Oslabenie TH1 a rakovina...

Anett | 26.07.2013

Dr. Hirte: "Srbští vědci se domnívají, že existuje souvislost mezi zavedením
očkování proti záškrtu ve čtyřicátých letech a výskytem leukémie
v raném dětském věku, jejíž výskyt je od té doby častější. Za tímto
účelem se pokusně provádí průzkumy, které by porovnaly četnosti
případů leukémie u neočkovaných (Ivanovski 2007)."

Ivanovski, P.I., Ivanovski, I.R: Childhood acute lymphoblastic leukemia is triggered
by the introduction of immunization against diphtheria. Med Hypotheses 2007, 68 (2): 324-327

https://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanim-vytvorene-protilatky-mozu-suvisiet-so-vznikom-leukemie/

Niekt. Vakciny obsahuju fenol, ktory potlaca fagocytozu a tym aj primarnu imunitnu odpoved. Takze vakciny obsahujuce fenol oslabuju imunitny system o to jeho najdolezitejsiu bunkovu zlozku. Na 1 strane vakciny hadzu do tela patogeny a na 2. Strane ho svojimi toxickymi zlozkami pripravuju o moznost branit sa proti nim. (Dr. Alexander Kotok)

Podla udajov japonskych vedcov sa v lymfocytoch zaockovanych deti (virusom osypok) minimalne pocas 1 ROKA ( po ukonc. Pokusu) NEDOKAZALA vyrovnat povodna hladina interferonu - latky, ktora zodpoveda za nasu odolnost nielen proti infekcnym , ale aj ONKOLOGICKYM chorobam!!!!! ( kniha ruskeho dr. A. Kotoka Ockovanie v otazkach a odpovediach pre premyslajucich rodicov). Tak a teraz my povedzte, ktory premyslajuci lekar a rodic by zaockoval onkologicky chore dieta (v remisii) a riskoval oslabenie bunkovej zlozky imunity, ktora ma likvidovat aj rakovinove bunky??!!! Je to v sulade so zasadou predbeznej opatrnosti???? A potom ten isty lekar, ktory zaockuje taketo dieta sa bude lavou rukou skrabat na pravom uchu a tvrdit, ze toto ockovanie s naslednou recidivou u tohto detata istotne nema nic spolocne, ze ide len o nahodu, casovu zhodu a istotne by recidiva nastala aj keby jej ockovanie nepredchadzalo... ano toto su schopni lekari tvrdit i ked nemaju kristalovu gulu ani stroj casu a predsa to 100% - ne vedia a budu Vas o tom presviedcat...(cest vynimkam) ...ja by som nedovolila hrat s mojim dietatom takuto rusku ruletu NIKDY !!! Aj v nasej rodine sa vyskytla recidiva rakoviny u pacienta v remisii, ktoreho iniciativny obvodak prehovoril na ockovanie proti chripke zdarma. Dokonca, ked sa spytal na pritomnost karcinogennych latok vo vakcine, tak mu bolo povedane, ze prosim Vas, to je take zanedbatelne mnozstvo...Asi 2 mes. na to uz lezal na operacnom stole, potom chemoterapia, ktora ho ale bohuzial za cca pol roka "zabila", a celkovo cca 8 mesiacov po ockovani zomrel...keby mal druhu moznost, uz by sa zaockovat nedal, aby riziko recidivy znizil na minimum, bohuzial nemame stroj casu...

Pridať nový príspevok