pro vsechny co neveri.....

marko | 13.09.2013

Vy co jste meli stesti s detmi a nepostihlo je temer nic po vakcinovani,Vam bych chtel rici ze muj syn to odnesl na travicim traktu.Vzhledem k tomu ze vecina populace trpi na parazity a lekari jenz vakcinuji na to neberou ohled,je vakcinovani dalsi nezodpovedna hra penez..Navic jim to platime ve finale vsichni.Syn prosel vsemi vakcinami a po prvni z nich jsem vedel ze je neco spatne.zacal jsem premlouvat zenu at to nedelame ale nedalo se s ni hnout.{ucitelka}.pri posledni vakcine maly sedel 3 dny na prdelce a kdyz chtel chodit tak padal a zena na nej jeste ze co mu je???proste super no ne.do 2 tydnu se mu obevili kruhy pod ocima purpurove barvy,plus laguny v oblasti ledvin v modrych ocich...vse parove..Cinska medicina nelze.{iridiagnostika}7 mesicu trvalo nez zacal znovu vypravet.Makrobiotyka mu pomohla a caje.potom mumio.a nyni resime parazity ktere mel od narozeni...psichyka se meni kazdym dnem ale nikdy bych nedal uz zadne dite do ruk teto zrude jenz si rika lekarska veda...
Takze vy co sem pisete ty narazky o tom jak je to dulezite tak se ptam kolik vam plati?Dnes jsem totiz potkal jednu ve zdrave vyzive a se na tom smala ...tak jsem ji poslal do prdelky i stou jeji velko Riti..Vam vsem co neverite preji ty same zkusenosti nebot,at uz vedome ci ne,jste hovada a ja na vas z vysoka SSSSSS.Prichazi totiz pravda ,pravda pri ktere je plac a lide skripaji zubama...Plac Deti a jsou nevinne.Neni vam hanba????Prisel jsem znova a prisel jsem jako slovo....

Pridať nový príspevok