Re:Nie je fer....

aká manipulatívna vetička | 21.08.2013

"Zapomínáme na smrtíci nemoci, protože očkování některé pomohlo zlikvidovat a místo nemoci se začínáme více bát toho, co může nemoci předchádzet."

Ak má nemoci predchádzať prostriedok vakcína, ktorý spôsobuje otravu krvi (vo Vademecum Medici odborníci priznávajú u detí od konca prvého týždňa narodenia do štvrtého roka pokles neutrofilov prevládanie lymfocytov, čo sa má v štvrtom roku upraviť na stav dospelého jedinca 70% neutrofilov 30%lymfocytov) je pre mňa na mieste báť sa prostriedku, ktorý ochoreniu proti ktorému má predchádzať, nielenže nepredchádza, tento prostriedok má na svedomí omnoho závažnejšie choroby autoimunitné leukémiu, cukrovku, rakovinu ba dokonca aj smrť.
Hádajte čo majú všetky deti do 4 roku spoločné? No predsa nahustený povinný očkokalendár. Nuž niektorý imunitný systém to očkovanie zvládne a niektorý nie, ešte skôr ako sa stihne spamätať zo šoku z vakcín môže byť obdarený akoukoľvek z pripravených diagnóz. Skutočné smrteĺné choroby sú choroby z otravi krvi spôsobenej očkovaním. Nech si každý počúva to svoje srdce.

Pridať nový príspevok