Re:Soud přiznal odškodnění 969.474,91 dolarů chlapci, kterému MMR vakcína způsobila autismus Viac tu: https://www.slobodavockovani.sk/news/soud-priznal-odskodneni-969-474-91-dolaru-chlapci-kteremu-mmr-vakcina-zpusobila-autizmus/

MUDr.Ludmila Eleková | 17.07.2013

Ano, odtrhli jsme vědu od ducha a platíme za to. Můžeme tady vést řeči o karmě, zaslouženém trestu apod. Faktem ale je - a týká se to i vás - že žijeme v nějaké společnosti, systému a věříme určitému paradigmatu. Když vám od dětství někdo říká, že očkování je dobré, když slyšíte heroické příběhy o vědcích, kteří našli vakcínu na obrnu a zachránily života atd. Neříkejte mi, že tyto příběhy nebyly součástí VAŠEHO dětství a VAŠEHO systému přesvědčení - a také přesvědčení vašich rodičů, kteří vás dali s dobrou vírou očkovat. Pouze a jedině míra vašeho štěstí (tj. genetiky, stavu výživy v době očkování a několika dalších souvisejících faktorů) stojí za tím, že jste mohl napsat výše uvedená slova a nesedíte někde v domě sociálních služeb nebo nejste mrtvý. Byli vaši rodiče "tupí"?
Tady nejde o vinu, karmu apod. Tady jde o to,. že populace dětí je masově vystavena toxinům - které ony nevyrobily a většina jejich rodičů taky ne! - a se stoupající dávkou logicky roste počet těch, kteří to nezvládnou.
Já sama si uvědomuji, kolik jsem měla štěstí se svým vlastním dítětem, jak špatně to mohlo dopadnout. A přesně vím, co jsem měla tehdy v hlavě. Byla to moje vina, že jsem nevěděla? V době před internetem? že jsem stejně jako možná 99% lidí věřila, že dělám správné rozhodnutí?
Vím, že jsem měla na rozdíl od jiných prostě jen víc štěstí. Rozhodně ne rozumu ani ducha.
Ti rodiče nejsou tupí. Jsou jen špatně informovaní. Jsou dezinformovaní. Od lidí, kteří by měli vědět a kterým důvěřují, dostali informace, které je dovedly ke špatnému rozhodnutí.
Nevím, kolik autistů a jejich rodin jste viděl, já s nimi pracuji velmi často, i s jinými poškozenými očkováním a vidím ten vzorec. A pomůže jim detoxikace, zásahy do biologie, nikoli modlitby, meditace, vylepšování karmy. To je potřeba na léčbu sekundárních škod - uzdravení vztahů v rodině, zbavení negativních emocí, podporu v péči o to dítě.

Pridať nový príspevok