Re:Re:Re:Re:VELKÉ DÍKY

Ing. Marián FILLO | 06.08.2013

:-))))))))))))

Anonym alias test,

čím viac píšeš, tým viac sa strápňuješ.

Hydroxid hlinitý sa používa na vyvolanie experimentálnej alergie u myší i u opíc:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23755788
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8939154

Ale Ty budeš tvrdiť, že je netoxický, lebo je vraj v tele nerozpustný. Odhliadnuc od toho, že Tvoje tvrdenie odporuje faktom a experimentálnej praxi, pozrime sa teda na tú (ne)rozpustnosť:
"At physiological pH, aluminum forms a barely soluble Al(OH)3 that can be easily dissolved by minor changes in the acidity of the media."
https://emedicine.medscape.com/article/165315-overview

Stačí teda malá zmena kyslosti a už máš z nerozpustného hliníka rozpustný. Ako na to? Jednak fyziologické pH je 7,365 (https://en.wikipedia.org/wiki/PH), ale to je pH krvi, pričom v mieste vpichu (svale) môže byť pH kyslejšie, jednak vakcíny s hliníkom obvykle obsahujú aj určité množstvo formaldehydu, ktorý sa po vpichnutí do tela mení na kyselinu mravčiu. A tým sa hydroxid hlinitý rozpúšťa.

Navyše človek s IQ aspoň na úrovni hojdacieho (houpacího) koníka, ktorý vie, že hliník sa vylučuje skrz obličky (ledviny) a moč, musí nutne dospieť k záveru, že buď sa hliník z vakcín z tela vôbec nevylučuje (čo ale iné štúdie zase popierajú), alebo JE rozpustný, inak by sa predsa nemohol vylúčiť močom. Ale dajme tomu, že je naozaj nerozpustný. V tom prípade by sme sa nemali spoliehať na jeho vylúčenie z tela, takže s hranicou toxicity by sme nemali porovnávať jednu dávku vakcíny, ale súčet všetkých dávok všetkých vakcín s hliníkom, ktoré si človek počas života nechá pichnúť. Potom je tiež otázka, čo sa s tým hliníkom v tele deje, keď sa vôbec nevylúči - kde skončí a s akými následkami?

Naproti tomu ale faktom je, že WHO a kol. počítajú pri výpočtoch toxicity príjem hliníka len z jednej vakcíny, nie kumulatívne zo všetkých dokopy, takže nutne predpokladajú, že sa hliník vylučuje. Ale ak sa vylučuje, tak musí byť rozpustný!

P.S.: Neviem sa dočkať Tvojej konšpiračnej teórie o tom, ako na neočkovaní ryžujem. Už by bolo načase upresniť detaily. :-)

Pridať nový príspevok