Re:Chceli ste môj komentár,tak tu je ! Hé.hé.héééééééééééé!!!

Ing. Marián FILLO | 09.07.2013

Obávam sa, že krvavé revolúcie (trebárs tá francúzska) spravidla nemajú dlhého trvania a majú tendenciu veľmi rýchlo sa zvrhnúť, pričom deti revolúcie na to (neraz i krvavo) doplácajú.

V tomto teda ja osobne nevidím schodné riešenie.

Treba však tento obludný režim rozhodne zvrhnúť, pretože to celé smeruje k totalite rádovo horšej, než bola tá komunistická - a na tom sa určite zhodneme, pán Vaský.

Len je otázka, akým spôsobom to docielime.

Ak ide o problematickú firmu, ktorej výrobky/služby nie sú nevyhnutné a nenahraditeľné (čo je aj tento prípad), domnievam sa, že najúčinnejším spôsobom je masový systematický bojkot všetkých jej výrobkov, ako to už navrhlo niekoľko ľudí počas uplynulého dňa.

Keďže ide o farmaceutickú firmu, je možné v ideálnom prípade udržiavať sa v takom zdraví, aby ste nijaké farmaceutiká nepotrebovali, v horšom prípade si (ak lekár predpíše niečo od tejto firmy) pýtať v lekárni liek od inej firmy s rovnakou účinnou látkou alebo aspoň s rovnakými indikáciami.

Ja osobne som si zvolil prvú možnosť (nebyť tak chorý, že by som potreboval výrobok ľubovoľnej farmaceutickej firmy) a už sa mi dobre vyše pol života darí spokojne si žiť bez použitia akýchkoľvek farmaceutických práškov, tabletiek či kapsuliek.

Samozrejme, bojkot jednej firmy nevyrieši problém prehnitosti celej štátnej správy, je to teda len čiastkové riešenie, ale prinajmenšom celé povinné očkovanie by sa ním v zásade malo dať vyriešiť (teda zrušiť).

Pridať nový príspevok