Re:Re:zrušiť očkovanie !!

Helena | 20.08.2013

Ja som týmto článkom preletela pred pár dňami v angl. Bohužiaľ aj ja mám málo času. Voľakedy Austrália keď som ju precestovala bola nádherná krajina. Dnes už tiež pracujú na depopulácii cez očkovania, gmo - majú veľkú firmu na to ak sa nemýlim volá sa Csiro, dovolili Chemtrails + Haarp + modifikáciu počasia, zaviedli carbon tax (uhlíková daň - vieme komu to ide do vrecák), majú veľkú Americkú vojenskú základňu, kupujú drony (bezpilotné lietadlá za miliardy z daní ľudí)... O týchto veciach je veľa článkov napr. na www.infowars.com. Ale pracuje sa na cenzúre internetu - tak dlho ani toto nebudeme čítať.
A čo sa týka očkovania seniorov na Slovensku k tomu nemám slov. Keď Slovenský dôchodca ochorie alebo umrie z očkovania to sa pochopiteľne ďalej nehlási. Sama som prešla veľkou agresiou pred pár rokmi keď som išla k obv. lekárovi pre matkyne kvapky, že mi sestrička nacigánila, že ja a matka sme na zozname zo zdravot. poistovne, že nás musia zaočkovať proti prasačej chrípke. Ja som odpovela - jedine cez moju mrtvolu. Ale bohužiaľ sestrička + lekár schmatli mnohých starodôchodcov a násylne zaočkovali. Počula som to od susedov, od deti týchto dôchodcov čo robili. Starým ľuďom sa nenormálne predpisujú lieky na vymyslené choroby ako cholesterol, osteoporóza...pribalí sa aj psychiatrický liek, aby starý človek išiel skôr do nebíčka. Kamarátke dôchodkyni minulý rok lekárka chcela dať biologickú liečbu, zabudla som názov toho lieku, dala som to vtedy do vyhľadávača v angl. a som vyčítala vedľ. účinky: smrť, tuberkulóza, totálne padne imunita, v USA sa to prestalo podávať pacientom lebo mnohí z toho lieku umreli. Kamarátke lekárka (čo chodí na farmavýlety po celej zemeguli) aj do bytu volala a hovorila že musí začať túto biologickú liečbu. Žijeme smutný svet.

Pridať nový príspevok