Re:Re:Skutocny ciel ??

Anet | 30.08.2013

Pani Helenka, to je skvele, velmi sa s Vami tesim ! Tak o dovod viac, odporucat alternativnu liecbu alergií vsetkym priatelom a znamym! Hlavne u deti su vraj pomocou biorezonancie skvele vysledky uz po par sedeniach. U dospelych je to dlhsi proces ( je to logicke ked ako aj Vy ste sa s alergiou pasovali 30 rokov). Je mi luto tych detí, ktore vidim ako "nahodne" po preockovani kombinovanymi vakcinami (najcastejsie so zlozkou proti tetanu a vysokym davkami hlinika) , im narusia rovnovahu bunkovej a protilatkovej imunity, smerom k protilatkovej a zrazu ich IS vytvara protilatky proti vsetkemu v ich okoli (nielen proti antigenu vo vakcine),najcastejsie pele trav, stromov, roztoče atd. A stavaju sa z nich alergici, astmatici s viziou dlhodobeho celozivotneho uzivania "liekov" proti alergii/astme - bez nadeje , ze sa plne uzdravia - teda dieta, ktore ma sennu nadchu, dostane symptomaticku liecbu, neriesi sa pricina, dalej sa pokracuje v ockovani az sa vytvori alerg. Astma...v generacii dnesnych 60-ikov- generacia mojich rodicov- alergie ani nepoznali- ludia z tejto gen. sa vacsinou stali alergici v dospelosti a ani ich nenapadlo spojit si to s predchadz. preockovanim proti tetanu...v mojej generacii 30-kov sme dostali viaceri ziaci alergie "nahodne" po preockovani v13. Rokoch DTP, dnes sme o generaciu dalej a uz pribuda detí s alergiami a alerg. Astmou od 5.-6. Rokoch, ako to vidim aj vo svojom okoli - v 5. Roku je znova "preockovanie" kombin. Vakcinou so zlozkou proti tetanu a s hlinikom...To spravne predpokladal aj Dr. Buchwald- cim viac vakcin od utleho veku - cim viac nahusteny ockovaci kalendar, tym viac bude stupat pocet alergikov uz coraz utlejsom veku...presne to dnes okolo seba vidime...A tu som akurat cistala clanok z 2012 ako v ČR drasticky zvysili ceny za lieky na alergie a masti naekzemy a pod. "Pro příklad: jeden z nejprodávanějších léků pro alergiky – Zyrtec vyjde namísto dosavadních osmdesáti korun nově zhruba na 170 korun. Jednotlivých balení se přitom za rok prodá na pětadvacet milionů."

Pridať nový príspevok