Re:Re:Re:hmm

AntiKonspirator | 15.08.2013

Lenze ja nikoho nechcem namotavat.
Ja som sa naucil v antivax skupinach a strankach, ze clovek musi byt otvoreny vsetkym moznostiam. Tak som teda otvoreny. Takisto neexistuje ani teoreticky sposob, okrem placeba, ako by mohla fungovat homeopatia, kedze neobsahuje jedinu molekulu ucinnej latky. Avsak medzi antivaxermi je plno alternativcov, ezoterikov a vselijake tetušky homeopatky, ktore dokazu homeopatiu zurivo obhajovat. Od nich som sa naucil aj to, ze na dokazoch nezalezi a ze vedecke studie nic neznamenaju. Dolezite su vzdy osobne skusenosti a osobne vypovede hocikoho, trebars aj čučara spod mosta. A vsetko vraj treba skusat na sebe. No a kedze ja som ockovany a nic mi nie je, ani mojej rodine, ani kamaratom, ani spoluziakom v skole, kde nas v detstve za komančov ockovali ako na beziacom pase a nikto neprestal do skoly chodit, lebo by sa mu nieco stalo po ockovani, tak mi z toho logicky vyplyva, ze ockovanie neskodi - podla logiky spominanych alternativcov a antivaxerov. Takze mam tzv. otvorenu mysel, to znamena, ze pripustam vsetky moznosti, neverim nejakym vedcom a pripustam, ze bio potraviny kludne mozu sposobovat autizmus.
Ak nesuhlasite s tym co pisem, tak potom treba robit osvetu medzi antivaxermi aj o vede a kritickom mysleni a vysvetlovat tetuškam, ezoteroristom a inym popieracom vedy, ako maju argumentovat a co ma vacsiu hodnotu pri dokazovani.

Pridať nový príspevok