nechápu

evis | 19.09.2013

proč sem lezou lidé, kteří slepě důvěřují očkování, jen proto, aby tady mířili a uráželi bez jakýkoliv vědeckých argumentů ty, kteří nevěří a mají pro to své opodstatněné důvody. Já u prvního dítěte, jsem se zamýšlela, jestli očkovat či ne. Nevím proč, ale ještě jsem k tomu neměla žádné informace a stejně jsem z toho měla špatný pocit, přišlo mi to nepřirozené, vpravovat jehlou nějaké látky do těla tak malému miminku. a taky si pamatuji, když jsem já byla malá, jaké jsem z toho měla trauma a pocity.. Rozhodli jsme se, že toto nepodstoupíme a jsem šťastná!!! ani u dcery, ani u třetího dítěte, co teď čekáme, žádné očkování podstupovat nebudu!!! s manželem jsme zajedno! děti máme krásné, zdravé a když se podívám kolem sebe na ty očkované, tak jsou každou chvíli nemocné, na atb a vůbec mají něco takového divného v očích :-( paní Elekovou a pana Filla obdivuji a jsem jim vděčná za ty informace, díky kterým jsem došla k tomuto rozhodnutí. a je dobře, že je stále více rodičů, kteří se nad tímto tématem zamýšlejí. Nebude to dlouho trvat a celá pravda vyjde najevo, už se na to moc těším!!!

Pridať nový príspevok