Re:Re:Re:Re:Re:Re:VELKÉ DÍKY

Ing. Marián FILLO | 07.08.2013

Smeješ sa na vlastnej hlúposti, testovací anonym:

"Do the 2012-2013 seasonal flu vaccines contain thimerosal?
The Food and Drug Administration (FDA) has approved several formulations of the seasonal flu vaccine, including multi-dose vials and single-dose units. (See Table of Approved Influenza Vaccines for the U.S. 2012–2013 Season.) Since seasonal influenza vaccine is produced in large quantities for annual immunization campaigns, some of the vaccine is produced in multi-dose vials, and contains thimerosal to safeguard against possible contamination of the vial once it is opened."
https://www.cdc.gov/flu/protect/vaccine/thimerosal.htm

Ani u nás používaná prasaco-chrípková vakcína Panenza podľa Teba neobsahuje thiomersal? Vážne?
https://www.sukl.sk/buxus/generate_page.php?page_id=637&dok_id=142705
Vieš čítať?

A tu je ešte k hexavakcíne:
"Seven of the 8 vaccines contained no detectable levels of Hg (less than 1 ppb); however, 1 vaccine (Infanrix hexa) tested positive for Hg at 10 ppb."
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20391108
Zdá sa, že máš značné medzery, chlapče!

Nemôžem si pomôcť, ale nijak si nepopísal, ako sa ten hydroxid hlinitý z vakcín "úplně jednoduše" vylúči. Keď to je "úplně jednoduchý způsob", tak by Ti snáď nemalo činiť žiadny problém ho popísať. A čo presne tie makrofágy so zvyškovým hliníkom urobia? Kde ten hliník, zožratý makrofágmi, nakoniec skončí? Akou cestou sa teda z tela vylúči, keď nie štandardne obličkami/močom, čo je známe trebárs z tejto štúdie (a určite aj ďalších):

"Hamsters were injected with titanium, aluminum, and vanadium salts either intraperitoneally or intramuscularly to study the transport, storage, and elimination of these metals. ... aluminum was found to be excreted in the urine, and to be transported by the blood in the experimental animals. A small amount accumulated in the liver and spleen"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1447232

Ja sa na odborníka nehrám a ani o sebe netvrdím, že som odborník, ale snažím sa veci porozumieť, oboznamovať sa s faktami, logicky nad nimi rozmýšľať a hľadať súvislosti. Následne prípadne aj sprostredkovať iným, čo som sa dozvedel/pochopil, na čo som prišiel. Poznám však osobne niekoľko výborných odborníkov, trebárs aj na toxikológiu, takže keď treba, mám sa koho opýtať.

A naozaj nemajú obličky (ledviny) s vylučovaním hliníka nič spoločného? Si ma inšpiroval s tými bakalárskymi prácami, tak som si jednu našiel:
"Resorpcia hliníka v gastrointestinálnom trakte človeka sa za normálnych podmienok odhaduje na 0,1-0,3 % a takmer všetok vstrebaný hliník je zo zdravého organizmu vylučovaný močom"
https://is.muni.cz/th/101237/lf_b/Hlinik.doc

Takže ako sa podľa Teba vylučuje z tela injekčný hliník, akým presne spôsobom si so zvyškom makrofágy poradia, a ako je možné, že tí škrečkovia (křečci) vylučovali injekčne vpravený hliník (ako soli hliníku, tzn. v takej forme, ako sa dáva do vakcín) obličkami (ledvinami) resp. močom, keď tie/ten podľa Teba s vylučovaním hliníka nemajú/nemá nič spoločného? Pri Tvojej nebetyčnej kvalifikácii snáď nebudeš mať problém podrobne odpovedať na tieto otázky a poučiť nás nevzdelaných.

A aby som nezabudol: stále si mi ešte nedal kontakt na tú homeopatickú lobby, od ktorej si chcem pýtať peňažnú odmenu za každú jednu "ovečku", čo som "zblbol". Finančná injekcia by sa nám pri našich súčasných hlboko podpriemerných príjmoch naozaj hodila.

Pridať nový príspevok