nedeľná chvíľa na zamyslenie

bilinkár | 24.11.2013

„Tento rok se zapíše do historie. Vůbec poprvé zavedl civilizovaný národ úplnou registraci zbraní. Naše ulice budou bezpečnější, naše policie efektivnější a celý svět nás bude následovat vstříc budoucnosti! (Adolf Hitler, 1935). „Němci, kteří chtějí používat zbraně, by měli vstoupit do SA nebo SS - obyčejní občané zbraně nepotřebují, protože v jejich rukou státu k ničemu nejsou.“ (Heinrich Himmler).

Rozhovor nepodplateného novinára a Slovenského politika: . Nepodplatený novinár: Ako to že žiadny politik nesedí v base ? Slovenský politik: U nás na Slovensku sú politici samí slušný ľudia a ani jeden z nich nekradne. . Nepodplatený novinár: Nebola privatizácia, len jedna obrovská lúpež organizovaná politikmi ? Slovenský politik: Nie. Všetko bolo v súlade so zákonom, u nás politici nekradnú a nikdy nekradli. . Nepodplatený novinár: Prečo sa o vstupe do NATO nekonalo referendum ? Slovenský politik: Nebolo treba, všetci občania si želali a sú spokojný so vstupom Slovenska do NATO. . Nepodplatený novinár: Na Slovensku je zlá ekonomická situácia, dôchodcovia hladujú a mladý nemajú prácu, podliehajú drogám a stúpa kriminalita, politici berú veľké peniaze za ničnerobenie, čo s tým chcete robiť ? Slovenský politik: Trh všetko vyrieši.

V současné době asi není lidských silách rozlišit v oblasti alternativních informací, co je pravda a co není, kdo je disinformátor, kdo se snaží manipulovat a kdo je jenom "užitečný idiot". Slovansko arijsky vedy rikaji: Nikomu a nicemu never,i kdyby kolem tebe tisice verili! Overuj! Drobné informácie sú vypúšťané systémom a ľudia hladný po pravde sa okolo zlietavajú ako nočné motýle. A takto má systém pod kotrolovou tých ktorí niečo vedia.

Pridať nový príspevok