Re:Re:Re:Re:Re:Nema pravdu

Ing. Marián FILLO | 15.08.2013

Hojný budget,

Ty si z nás robíš srandu. Opakujem už neviem koľký krát:
Tie Tvoje "štúdie, ktorých sa od Wakefielda urobilo strašne veľa a nedokázali súvislosť autizmu s očkovaním" sú
a) epidemiologické (autori si zobrali nejakú databázu a hrali sa s číslami tak dlho, ako bolo treba, aby im vyšlo to, čo chceli, aby im vyšlo. Nevideli jediného autistu.)
b) case-control (autori si zobrali niekoľko prípadov autistov a k nim hľadali niekoľko prípadov "kontrol" takých, aby im vyšlo to, čo chceli, aby im vyšlo)
c) review a) a b) (prehľady a zhrnutia publikovaných štúdií vyššie spomenutých dvoch typov).
Nič z toho nie je schopné s istotou dokázať ani vyvrátiť čokoľvek.

Ja už vážne neviem... Sedíš si na kábli, či ako si to mám vysvetliť?

Prečo hovorím, že očkovanie spôsobuje cukrovku, autizmus či leukémiu? Lebo poznám x prípadov, kedy tieto choroby nastali v jasnej časovej súvislosti s očkovaním a nijaké iné vysvetlenie sa nenašlo. Podobne ako pri tých úmrtiach bábätiek po podaní Quinvaxemu. Len úplný magor by trval na tom, že to ZARUČENE NEMÔŽE SÚVISIEŤ S OČKOVANÍM, keď nijaké iné vysvetlenie nie je. Žiaľ, takých magorov je plné zdravotníctvo a (čo je ešte horšie) aj internáty lekárskych fakúlt - česť výnimkám. Tu stačí ten sedliacky rozum, ktorého sa dovolávaš. Keď sa po antibiotikách vyhádžeš, tak je to alergická reakcia na antibiotiká a už si ten typ antibiotík v živote nedáš. Keď sa vyhádžeš po Prevenari, tak to s očkovaním zaručene nesúvisí (hoci to je v príbalovom letáku ako možný nežiaduci účinok) a očkuje sa ďalej. Čistý non-sense.

Pridať nový príspevok