Re:Marián Fillo a Eleková

Ing. Marián FILLO | 06.08.2013

Milý anonym, alias test,

štúdie, na ktoré som Ti dal odkazy, sú vraj "vylhané", ale nebol si schopný uviesť ani jeden jediný (a už vôbec nie solídny) vecný protiargument proti nim.

Mimochodom, dokonale ilustruješ, akí agresívni sú anti-konšpirátori: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2473-studie-konspiracni-teoretici-jsou-zdravi-a-ti-vladou-zmanipulovani-jsou-potrhli-a-nepratelsti
a tiež to, že nemajú nijaké vecné argumenty, len samé urážky, nadávky, vyhrážky, ničím nepodložené (a už vôbec nie vedecky) zastrašovanie.

Si argumentačne úplne v koncoch (Ty si vlastne argumentovať dokonca ani len nezačal), takže Ťa to vytáča, a preto si agresívny a vulgárny. O očkovaní nevieš dokopy nič, o toxikológii hliníka už vôbec nie, len tu "robíš svaly" a hráš sa na chytrého, avšak svoju chytrosť si ničím nepreukázal.

Ak si myslíš, že takýmto žalostným prejavom presvedčíš niekoho na očkovanie, tak Ťa musím vyviesť z omylu. Presvedčíš tým ľudí nanajvýš o tom, že obhajcovia očkovania sú úplní kreténi, neschopní vecnej debaty, ktorí vedia len nadávať, urážať, vyhrážať sa a zastrašovať. Tým samozrejme robíš obhajcom očkovania medvediu službu a nahrávaš nám, čo chceme úplnú slobodu v očkovaní.

Takže len tak ďalej, priateľko, nadávaj, urážaj, vyhrážaj sa, zastrašuj do nemoty, nech je každému nad Slnko jasné, čo ste vy zač! Vďaka práve takým, ako si Ty, sa naše rady každým dňom rozširujú o nových a nových odmietačov povinného očkovania. Go! Go! Go!

Pridať nový príspevok