Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:hlasenie NU

Ing. Marián FILLO | 04.08.2013

Rasťo,

tetanové baktérie neprodukujú toxín za prítomnosti kyslíka. Skúste si najprv naštudovať niečo o tetane a až potom písať, OK? Na začiatok stačí kľudne aj z mainstreamu: https://emedicine.medscape.com/article/229594-overview#showall

Nákaza tetanom je jedna z tých pomalších. Preto aj tú tetanovku stačí zvyčajne podať dokonca až tri dni po podozrivom zranení. Takže ak ide o povrchovú ranu, a rodič to dezinfikuje trebárs po pár hodinách, je to stále ešte hlboko v pohode.

Hliníka dostanete do tela naozaj viac jedlom a pitím než očkovaním, avšak tráviaca sústava 99,7% z prijatého hliníka okamžite vylúči. Pri očkovaní však z toho zostane v tele prakticky všetko. Viac napr. tu:
https://www.slobodavockovani.sk/news/vakciny-ocami-chemika-co-sa-dostava-do-detskeho-organizmu-pri-ockovani/

Za svoje deti si nesú zodpovednosť rodičia bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú zaočkované. To nie je otázka ochoty či voľby. To je jednoducho tak, či sa Vám to páči alebo nie.

A hlúposti i sprostosti tu zatiaľ píšete predovšetkým Vy. Mal by ste si najprv pozametať pred vlastným prahom, kým niekoho slová takto označíte.

Mimochodom, praktizujete voodoo, keď píšete o istej smrti veľkého množstva detí? Ak nie, na čo konkrétne podľa Vás zomrie veľké množstvo detí, keď nejaká časť rodičov prestane dávať očkovať svoje deti?

Pridať nový príspevok