Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:VELKÉ DÍKY

Ing. Marián FILLO | 09.08.2013

Anonym,

Ty nevieš čítať, alebo nevieš po anglicky?
Tak teda ešte raz, keď si to na prvýkrát nezvládol:

"Do the 2012-2013 seasonal flu vaccines contain thimerosal?
The Food and Drug Administration (FDA) has approved several formulations of the seasonal flu vaccine, including multi-dose vials and single-dose units. (See Table of Approved Influenza Vaccines for the U.S. 2012–2013 Season.) Since seasonal influenza vaccine is produced in large quantities for annual immunization campaigns, some of the vaccine is produced in multi-dose vials, and contains thimerosal to safeguard against possible contamination of the vial once it is opened."
https://www.cdc.gov/flu/protect/vaccine/thimerosal.htm

Ani u nás používaná prasaco-chrípková vakcína Panenza podľa Teba neobsahuje thiomersal? Vážne?
https://www.sukl.sk/buxus/generate_page.php?page_id=637&dok_id=142705
Vieš čítať?

A tu je ešte k hexavakcíne:
"Seven of the 8 vaccines contained no detectable levels of Hg (less than 1 ppb); however, 1 vaccine (Infanrix hexa) tested positive for Hg at 10 ppb."
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20391108
Zdá sa, že máš značné medzery, chlapče!

Môžeš, prosím Ťa, uviesť nejaký podklad (ideálne štúdiu) pre Tvoje tvrdenie, že "Jediné co se z těla vylučuje, je jen a pouze nerozpustný neškodný hydroxid hlinitý"?

Opakovanie Tvojich dogiem bez logického vysvetlenia a serióznych podkladov NIE JE ARGUMENTOM.

V tele sú rôzne kyseliny AJ MIMO ŽALÚDOK, ktoré môžu prispieť k rozpustnosti hydroxidu hlinitého. Tvrdí to dokonca aj vakcinacista Dr. Petráš, len Ty si lietadlo.

S fosforečnanom hlinitým si sa vôbec nevysporiadal.

A aby som sa len neopakoval, tu máš na str. 32 resp. 128 (PDF nezačína od prvej strany) krivky rozpustnosti hydroxidu hlinitého:
https://pbadupws.nrc.gov/docs/ML0904/ML090410381.pdf
Stručne zhrnuté: je to na míle vzdialené od toho, čo tu do zblbnutia opakuješ bez toho, že by si to akokoľvek doložil.

Dr. Petráš píše vo svojom článku o výskume na králikoch, ktorým bol vpichnutý hydroxid hlinitý s rádioaktívne značeným hliníkom 26Al, ktorý sa nevylúčil všetok pokožkou, ale dostal sa do krvi a odtiaľ do rôznych orgánov od kosti po mozog. Snáď nechceš tvrdiť, že tí králici mali ten rádioaktívny hliník len tak z prostredia (tzn. nie z vakcíny)?

Už by si si fakt mohol niečo o hydroxide hlinitom naštudovať a nie trepať tu bez akéhokoľvek podkladu očividné nezmysly. Samozrejme, Tvoja anonymita Ti poskytuje v tomto ohľade ochranu pred poškodením Tvojej povesti, kebyže sa náhodou fest sekneš, takže si tu (na rozdiel odo mňa) v pohode dovolíš tvrdiť niečo, čo absolútne nemáš overené, len preberáš tvrdenia nejakých diletantských fanatikov a moje protiargumenty (formaldehyd, rapídne narastajúca rozpustnosť pri pH pod 4,5 atď.) ignoruješ.

Mažem len spamy a veci nesúvisiace s témou diskusie, a tou je obsah vyššie uvedeného rozhovoru s Dr. Elekovou. Ak máš dojem, že niečo z toho odkazovaného článku predsa len súvisí, tak to sem skopíruj.

Pridať nový príspevok