Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Kedy to dôjde "veriacim"?

filip | 05.12.2013

Ok.Priznávam sa.Bola to len skúška.

Máte pravdu.Boh ich miluje a keď príde koniec,tak vpredu pôjde Bezák,lebo on jediný odhalil,že peklo je v nebi a hriech neexistuje.
Sokol sa bude pokorne držať obruby jeho rúcha, a vedľa pôjde Kuffa s celým zástupom ateistov,budhistov,mohamedánov.Bude mať v ruke palmu víťazstva,lebo prekukol písmo a zistil,že nie je potrebné obrátenie,ale každý si môže veriť v čo chce,lebo Bohu je to jedno a je nekonečne milostivý.
Potom bude nasledovať Zvolenský s celou KBS a v rukách ponesie zlatom orámovaný vami spomínaný pastiersky list.Hneď za nimi veľký transparent,na ktorom bude napísané: Takto sme bojovali,za týmto sa skrýva celá naša námaha.Potom už na čestnom mieste KDH- Lipšic,Palko,Hrušovský,Mikloško a ďalší členovia slobodomuráskych loži.
Samozrejme aj iné národy na čele so svojimi vodcami.Buschovci,Blair, Clinton budú tiež vpredu,lebo vzorne stáli pri Wojtylovej rakve.Boh takúto vernosť druhom v boji určite vie oceniť.
Potom už bude nasledovať ten nespočetný zástup všetkých zaočkovaných,kde budete vy,čo ste sa nenechali pomýliť a bránili babylonskú neviestku,napriek všetkému čo vyvádzala,spolu s tými vlažnými,ktorí boli aj trochu by som povedal kritický,ale držali sa jej do konca.To sú bojovníci ako Magnifikat,Dielňa sv.Jozefa,Tradicionalisti atď.Tiež sa nedali pomýliť tým,čo je napísané v písme-"oddeľte sa od nich",alebo "nech je prekliaty,kto by učil inak".
No a čo s tými,ktorí sa ako poslední hlupáci držali písma,ako reholníci SBM a Ukrajinská pravoverná grékokat,cirkev?
Tí budú vyhodení do tmy,kde bude plač a škrípanie zubami,lebo boli tak blbí a mysleli si,že sa treba držať všetkých príkazov písma.Dokonca presviedčali aj ostatných,aby vchádzali úzkou bránou a nerešpektovali fakt,že RKC v posledných časoch cestu rozšírila a úzku bránu vyvalila aj s pántami,len aby mohol vojsť čo najväčší počet dobrých,aj zlých.
Taká je pravda.Chvála Bohu,že ste sa nedali oklamať.


Pridať nový príspevok