Som proti očkovaniu

XX | 20.09.2013

Ako rodičia sme zákonní zástupcovia našich detí vo všetkom a všade. Akurát v momente, keď v ordinácii lekára chcú naočkovať naše deti túto zákonnú povinnosť strácame a preberá ju za nás štát. Pretože aj keď nesúhlasíme štát to nezaujíma. PREČO? ono by to bolo v poriadku, keby následné štát prebral zodpovednosť aj za to, čo sa s deťmi deje po očkovaní. Ak následkom toho ochorejú na cukrovku, autizmus a pod... štát by mal prebrať miesto rodičov všetky finančné náklady za liečbu a rodičia by mali dostať finančné odškodnenie za trápenie, ktoré budú znášať do konca života svojich detí. Nedeje sa tak PREČO? Úplnou náhodou som dnes sledovala Súdnu sieň v TV na tému očkovania. Aj keď evidentne lekári sfalšovali správu, lekári si navzájom držali chrbát, ročné dieťa ochorelo na cukrovku - aj tak sa to všetko zahralo "do autu" tak ako je to aj v bežnom živote....bohužiaľ. Ale - pokiaľ máme my rodičia zdravý rozum a odvahu bojovať a prejaviť svoj názor, nič nie je stratené. nestrácajte odvahu a bojujte. Proti nenásytným farmaceutickým obrom, proti zdegenerovanému štátu a hlúpym úradníkom. Som matka, ktorá nedala zaočkovať svoje milované dieťa a viem aj prečo!!!

Pridať nový príspevok