Re:Re:Re:Re:Re:Nema pravdu

AntiKonspirator | 14.08.2013

Dakujem za doplnenie. O tom konkretneom sude som si zatial este necital, ale aj na to sa neskor pozriem.
Chcel by som este povedat, ze zavery ake citam na antivax strankach sa mi zdaju dost silne a moju doveru znizuje aj ocividne brnkanie na emocie (nemyslim tento clanok, ale vseobecne). Ja viem, ze utok na limbicky system je overena taktika, ale ked citam s chladnou hlavou, tak vyjadrenia odbornikov su skor opatrne. Napriklad o takom autizme. Len na antivax strankach je uz davno vsetko jasne, ako facka. Pouzije sa par vyrazov, ako farma mafia, vrahovia v bielych plastoch, atd. Dietatko, do ktoreho sa pichaju strasne ihly, vypovede nejakch mamiciek a uz to ide. Problem je v tom, ze na takychto strankach sa uz nehladaju odpovede, pretoze zavery boli jasne uz pri ich zakladani. Cize ockovanie zabija a je nanic a teraz to uz ideme len dokazovat za kazdu cenu. Vo vede je to opacne, najprv su hypotezy, potom sa testuje a postupne sa robia nejake zavery, resp teorie.
Pokial ide o sudy, tak to pre mna nema prave velku dokaznu hodnotu. Sudy v taliansku napriklad odsudili vedcov za to, ze prislo zemetrasenie a oni o tom nevedeli. Niekedy su niektore rozsudky dokonca az na smiech. Tym, ze sudca o niecom rozhodne, ze to a to nieco sposobuje alebo nesposobuje, tak sa to este nestava pravdou.
MMR alebo ine vakciny zaujimaju aj mna, som za to, aby sa to skumalo, lebo ma zaujimaju odpovede. Vcera som si cely vecer hladal len o hydroxide hlinitom, hematoencefalickej bariere, atd. Znova som nasiel rozne zistenia, experimenty a stale v tom nemam jasno. Len clovek pride na nejaku antivax stranku a tam je uz jasne uplne vsetko. Zaroven je tam kazdy diskutujuci velky imunolog, farmakolog, biochemik a vysetrovatel v jednom. O konspiracnych teorerikoch ani nehovorim... iluminati, slobodomurari, chemtrails, otravene vakciny, seriovi vrahovia v bielych plastoch, atd. Clovek sa len plieska po čele, ked to cita.
Mimochodom, zda sa, ze ludi vobec netrapi, ak nejaku Elekovu sponzoruje Homeoclinic, ak ludia ako Humble zarabaju okrem samotnych kvapiek MMS aj na knihe o MMS (nenapisal jednu, ale rovno styri), alebo ze Wakefield mal nachystany kseft s diagnostickou sadou pre jeho novu diagnozu. Je toho vela, ale zda sa, ze dnes ludi trapi len to, co je oficialne a mainstream. Vsetci alternativci su nezistni bojovnici za pravdu, ktori chcu ludom len a len dobre. Nuz, neviem...

Pridať nový príspevok