Re:Re:Re:Ockovanie oslabuje TH1 imunitu

rodič | 26.07.2013

cit. : Takze sa zhodneme na tom, ze ockovanie tetanovkou dokáže u dospeleho cloveka min. docasne výrazne oslabiť IS, áno?

Máte 100% pravdu, Anett,
ockovanie tetanovkou dokáže u dospeleho cloveka min. docasne výrazne oslabiť IS a MAXIMÁLNE ho to môže posunúť predčasne ešte bližšie k bráne, spoza ktorej už niet návratu, keď nie rovno za ňu...
Mrzí ma, že som vtedy pred pár rokmi cca 2 hod. po aplikácii tetanovky nestíhal spočítať, o koľko percent klesol počet T-lymfocytov a nerobil si pritom zápisky pre RUVZ, aby mali zopár ďalších dát pre svoju pochybnú databázu, svojich blízkych som videl len ako cez hmlu a telo slabé ako z igelitu, mucha by vás dala na lopatky, skoncipovať súvislú myšlienku bol neskutočný problém.
Popravčia čata zbaví života nejakého odsúdeného hneď, niektoré vakcíny to umožnia nenápadne s oveľa dlhším časovým odstupom, zákerne, kedy už nie je možné priame dokazovanie pochybenia a viny. Aké rafinované!
Človek príde postupne na to, v akom obludáriu tu žijeme, kde pojem zodpovednosť má hodnotu fajky dymu a legálne sa kryjú skutočné zámery GSK a im podobným.

Pridať nový príspevok