Re:Odpoved

Ing. Marián FILLO | 31.07.2013

Aha, tak oni to brali ako očkovaciu seansu, tzn. pneumokoky + Hexa ako jedno očkovanie. No dobre, nevadí. Na zvyšku článku to vôbec nič nemení.

GSK nadhodnotil riziká... :-))))))))))))))))))
To sú riziká, zistené v klinických štúdiách na (prinajmenšom na pohľad) dokonale zdravých deťoch (pred očkovaním zdravých).

A ešte lepšie, že GSK nadhodnotil riziká 1000x.
Ľudkovia, ktorí výrobca ktorého lieku v príbalovom letáku nadhodnocuje riziká 1000x, aby sa jeho liek menej predával, resp. nepredával vôbec???

ŠÚKL možno prijíma podnety, hoci reálne skúsenosti sú iné aj v prípade úplne banálnych vyrážok po Prevenare, ktoré sú uvedené aj v príbalovom letáku, ale nech. Problém je, že pediatri (až na pár výnimiek) skoro nič nehlásia.

A najlepšie na tom celom je, že sa vakcinacisti chytili tej najmenšej banality, ktorá je len otázkou rôzneho výkladu pojmov (keďže zo strany vakcinacistov chýbala definícia), ale to, čo je najpodstatnejšie - 1000-násobná podhlásenosť nežiaducich účinkov, odbije úplne iracionálnym tvrdením, že GSK zveličuje riziko očkovania svojou vakcínou. Čistý úlet.

A vraj "takto by sa dalo pokračovať...". No tak keď sa dá, tak nech pokračujú. Som zvedavý, aké perly sa ešte dozviem. :-)

Pridať nový príspevok