Re:to ti druhi

Miroslav Vranský | 28.11.2013

Už výrobcovia rektálno-horolezeckého dielka: "Komu dôverujú neočkujúci rodičia" si ráčili všinúť, že Iva Vranská Rojková je moja manželka i to že som pesničkár a čestný člen Slovenskej pospolitosti. Kameň úrazu je však v tom, že čestné členstvo nie je pozícia, ale vyjadrenie kladného postoja k mojej tvorbe a na tom, že sa niekomu páčia moje pesničky (aj to možno len niektoré) sa žiadna hlbšia spolupráca budovať nedá.
Popevok za ktorý som sa dostal na "tabuľu hanby" vychádza z môjho vlastného presvedčenia, vybudovanéhoho nezávisle od presvečenia a práce mojej manželky.
Nespolupracujem s IURO a rozhodne nerobím žiadneho ideologického prostredníka medzi nimi a niekým iným. Pravdupovediac ani si nedokážem predstaviť pozíciu hlavého Kotlebovho antiočkovacieho poradcu a preto predpokladám, že akákoľvek iniciatíva SP, či ĽSNS namierená proti očkovanu, či za slobodu v očkovaní ide z ich vnútra. Je veľmi smutné, že niekto hľadá komplikované prepojenia, namiesto toho, aby si uvedomil, že aj týto ľudia majú internet a čítanie či uvažovanie im určite nerobí žiadne vážne problémy.

Pridať nový príspevok