asi tak

rodič | 25.07.2013

Možno mimo témy, badger jazvec,
Fakt ti to ešte nedošlo. Keď prestaneš liezť po štyroch a postavíš sa na dve nohy, rozšíri sa ti obzor, ale len ak otvoríš oči a srdce.
Nikto z normálnych otcov a matiek, dedov či starých mám by predsa úmyselne a dobrovoľne nevystavili zdravotnému riziku svoje deti či vnúča, ani seba samého. Deti nie sú len čísla v štatistických údajoch!
Zdravotnícky systém je postavený na trhovej ekonomike a toku peňazí a hlavne na jeho ziskuchtivých prisluhovačoch, nie na tom, aby občan bol vyliečený a zdravý a PLNE oboznámený so všetkými súvislosťami. napr. ohľadne očkovania. Profituje z toho, že ich nechá dlhé roky sa trápiť s chorobami, ktoré vyvolalo očkovanie, samozrejme bez akejkoľvek podpory alebo kompenzácie za spôsobenú ujmu!!
Ja sám som ušiel hrobárovi z lopaty po preočkovaní tetanovkou, bez predchádzajúceho vyšetrenia bola aplikovaná, na vlastnej koži som si prežil, aké to je keď zlyháva zrak, vnút. orgány, dva dni mimo v teplotách, v mozgu ako na žeravej panvici, metabolizmus rozhodený na pár dní... neprajem to nikomu. Jedine modlitba mi dala silu toto prežiť. Potom nasledovala detoxikácia. Po oznámení mojej reakcie na očkovanie svojej lekárke táto nenápadne viedla rozhovor inou témou a bolo to pre ňu vybavené, žiadne hlásenie RUVZ nebolo. Vtedy som vedel p*d o nežiadúcich účinkoch a kontraindikáciách.
Vážim si ľudí, ktorí navzdory nekalým skutočnostiam v zdravotníctve si zachovávajú ľudskosť a oboznamujú o podstatných veciach ostatných.
Chudák anonymnick honey badger, asi nechápeš, čo to znamená byť otcom alebo matkou, súdiac podľa tvojho osočovania a príspevkov, nechcem domyslieť, či tvojimi rodičmi nebola len skúmavka a pipeta.

Pridať nový príspevok