Re:Re:Re:vyškolený,podkutý v korektnosti

Helena | 28.08.2013

Ďakujeme za článok "stará mama". My nie sme normálny. Gmo spôsobuje rakovinu a mnoho iných chorôb. Zničia ekológiu. Semená treba každý rok kupovať od týchto bioinžinierských firiem (dobrá irónia, že si dali názov bioinžinierske hoci s bio nemajú nič spoločné). Tieto firmy bohužiaľ podplácajú najvyšších politikov v mnohých štátoch, v USA oni diktujú Washingtonu...Gmo je odolné hliníku. Hlavná zložka chemtrailsu je hliník. Nie nadarmo nás každý deň zúrivo sprejujú. Na www.aircrap.org sa dočítame, že už aj ochudobnený urán sa na nás sype. Nečudujem sa, že sa pracuje na cenzúre internetu. Gmo sú aj vo vakcínach. Mnohí ľudia nevedia, že ktoré oleje u nás sú gmo. Zmesky pre zvieratá sú gmo (hlavne gmo kukurica a gmo sója). Myslím, že aj lecitín je hlavne gmo sója. V liekoch sú gmo, vo vakcínach... Iróniou je, že v kantíne Monsanta sa nesmie podávať nič čo obsahuje gmo (veď vedia aký je to jed). Ale jeden politik (nechcem menovať) povedal: "Kto ovláda plodiny, ovláda ľudí". Viem maďarsky, niekedy pozerám maďarské správy (nedovolili gmo, nedovolili 2. pilier, oddelili sa od MMF - elity vykrikujú, že nemajú "demokraciu")
Na mojich angl. weboch v posledných dňoch bolo uvedené, že mäso v McDonalde obsahuje Morgellonove vlákna z postreku Chemtrailsom https://www.naturalnews.com/041646_Chicken_McNuggets_forensic_food_analysis_strange_fibers.html
Mnohí nevedia, že umelé sladidlo aspartam je gmo. A koľkí naivne kupujú limonády light, hoci je dokázané, že sú veľmi nezdravé a že sa od nich priberá (urobia v tele veľký chaos).

Pridať nový príspevok