Re:Re:video archiv

Ing. Marián FILLO | 17.06.2013

Ja som bol z toho tiež sklamaný, lebo sa ukázalo, že moderátorka je jasne zaujatá. Jednoznačne dala oveľa viac priestoru Dr. Špánikovej. Neskôr mi to jedna moja známa, čo sa rozprávala s moderátorkou, potvrdila, že medzi 4 očami jej moderátorka povedala, že "musí" predsa zvýhodniť "tú správnu" stranu.

Moja neutralita je o tom, že ja sám za seba neočkujem, ale mojou snahou nie je očkovanie ako také úplne zakázať, ale zdobrovoľniť, čo je aj pravda. Chcem, aby si mohli ľudia slobodne vybrať, či vôbec budú očkovať a ak áno, tak čím, kedy a za akých okolností. Ak ste čakal z mojej strany vystúpenie radikálneho extrémistu, je mi ľúto, ale taký ja nie som. Môžem prípadne navrhnúť nabudúce do relácie Vás, ak ma teda ešte oslovia - možno to zvládnete lepšie než ja.

Robo Papp nešiel po relácii k Dr. Špánikovej, o to sa naozaj nemusíte báť. Kľudne mu napíšte mail, ak máte takéto obavy.

Každopádne celá koncepcia relácie je o ničom. Ja som hneď po relácii konštatoval unisono s Dr. Mistríkom, že to bolo strašne málo času, nič sa poriadne nestihlo rozobrať, bolo to povrchné a bolo by treba buď viac času, alebo zúžiť tému. Ale hádzal som hrach o stenu, lebo chcieť od JOJ-ky nejakú hĺbku je asi značne naivné. Povrchnosť je totiž jedným zo základných rysov tejto TV.

Inak milý pán to je - po relácii ma odviezol na stanicu a ešte sme trochu podebatovali cestou autom...

Pridať nový príspevok