nebezpečí nejen pro mimi...?

anonym | 03.02.2014

možná je to paranoia, ale začínám mít pocit, že i já jsem se nechala dobrovolně "přiotrávit" pod vůlí maminky, která jako zdravotní sestra měla k dispozici různé očkování a chtěla pro mě to nejlepší... krom klasickych očkování v dětství a tetanu... jsem se nechala od dvaceti let napíchat: Tvinrix 2008, Silgard 2010, a FSME 2011... cca od roku 2009 jsem zhubla na hranici podvýživy, což trvá, mám problémy s trávením (myslela jsem že celiakie, ale ne), deprese, chronickou únavu a před rokem jsem začla brát léky na štítnou žlázu. chronickou alergickou rýmou trpím odjakživa, včetně nerozsáhlého exzému. myslela sem že bylo vše způsobené stresem-škola, první važne vztahy, ale přesto mi přišlo že je něco hodně špatně, protože sem vše nezvládala jako většina vrstevníků. ted začínám mít pocit, že to masivní očkování, přesto, že v dospělosti, mohlo mít vliv.ne to úplně způsobit, ale třeba zhoršit. jediné co jsem věděla že je jistě z očkování byla bolest svalu v místě vpichu na levém rameni, která se mi nic čas od času bezdůvodně objevovala.tak tolik me zkušenosti...

Pridať nový príspevok