so slinami, do pol hodiny po odšťavení vypiť.
Pochopiteľne vynechať glutaman sodný, aspartam, údeniny, alkohol, sladké umelé malinovky, hotové džúsy, málo kávy, málo cukru...Začnite pravidelne cvičiť (napr. jogu). Treba vytvoriť pravidelný život. rytmus.
Aj u nás už v knihkupectvách dostať veľa preložených kníh naturál. medicíny - treba tam prečítať články o depresii - vypísať, vyfotiť. V kníhkupectvách sa dá sadnúť, choďte tam s notesom a opisujte, možno dovolia tieto strany aj vyfotiť.
Veľmi Vám držím palce. Ja som si veľmi pomohla s inými chorobami.

Pridať nový príspevok