Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:chlorid sodny?

Alergik | 15.06.2013

Asi tak. Ja si lekárov a zdravotnikov vážim, avšak tak ako 2 právnici majú 3 uplne odlisne názory na tu istú vec, tak som sa ja doteraz stretla aj s tým istým problémom u lekárov- 2 vystudovani lekári a na ten istý problém resp. Otázky 2 úplne odlišné názory, čiže nám pacientom neostáva nič iné, len si to dôkladne nastudovat sami a podľa toho sa priklonit k 1 alebo 2 názoru toho ci onoholekára. Je na tom snad nieco zle??! Alebo si nenastudovat nic a vyuzit intuiciu ci sympatie ?? Aj tak sa dá..:) :) ....a to samozrejme platí aj pre vakciny...
PS: mam dôverovať zdravotnej Sestre, ktora mi bude chciet pichnut nejaku injekciu a ktora mi zaroven povedala(oponovala), ze oxytocin nie je hormón? A pritom ho veselo pichala mamickam ako "liek" na spustenie mlieka? Keď si nechcem dat pichnut hormóny som zasa len ta novodoba moderna mamička, čo si niečo nastudovala na internete a robí sa mudrejsia ako vystudovani zdravotníci ?!? Viete čo je mi to už jedno, ja konam podľa svojho najlepšieho svedomia a vedomia, rovnako tak konal cely život aj sir Winton, ktorý povedal, ze celY život odmietal vakciny, lebo celkový efekt je taký, ze len "zblbnu"(oslabia) imunitny systém...dnes ma 104 rokov a je zdravý a mentálne je na Tom tak, ako keď bol mladý, iba nohy ho už bolia ;) ;) žiaden zbytočný hliník v mozgu, žiadna starecka demencia či Alzheimer... Evidentne svoje rozhodnutie nikdy neolutoval...

Pridať nový príspevok